Astrid &.Th 49.95 lil Bestellen kan eenvoudig via: www.astridentherese.nl/wit We werken alweer 8 jaar samen met het geweldige Zuid-Franse wijndomein Calmel Joseph. Zij maken exclusief voor ons een schitterend assortiment Villa Blanche wijnen, die aan de lopende band prijzen winnen op internationale wijnconcoursen. Hun vakmanschap proefje in het glas. De wijnen van Villa Blanche zijn verrukkelijk en fantastisch inzetbaar bij vele gerechten. De Chardonnay heeft een balans tussen frisheid en rijp fruit als mango en banaan, met een zacht botertje en vanille door de lagering op houten vaten. Bij de stuivende Sauvignon Blanc ruik je de geur van fris gras en proeven we veel fruit aroma's, zoals limoen en passievrucht. Om de 4 Amours voor ons te creëren, gebruikten Calmel Joseph 4 druivenrassen. Gul exotisch fruit, citrus en vlierbloesem. Prachtige eetwijn! We hebben van deze Franse juweeltjes een bijzonder pakket met de witte wijnen van Villa Blanche samengesteld: 2 flessen Chardonnay, 2 flessen Sauvignon Blanc en 2 flessen 4 amours (Grenache Blanc, Marsanne, Roussane, Vermentino). Nu te bestellen voor 49,95 per pakket. Voeg de code ATWB31 toe aan je winkelmandje en de bezorgkosten nemen wij voor onze rekening. Proost! Astrid Joosten &Thérèse Boer -Vinologen - Astrid Thérèse Villa Blanche proefpakket PAYS D'OC ATWB31 of telefonisch 038 80 80102 +gratis verzending Astrid V Therese Astrid V-Thérèse Astrid Therese CHARDONNAY v\i vtc;> MOURS»» ïAUVIGNON ULANC 4 AMOURS»» 2x Villa Blanche Sauvignon Blanc cuvée Astrid Thérèse (2020) 2x Villa Blanche 4 amours cuvée Astrid Thérèse (2020) 2x Villa Blanche Chardonnay cuvée Astrid Thérèse (2020) Indication Géographique Protégée Vins de cépages Deze actie is geldig t/m 29 april 2021 of zolang de voorraad strekt - Voor meer informatie kun je contact opnemen via 038-8080102 (bereikbaar ma-vr van 08:30 tot 17:00) Geen 18, geen alcohol.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 12