i A J? OVERLEDEN 12 FAMILIEBERICHTEN Pedro de Bart Adriaan Kunst Hans van Houte ■sJ^V - woensdag 14 april 2021 Goes 12-4-2021 Wynke Bijlhout Wynke Bijlhout Arjaan Denk aan mij aan de dagen, dat ik alles nog kon Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Honoré Eduardus Lievens echtgenoot van Pharaïlda Ursula Jacoba Heije Graauw en Langendam, 15-12-1932 t Hulst, 13-4-2021 P.U.J. Lievens-Heije kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuweweg 30 4561 BM Hulst De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar onze huisarts Dr. Halilovic en de medewerkers van ZorgSaam thuiszorg voor oliegoede zorgen en aandacht. ZV Als een bloem, zo is het leven 't begin is teer en klein. De één die bloeit uitbundig de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer anderen blijven even. Vraag niet bij welke groep je hoort: dat is 't geheim van 't leven. Door liefde en zorg omringd, moeten we met veel verdriet afscheid nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Hoedekenskerke 18-2-1963 Kruiningen Nellie de Bart - Quinten Ko de Bart -in liefdevolle herinnering- 's-Heerenhoek René en Pascalle Middelburg Ricardo en Marjolein Waarde Carlo en Estee 's-Heerenhoek Niek, Robin Correspondentieadres: Eindje de Rondte 22,4416 CT Kruiningen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Huize den Berg (Zuidwester) voor de afgelopen vele jaren voor de intensieve liefdevolle zorg. Er is gelegenheid om van Pedro afscheid te nemen op vrijdag 16 april van 19.00 -19.30 uur in stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 te Kapelle. De crematie vindt plaats in besloten kring. Pedro houdt van bloemen. Mijn beste vriend is na een ongelijke strijd overleden. Bij jou voelde ik me op mijn gemak. Alles kon ik tegen je zeggen. Prachtige tijden hebben we beleefd. Er was nog zoveel te ontdekken, te vertellen. Het mocht niet zo zijn. Rust zacht Wynke. Vivian en Chloë, hou vast aan de mooie herinneringen. Pierre Groot verdriet dat onze sympathieke en lieve wijnvriend is overleden. Wynke was een echte genieter, zesendertig lange jaren hebben we tijdens alle proeverijen van hem en zijn aanstekelijke humor genoten. We wensen Vivian en Chloë alle sterkte met het verlies van hun kanjer. De wijnclub: Cobie en Gerard Rosemarie en Wim Elly en Jac Marie en Kees Adri en Birgit Janny en Ko t Ria en Pierre Nu weet ik dat U er altijd voor mij bent. U houdt mijn hand vast, U leidt me en U geeft me raad. En eens zult U mij bij U nemen. Psalm 73: vers 23 en 24 Op Gods tijd is thuisgehaald IJzendijke, 19 november 1934 Oostburg, 10 april 2021 In liefdevolle herinnering: Marinus Dignus Kunst Catharina Kunst- de Jonge Leuntje Geertruida Kunst Namens de familie: Rinus Kunst Correspondentieadres: Oude Haven 44 A, 4501 PA Oostburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Mocht u toch aanwezig willen zijn bij het afscheid van Arjaan neem dan contact op met Rinus Kunst.06-53176570 Bedroefd maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, in de leeftijd van bijna 75 jaar, is overleden onze lieve pa, schoonpa en opa weduwnaar van Ireen van Waterschoot Oostburg, 25 april 1946 t Terneuzen, 7 april 2021 Freddy en Anneke Demi en Thom Tamara en Bart Amber, Alicia, Kevin, Fenna, Mika Marcel Sheila Rowen Danny Correspondentieadres: Dorpsstraat 9 4505 AN Zuidzande Gezien de huidige situatie heeft de crematieplechtigheid in besloten familiekring plaatsgevonden. 'Vaaruiel' echtgenote van Willem Jansen Knokke, 11-6-1954 f Westdorpe, 11 -4-2021 Willem Jansen Robin Faith, Nikki Nancy en Jochem Quinn, Xavi Cindy en Benny Al ine, Aiden Alvarezstraat 14 4554 CR Westdorpe De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55