12 FAMILIEBERICHTEN Adriaan Hoekman Johanna Zanders Machelina Johanna van Koeveringe-de Goffau Eline Eline van Koeveringe Eline van Koeveringe-de Goffau Johannes Nieuwenhuize Eline van Koeveringe - de Goffau Hartmut Schroder Bedroefd omdat wij hem moeten missen delen wij u mede dat de Heere van ons heeft weggenomen, in de hope des eeuwigen levens, onze zeer geliefde vader, grootvader, overgroot- en betovergrootvader Kloetinge, 6 mei 1921 Goes, 10 april 2021 sinds 19 augustus 2013 weduwnaar van Dina Pieternella Hoekman-Bom Goes: J.J. Verschuure-Hoekman A. Verschuure Noordwelle: J.J. Hoekman Goes: J.J. Hoekman M.N. Hoekman-Dekker Middelburg: N.M. de Visser-de Witte Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1, Goes Correspondentieadres: Claushof 4,4461 SL Goes De rouwdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De rouwdienst kunt u D.V. op vrijdag 16 april vanaf 10.45 uur meeluisteren via www.kerkdienstgemist.nl, het account van de Gereformeerde Gemeente Goes. De begrafenis, die zal plaatsvinden op de begraafplaats te Goes, kunt u vanaf ongeveer 11.45 uur volgen via www.arvideo.nl/hoekman met wachtwoord ah Wij stellen het op prijs uw blijken van medeleven schriftelijk te mogen ontvangen op bovenstaand correspondentieadres. woensdag 14 april 2021 PM We zijn stil en verdrietig bij het overlijden van Johanna was werkzaam sinds november 2018 bij WVO Zorg als medewerker Helpende aan de Koudekerkseweg. Wij kennen haar als een sprankelende, gedreven en lieve collega, die altijd zeer betrokken was bij haar bewoners. Onze gedachten gaan uit naar haar geliefden. Wij wensen hen heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies, binnen hun gezin, een plekte geven. Mede namens cliënten en medewerkers van WVO Zorg Angela Kallewaard en Jaap Wielaart, Raad van Bestuur Collega's locatie Koudekerkseweg, Vlissingen Jos Knook, Locatiemanager Angelique Tijhuis, Teamleider Troost, troost Mijn volk, zal ulieder God zeggen. Spreekt naar het hart van Jeruzalem, en roept haar toe, dat haar strijd vervuld is, dat haar ongerechtigheid verzoend is, dat zij van de hand des HEEREN dubbel ontvangen heeft voor al haar zonden. Jesaja 40:1 en 2 Na jaren van ziekte en zorg is, voor ons toch nog onverwacht, door haar Heere thuis gehaald, mijn lieve vrouw, onze lieve en biddende moeder en altijd opgewekte oma in de leeftijd van 61 jaar. Eline droeg haar lijden met blijmoedigheid en was in haar ziek zijn tot het laatst meelevend met de ander. We denken met dankbaarheid terug aan alles wat ze voor ons betekend heeft. Leen van Koeveringe Joske Guido en Elze Lucas, Anna en Jesse Karen en Maarten Lisa, Nathan en Sophie Goes, 11 april 2021 Correspondentieadres: Klaproos 104, 4421ML Kapelle De rouwdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst D.V. op zaterdag 17 april vanaf 10.30 uur volgen via www.kerkdienstgemist.nl, de livestream van de Petrakerk te Kapelle. Liever geen bloemen tijdens de begrafenis. Diep geraakt zijn wij door het toch nog plotselinge overlijden van De zaak had een grote plaats in het leven van Eline. Tot een week geleden heeft zij zich met energie en enthousiasme ingezet, ondanks haar slechter wordende gezondheid. Ze was betrokken op het wel en wee van personeel en klanten. Kapelle, 11 april 2021 In verband met het overlijden van Eline is Juweliersbedrijf Van Koeveringe zaterdag 17 april gesloten. Tot ons groot verdriet is, in vol vertrouwen op God, overleden onze lieve zus, schoonzus, tante en vriendin Wat zullen we je missen, Eline! We wensen Leen, de kinderen en kleinkinderen Gods steun en kracht toe in deze moeilijke tijd! Ineke en Dick Lia en Bernard Sjaak en Wilma Kees en Maja kinderen en kleinkinderen Corrie en Wim Ma|jaars Bedroefd hebben wij afscheid genomen van Geboren, 9 juni 1938. Overleden, 8 april 2021. Wij hebben bijna 48 mooie jaren samen met hem gehad. Hij zal ons en allen die hem gekend hebben in gedachten blijven als iemand die bijzonder vrolijk was en graag zong. Hij was een Europeaan en hield van de Zeeuwse mensen, het landschap en de taal. Laura Almekinders, dochter Hanneke en Michael, kleindochter Anna-Alicia en Benjamin, achterkleindochter Josephine. Correspondentieadres: Bestattungen Neusel Berliner Strasse 52-54 42275 Wuppertal De HEERE heeft tot Zich genomen mijn geliefde schoondochter en onze lieve, blijmoedige, altijd meelevende schoonzus en tante in de leeftijd van 61 jaar. We zijn verdrietig en verslagen. Wat zullen we haar missen. Borssele: J.C. van Koeveringe-Walhout 's-Gravenpolder: Ard en Ria Hubregtse-van Koeveringe Barneveld: Rein en Elly Bakelaar-van Koeveringe St. Maartensdijk: Kees en Tiny van Koeveringe-van der Maarl Borssele: Jonny en Corline van Koeveringe-Brandhorst Kapelle: Hans en Magda van Koeveringe-van der Hulle Borssele: Hans en Caroline van der Weele-van Koeveringe Goes: Rieno van Koeveringe Borssele: Angeline Nieuwenhuijse Neven en nichten 11 april 2021 Na een periode van afnemende gezondheid is door een tragisch ongeval toch nog plotseling overleden onze liefhebbende vader, schoonvader, opa, vader van mijn kinderen en schoonzoon In de leeftijd van 60 jaar Maikel, Mason Samantha Charelle en Ted Marly C.W. Lepoeter-van Paassen Kapelle 12 april 2021 Onze dank gaat uit naar de liefdevolle zorg van Cederhof en huisartsenpraktijk Bruëlis. Correspondentieadres: Jagtlust 8 4421 BK Kapelle Hans wordt in besloten kring gecremeerd. Maar God, Die rijk is in barmhartigheid, door Zijn grote liefde waarmede Hij ons liefgehad heeft, ook toen wij dood waren door de misdaden, heeft ons levend gemaakt met Christus (uit genade zijt gij zalig geworden). Efeze 2 vers 4-5 Onze oprechte dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'Rehobothdie onze vader met veel liefde en toewijding hebben verzorgd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44