12 FAMILIEBERICHTEN Janny Dekker - Joziasse Janny Neeltje Knape Petronella Maria Scholten-Geijs -Nelly Hoedekenskerke, 22 augustus 1945 t Goes, 9 april 2021 OVERLEDEN Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen, een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan om vrede te bekomen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Oostkapelle, 27 juli 1942 Goes, 4 april 2021 Jo Dekker Lilian Baken - Dekker Jacob Baken Mark Dekker Jolanda Struyk Yorick Siebren en Esmee Correspondentieadres: President Rooseveltlaan 124 4382 KV Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ons jongste zusje is Thuis gekomen bij haar Heiland, maar wat zullen wij haar missen! Jo en de kinderen heel veel sterkte gewenst. Bets Boone Dien Boone Corrie Brand Chris Joziasse t de heer Jan Marinus de Feijter Raymond van Kooten Maya de Klerk-Heijboer In de leeftijd van bijna 100 jaar is op donderdag 8 april overleden weduwe van Arend Koudijzer 22 juni 1921 f8 april 2021 Mede namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen Olga Koudijzer Correspondentieadres: Kromwegesingel 17 4388 HJ Oost-Souburg Wij hebben in familiekring afscheid genomen. Onze dank gaat uit naat de medewerkers van Zorgcentrum De Zoute Viever voor de goede zorg en begeleiding. dinsdag 13 april 2021 PM Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van De heer J.M. de Feijter is van 1961 tot 2007 aan De Hoop Terneuzen B.V. en de hieraan gelieerde maatschappijen verbonden geweest. In de periode van 1987 - 2001 is hij lid geweest van de Raad van Bestuur. Onder zijn leiding zijn de activiteiten van De Hoop Terneuzen B.V. op het gebied van de productie van betonwaren verder uitgebouwd. Vanaf zijn pensionering in 2001 heeft hij tot 2007 deel uitgemaakt van de Raad van Commissarissen. Wij herinneren ons de heer De Feijter als een betrokken, pragmatisch, technisch kundige bestuurder, die ook altijd oog had voor de menselijke kant. Met groot respect en in dankbaarheid blijft in onze herinnering wat hij voor ons bedrijf heeft betekend. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en zijn kleinkinderen. Raad van Commissarissen, Raad van Bestuur, Directie en medewerkers van De Hoop Terneuzen B.V. en de hieraan gelieerde maatschappijen Onze markante broer, zwager, oom, en oudoom is overleden Kampen, 20-09-1946 t Vlissingen, 09-04-2021 Amersfoort: Melbourne, Australië: Voorburg: Leusden: Middelburg: Vlissingen: Lewedorp: Melbourne, Australië: Herman van Kooten (in liefdevolle herinnering) en Han van Kooten-de Lange/Albert Ytsma Koen en Sandra Mattijs en Leony Jan van Kooten en Tineke van Kooten-Roodbol Liesbeth en Nick Bart en Debbie Tim van Kooten en Virga van Kooten-v/d Bosch Thomas (in liefdevolle herinnering) Judith Selma Dijkhuizen-van Kooten en Bert Dijkhuizen Arjan Joost en Angelique Joop van Kooten en Maaike van Kooten-Dekker Willem en Shanna Daan Marianne Maugenest-van Kooten en Emile Maugenest Eric Chris en Sven Britten Bas Tine de Kok-van Kooten en Frans de Kok Raymond en Hanneke Ko Geert Pauline en Olivier Paul van Kooten en Marion van Kooten-Koelewijn Kimberley Ashley en achterneefjes en nichtjes Correspondentieadres: Offenbachlaan 39,4384 MH Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. JL Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde dochter en zus Rilland: C.J. Heijboer Middelburg: A. Heijboer Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij kennis van het plotselinge heengaan van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en mijn oma Eric Scholten Carolien en Renz, Cassidy Martijn Correspondentieadres: Vogelzangsweg 13, 4461 NE Goes We nemen in besloten kring afscheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44