Jf Jï 9 -Maya- Cornelia Verdoold - Dingemanse OVERLEDEN Ko Uijl Maya de Klerk Johanna Zanders Toen viel de nacht en de stilte was voelbaar Er was niets dat nog bewoog Mensen en dieren, ze keken allemaal omhoog Naar een nieuwe ster die nu aan de hemel staat Zachtjes is van ons weggegleden mijn grote lief en maatje, onze lieve (schoon)moeder en trotse oma Jacomina Cornelia de Klerk-Heijboer Zierikzee, 20 mei 1959 Middelburg, 9 april 2021 Louis Léon en Nanda Kyano, Fayen Daphne en Ferdy Esmee, Lotus, Bruno Correspondentieadres: Park De Moucheron 33 4336 AZ Middelburg Een woord van dank aan huisarts Van den Bergh en de verpleegkundigen en vrijwilligers van het Sint Jans Hospice De Casembroot voor de begeleiding en liefdevolle verzorging van Maya. We nemen in besloten kring afscheid van Maya. Na een ziekbed van 5 maanden is te jong overleden Onze schoonzus Maya de Klerk-Heijboer Echtgenote van Louis de Klerk. 's-Heer Arendskerke Rinus en Alie Middelburg Ina en Jaap Middelburg Johan en Nicolette Neven en nichten. Rust zacht. Wees Gif de %on van mijn bestaan dan kan ik veilig verdergaan, tot ik U %ie, o eeuwig Licht, van aangedicht tot aangedicht' Gezang 437 vers 3 Plotseling is op 92-jarige leeftijd overleden onze moeder en oma - Corrie - C© met Wim Verdoold f 10 januari 2014 1 november 1928 f 8 april 2021 Stijntje en Leo Fransjan en Nan Marijn en Marloes Mirte en Mart De afscheidsdienst in de kerk 'Open Haven' en de begrafenis te Oost-Souburg vinden in besloten kring plaats op donderdag 15 april. U kunt de dienst met ons meebeleven vanaf 11.00 uur via: https://oost-souburg.protestantsekerk.net Correspondentieadres: Stijntje Verdoold Obsidiaan 1 4337 LL Middelburg Piet Bek Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Maya de Klerk Vele jaren heeft zij zich, met veel enthousiasme, ingezet voor onze Wijkvereniging. Wij konden altijd een beroep op haar doen! Ze zal gemist worden in de Vergulde Baars. Wij wensen Louis, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Bestuur Wijkvereniging 't Zand/Stromenwijk Bestuur Stichting Wijkvereniging 't Zand/ Stromenwijk Dag Rutger, dag lieve vriend. We zullen je missen. Ineke en Robert. dpg maandag 12 april 2021 PM Je weet, eens zal het gebeuren. Je weet, eens zal hij er niet meer zijn. Je weet, de leeftijd is ernaar. Maar toch.... Na een lang en voltooid leven is op 93-jarige leeftijd overleden Man, vader, schoonvader en opa van Adrie Uijl-Wisse Ingmar en Jacques Miranda Roland en Sharon Dylan Annika Anco en Esther Jakira Keano Kamperland, 8 april 2021 Correspondentieadres: Frisostraat 1-D 4493 BR Kamperland De afscheidsdienst van Ko zal, gezien de huidige omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden. Tot ons groot verdriet is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van Adrie Uijl-Wisse Izaak en Jo Wisse Leen en Ina Wisse Simon t en Mientje Branderhorst Ko en Tonia Wisse Piet Wisse en Margriet van Stel Neven en nichten Bedroefd nemen wij afscheid van onze altijd "bezige" buurman, Wij gaan hem missen. Rinus en Bep Ben en Elizabeth Rinus Sjaak en Lian We ontvingen het droeve bericht van het overlijden van In haar verliezen we een gepassioneerd verenigingslid. We wensen haar man en familie sterkte in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden Klederdrachtgroep'Mooi Zeeland' Plonie Passieux, voorzitter Marion Strik-van den Brande, secretaris Dat is het mooie van het leven, je weet pas hoe mooi het is als het afgelopen is. Vlissingen, 1 augustus 1966 t Vlissingen, 9 april 2021 Peter Sanne en Dennis Maaike en Juan, Luisa Correspondentieadres: Buteauxstraat 34 4388 CW Oost-Souburg Op woensdagavond 14 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Johanna te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media I ii- familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29