'Mijn 16-jarige dochter heeft twee dagen fysiek les, mijn zoon van 21 zit alleen maar tegen een beeldscherm aan te kijken. Ze zitten vol testosteron of oestrogeen of weet ik veel wat er door hen heen giert, maar kunnen nergens heen. Dat is heftig, dat vind ik zielig. Jongeren van 16, 17, 18 moeten zichzelf en anderen ontdekken. Het enige dat mijn dochter ontdekt: haar ouders thuis op de bank. Dat vind ik kut met peren. Er komt straks een energie los als de boel weer opengaat! Misschien neem ik wel een paar maanden vakantie om te feesten. De summer of love. Eten, drinken, vaak en veel en met grote groepen. Ik kan niet wachten.' ergens voor moet vechten. Want ik houd niet van gezapigheid. Zolang je ruzies maar oplost en ook ziet wanneer die behoefte aan aandacht er wel is. Ze kan zich verder ergeren aan kleine dingen. Voert hele discussies dat ik geen T-shirt met opdruk meer mag dragen, of een hoodie. Dat ik daar te oud voor ben. Ze bekijkt het maar, ik vind dat lekker zitten, dus ik draag die dingen toch. Dat is het enige wat me interesseert: is het com fortabel? Ik loop niet in pakken, alleen als er iemand dood is. Ik grijp blind het bovenste van de stapel. Zij koopt bijna alles. Prima. Maar een keer per jaar schaf ik zelf wat aan, als we rond Kerst mis op Terschelling zijn. Die hoodies en T-shirts met opdruk dus.' 'Eigenlijk heb ik gewoon doorgewerkt. Zeker voor Jumbo, leuke actuele ver haaltjes. Ferry werd steeds uitgesteld. Toen iedereen begon te zeuren dat er niks kon, werd ik daar boos van. Dat geklaag zit niet in mijn Brabantse geest. Natuurlijk: door corona is alles er een stuk saaier op geworden. Normaal werden er bij Undercover altijd feestjes georganiseerd, het ene nog gekker en groter dan het andere. Ik zou gesloopt zijn als de pandemie er niet was geweest. Nu ga ik na het draaien meteen naar mijn hotel, waar niks te beleven is. Dankzij corona ben ik topfit. Voor mijn kinderen vind ik het veel erger.' Wat vind je precies erg voor je kinderen? Kon jij je makkelijk aanpassen aan het nieuwe corona-normaal? MEZZA 17

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 97