'DAT MENS HOEVEN WE NIET TE ZIEN. BY De Liefde 'Zijn kinderen reageerden niet fijn toen ze erachter kwamen dat wij verkering hebben. Mijn oudste zoon leek het leuk om via social media een connectie te maken met een van Johans kinderen. Die bleek nog van niets te weten. Vervolgens werd ik door alle drie belaagd via verschillende social media- kanalen. Netjes gezegd kwamen hun reacties neer op: wij hoeven dat mens niet te zien. Ik heb alle berichten verwijderd en hen rustig laten weten dat ik het vervelend vond dat ze het op deze manier te weten waren gekomen. Net als mijn ex en ik waren Johan en zijn vrouw al jong een stel. Voor zijn gevoel waren ze helemaal uit elkaar gegroeid. Ongeveer een jaar geleden is hij bij haar weggegaan. Voor haar kwam dat onverwacht, ze was verdrietig en boos, en zijn drie puberkinderen mede daardoor ook. Er is nu een hoop gedoe met advocaten en een huis dat moet worden verkocht. Johan ziet zijn kinderen elke week, brengt ze naar clubjes, maar een vaste struc tuur is er nog niet. De vader van mijn kinderen en ik gingen viereneenhalf jaar geleden uit elkaar. We hebben co-ouderschap. Onze vier kinderen van tussen de 6 en 16 jaar zijn er over het algemeen relaxed onder. Vrij snel na die De vier kinderen van Astrid (42) accepteerden haar relatie met Johan (41) snel, maar dat geldt niet voor zijn drie pubers. breuk heb ik een paar jaar een relatie gehad, en sinds die voorbij is tinder ik af en toe. Als een soort vermaak, lekker oppervlakkig swipen. Ik had een match range van ongeveer 20 kilometer rondom mijn woonplaats inge steld. Dacht ik. Ik vond het dus gek dat ik een match bleek te hebben in een stad 80 kilo meter verderop. Op de foto zag ik een aantrek kelijke, slanke, blonde man met een vriende lijk gezicht, en ondanks de afstand benaderde ik hem. Hij was meteen open over zijn situatie en zijn verdriet dat hij zijn kinderen zo weinig zag. Tegelijkertijd was hij enthousiast over zijn werk, dat vond ik leuk, en heel geïnteresseerd in mij. Dat ik vier kinderen heb wist hij al, dat stond in mijn profiel. Na dat eerste gesprek hebben we een paar keer gefacetimed en een paar keer live afge sproken. Een aantal weken later, half oktober vorig jaar, vroeg hij officieel verkering. Dat wilde ik heel graag. Doordat Johan vanwege corona op afstand moet werken, kan hij vaak bij mij en mijn kinderen zijn. Dat is best snel en intens, maar in ons huis is het altijd gezellig, en een komen en gaan van mensen. Daar kan hij best bij. Ik vraag hem geregeld of het allemaal niet te snel gaat. Of hij misschien moeite heeft met alleen zijn. Hij zegt van niet, dus de tijd zal het leren. Mijn kinderen vinden het leuk als hij er is. Hij brengt ze weleens ergens naartoe en helpt mee in huis. Hij is rustig, lief, attent. Hij vindt alles aan mij mooi en we hebben elkaar veel te vertellen. En hij is iemand die goed en aandachtig luistert. Intussen hoop ik natuurlijk dat het gedoe met zijn ex en kinderen snel wordt opgelost. Ik begrijp hen heel goed. Mijn eigen ouders zijn gescheiden toen ik 4 was. Dat was een lang durend proces, met veel ruzies en zelfs vecht partijen tussen mijn vader en stiefvader. Ik weet dat bij een echtscheiding iedereen dingen doet en zegt die je misschien beter anders had kunnen doen en zeggen. Maar op een gegeven moment is het klaar. Dan moet iedereen accepteren dat papa en mama niet meer bij elkaar zijn.' co O O Z> UJ h- T cc h- co Z> CC Z> O h- co ie UJ h- De echte naam van Astrid is bij de redactie bekend. Ook geïnterviewd worden voor BV De Liefde? mezza@dpgmedia.nl 40 MEZZA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 120