FAMILIEBERICHTEN 17 Klaas de Witte DEtA Wij staan altijd voor u klaar/ OVERLEDEN Jo de Bakker Kees de Nooijer Eveline Scheers Eveline Scheers Urbaine Amand Cesar van Waes IN MEMORIAM Hannie van den Bosse-Ton OVERIGE BERICHTEN Psalm 32 vers 1 (berijmd) Verdrietig om zijn heengaan, maar in dankbaarheid terugdenkend aan wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat voor ons geheel onverwachts door de Heere is weggenomen onze lieve zorgzame vader en opa sinds 2017 weduwe van Maatje Janna Cornelia Koster in de leeftijd van 85 jaar. Hardinxveld - Giessendam Jan en Jeannette de Witte Vlissingen Hans de Witte en Marja van Steenhuijsen Grijpskerke Rian en Vico Benschop Vlissingen Jolanda en Tonie van der Jagt klein- en achterkleinkinderen Wij zijn de medewerkers van Het Bonedijkehuis erg dankbaar voor de liefdevolle aandacht die onze vader heeft ontvangen. 6 april 2021 Correspondentieadres: Westerzicht 108 4385 AP Vlissingen De rouwdienst zal in besloten kring worden gehouden op D.V. maandag 12 april om 10.15 uur in de Marnixkerk te Vlissingen. Deze dienst is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk Geen bloemen voor elkaar donderdag 8 april 2021 ZV Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jo was afgelopen jaar 12,5 jaar vrijwilliger bij ZorgSaam, locatie De Blaauwe Hoeve. Jo was zeer betrokken bij de grootschalige activiteiten waar hij meehielp met de voorbereidingen. Een enthousiaste en betrokken vrijwilliger die team welzijn voor allerlei activiteiten mocht vragen. Inval bingo, verkoop van lootjes en nog veel meer. Jo zal gemist worden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze buurman Bas en Dollie en de kinderen Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze zeer gewaardeerde collega toch nog plots is overleden. Wij zullen haar vriendelijkheid, enthousiasme en vastberadenheid missen. Wij wensen Hennie en familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers van Schelde Exotech en PTD-Groep Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Eveline was een van de inspirators en drijvende krachten bij onze personeelsvereniging en wij zullen haar enorm missen. Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe. Personeelsvereniging Schelde Exotech Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven blijft, voor altijd in ons voortleven. Met veel verdriet hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, vader en opa echtgenoot van Eliane Leontine van Waes-Paridaen Oostburg, 23 mei 1934 Terneuzen, 6 april 2021 Schoondijke: Johan en Lut van Waes-van Driessen Heieen en Kevin, Manon en Dennis en Chris Stevensbeek: Frans van Waes en Marleen Sijbers Wouter en Lisa, Charlotte en Mattee Balen: Ria van Waes en Peter Trouwen Steffie en Dylan, Florine, Tristan en Julia Amsterdam: Monique van Waes en Jaap van Dieën Inge Schoondijke: Jos en Irm van Waes-Poorthuis Tianda, Kevin, Jordi en Jasmijn De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Lange Heerenstraat 87,4507 KR Schoondijke 8 april 2020 8 april 2021 In liefdevolle herinnering aan onze lieve vriendin Jeanne en Lau, Lies en Adri, Margriet en Ad, Fini en Cor, Tiny en Leo, Ria en Arie, Piet, Claudine en Ronny, Jan en Elly, José en Terje, Fanny en Patric, Nancy en Chris, Ina en Minholt, Tineke en Joop. Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 10 77 vooreen persoonlijk gesprek. Miranda Brasser van DELA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 57