■|l' dpg COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Klaas de Witte IN MEMORIAM Hannie van den Bosse-Ton familieberichten Psalm 32 vers 1 (berijmd) Verdrietig om zijn heengaan, maar in dankbaarheid terugdenkend aan wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat voor ons geheel onverwachts door de Heere is weggenomen onze lieve zorgzame vader en opa sinds 2017 weduwe van Maatje Janna Cornelia Koster in de leeftijd van 85 jaar. Hardinxveld - Giessendam Jan en Jeannette de Witte Vlissingen Hans de Witte en Marja van Steenhuijsen Grijpskerke Rian en Vico Benschop Vlissingen Jolanda en Tonie van der Jagt klein- en achterkleinkinderen Wij zijn de medewerkers van Het Bonedijkehuis erg dankbaar voor de liefdevolle aandacht die onze vader heeft ontvangen. 6 april 2021 Correspondentieadres: Westerzicht 108 4385 AP Vlissingen De rouwdienst zal in besloten kring worden gehouden op D.V. maandag 12 april om 10.15 uur in de Marnixkerk te Vlissingen. Deze dienst is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. Geen bloemen In liefdevolle herinnering Rinus van der Linde Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media donderdag 8 april 2021 PM 8 april 2020 8 april 2021 In liefdevolle herinnering aan onze lieve vriendin Jeanne en Lau, Lies en Adri, Margriet en Ad, Fini en Cor, Tiny en Leo, Ria en Arie, Piet, Claudine en Ronny, Jan en Elly, José en Terje, Fanny en Patric, Nancy en Chris, Ina en Minholt, Tineke en Joop. t 8 oktober 2020 Het voelt als gisteren. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45