16 FAMILIEBERICHTEN dan de Ylooyeï dan de Ylooijel ^an de Ylooijeï Eveline Scheers Eveline Scheers Steve Hughes Johan Slager Steve Hughes Lieve Henk Eveline Pieternella Scheers V Eveline V Met een lach en een traan hebben we hem nu los moeten laten. Met liefde heeft hij voor ons geleefd en gezorgd. Nu moeten we met veel verdriet afscheid nemen van mijn geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa Middelburg, Vlissingen, 1 maart 1949 31 maart 2021 Hannie de Nooijer - Louwerse Johanneke de Nooijer Marie-José de Nooijer Brahim Ait. Toumach Ismael Moesa Zakariya Correspondentieadres: Westerzicht 751 4385 CE Vlissingen In verband met de huidige maatregelen heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Kuipers en WVO thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Na een periode waarin zijn gezondheid steeds minder werd, is op 72 jarige leeftijd overleden onze oudste broer, zwager en oom. Perth: Lein en Deborah de Nooijer- Geard Maassluis: Theuny en Andrè Aalbrecht- de Nooijer Sint-Laurens: Johan en Joke de Nooijer- van der Weele Middelburg: Maja en Lau Bos- de Nooijer Neven en nichten Na een lange periode van afnemende gezondheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager Rina Kloosterman - Louwerse Dirk Kloosterman (in liefdevolle herinnering) Adrie Louwerse Conny Louwerse - Jobse Neven en nichten Wij hebben veel bewondering voor Hannie hoe zij Jan liefdevol heeft verzorgd. Wij wensen Hannie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Rust zacht vriend. Vrienden en bekenden Café de Vriendschap Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze zeer gewaardeerde collega toch nog plots is overleden. Wij zullen haar vriendelijkheid, enthousiasme en vastberadenheid missen. Wij wensen Hennie en familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers van Schelde Exotech en PTD-Groep Soms zou ik willen dat het gisteren was omdat vandaag alles zo anders is. Dag lieve Eef Anouk Ben Dorita Tessa John Overleden is onze lieve 13 augustus 1956 31 maart 2021 Oost- en West-Souburg Vlissingen Echtgenote van Hennie van Alphen Hennie Kinderen met partners en kleinkinderen Westerzicht 485, 4385 BH Vlissingen We hebben in besloten kring afscheid van Eveline genomen. Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Eveline was een van de inspirators en drijvende krachten bij onze personeelsvereniging en wij zullen haar enorm missen. Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe. Personeelsvereniging Schelde Exotech 'Ik heb een geweldige reis gehad' Na een kortstondig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze geweldige vader en mijn trotse opa Wakefield, 20 november 1953 t Vlissingen, 1 april 2021 Liesbeth Nick Andra Jeroen, Aylin HBenna Correspondentieadres: Herman Heijermanslaan 2 A, 4382 BR Vlissingen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar Zorgstroom Team Bloemenbuurt en huisarts Bordui voor de goede zorgen. Het overlijden van onze buurman Steve Hughes heeft ons diep geraakt. Sterkte voor Liesbeth, kinderen en familie. We gaan hem missen. Bewoners Hermen Heijermanslaan Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Johan heeft zich ruim 14 jaar als vrijwilliger ingezet voor 'Maaltijd Thuis' bij Zorggroep Ter Weel. Zijn inzet en aandacht voor de oudere medemens die hij tijdens zijn vrijwilligerswerk ontmoette, zullen zeer gemist worden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens het directieteam, de cliënten, de mede werkersvan Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Maaltijd Thuis Goes. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas bestuurder Zorggroep Ter Weel Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve, humorvolle, zwager en oom Wij wensen onze Liesbeth, haar kinderen en kleindochter veel sterkte met dit niet te bevatten verlies. Hanni en Ger Roose Hans (in herinnering) en Bep Segboer Roelfien en Ton de Klerk Wim en Willie Segboer Wil Segboer Kinderen en kleinkinderen PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44