Paulina Suzanna van den Broeke - Meijers FAMILIEBERICHTEN 15 Rutger van Anrooij Frans Beerens Kees Korstanje Kees Korstanje OVERLEDEN Verdrietig, maar met mooie herinneringen hebben we toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Serooskerke, 28 april 1930 t Middelburg, 4 april 2021 sinds 1 december 2000 weduwe van Simon van den Broeke Serooskerke Eindhoven Serooskerke Sint-Laurens Serooskerke Serooskerke Serooskerke Simon en Nel Jolien en Jeroen, Sven Simon J. AdenAnnelies Marlies yen Sean Nieken Denise Maarten Hans en Annemarie Jens en Lisa Marit Marcel en Mona Naomi en Ronnie Rachel en Niels Ruben Bert Wilco en Christien Hanna Myrthe Paul en Francisca Gijs Joppe Correspondentieadres: Hendrik Sturmstraat 6 4353 CB Serooskerke W. De dankdienst voor haar leven zal in verband met de huidige situatie in besloten kring worden gehouden op zaterdag 10 april om 10.30 uur in de Johanneskerk in Serooskerke. U wordt van harte uitgenodigd om de dienst via kerkdienstgemist.nl (Protestantse Gemeente Serooskerke) mee te beleven. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg in Serooskerke. Paulina Suzanna van den Broeke-Meijers Jan But Geertruida Pieternella de Smidt -Truus- Mr. Willibrord "De Wind zal je Dragen op de Weg die je moet Gaan. Omringd door zijn dierbaren is na een moedige strijd vredig heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader en opa 28 januari 1940 1 april 2021 Corrie Korstanje-Stroosnijder Ellen Frederique Florine en Thijs Maurice en Christa Dimphy Jade en David Correspondentieadres Thorbeckelaan 26,4384 CC Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Kees Korstanje Vol verdriet nemen wij afscheid van onze goede vriend, Onze gedachten zijn bij Corrie en de (klein) kinderen. Kees en Bep Visser donderdag 8 april 2021 PM Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve tante Wij zijn dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend en zullen haar warme persoonlijkheid missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar onze neven, haar schoondochters, kleinkinderen en achterkleinkind Jeroen Sinead Proos Lauren, Henry Martijn Proos Babette Bom-Proos Charlotte, Tijmen Maritza Kortland-Proos Martin Kortland Danique, Djaylano, Giovani, Gemillyo Liesbeth Proos-Meijers Ad Proos - In herinnering Enige kennisgeving Intens verdrietig nemen wij afscheid, het is voor ons niet te bevatten dat rustig in zijn slaap is overleden onze lieve Goes, 27 juni 1978 Goes, 4 april 2021 We zijn dankbaar voor alle mooie momenten. Mieke van den Dries Roelof en Naira, Elina, Mila Correspondentieadres: Oostsingel 2-31,4461 KC Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Binnen de SBH is Jan een zeer gewaardeerd maat en schipper geweest. Die waardering geldt ook voor zijn inzet voor het deskundige onderhoud aan de schepen, waarbij zijn voorliefde lag bij de Y36. We zullen zijn aanstekelijke verhalen over het wedstrijdzeilen op zee node missen. We zijn Jan dankbaar voor alles en wensen hem een behouden vaart. Vrijwilligers en bestuur Stichting Behoud Hoogaars Enige kennisgeving Een vechtster, zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Je was een vrouw van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een vrouw en moeder waar je op kon bouwen met een woord waarop je kon vertrouwen. Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen delen wij u mede dat, na een lang durig ziekbed door Parkinson, rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma echtgenote van Machiel Bredouw Borssele, 15 oktober 1935 Goes, 5 april 2021 Chiel Bredouw Ellen en Gerard Karelse-Bredouw Anda en Kees Kik-Bredouw Michel en Lydia Bredouw-Verboom Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Beukenpad 16, 4462 SZ Goes We hebben in besloten kring afscheid genomen. Onze dank gaat speciaal uit naar het verzorgend personeel van SVRZ ter Valcke afdeling 4-13. "een levendige gemeenschap zo mooi en zinvol vorm gegeven door het werk van zeer veel mensen" Frans Beerens 2007 Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van Een bevlogen docent en verhalenverteller. Voor vele leerlingen en collega's is hij een gids geweest naar het verleden en naar kunst en cultuur. Frans was dertig jaar conrector en een toegankelijk, markant en sociaal bewogen schoolleider. Een pionier, die samen met pater Thieu Buijssen, in 1968 leiding gaf aan de ontwikkeling van de RK HBS naar een scholengemeenschap voor mavo, havo en vwo. In alles wat hij aanpakte stond de leerling centraal. Mede door zijn toedoen werd het St.Willibrordcollege een school met een eigen karakter en uitstraling, diep verankerd in de Zuid-Bevelandse samenleving. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achterkleinkinderen en familie, Gods steun en troost toe met dit verlies. Namens de raad van toezicht, het bestuur en de medewerkers van het Ostrea Lyceum dhr. E. Boerhout, rector-bestuurder Toch nog onverwacht kwam het bericht dat onze altijd bezige broer, zwager en oom is overleden. Wij wensen Corrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met de verwerking van dit verlies. 's Heer-Arendskerke: Ko Korstanje t en Lien Korstanje-Laanent Kortgene: Adri Korstanje en Riet Korstanje-Schreurs Ovezande: Joke Sommeijer- Korstanje en Peter Sommeijer Neven en nichten. Ovezande 1 april 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43