FAMILIEBERICHTEN 13 Wilhelmina Verstraate dpg Cornelis de Nooijer Kees de Nooijer Will M:5 ■li- Nellie de Nooijer-Manhave De zee rustpunt in mijn bestaan daar kan ik dromen en verlangen en mijn ziel op golven laten varen. Biggekerke, 21 februari 1947 f Purmerend, 1 april 2021 Peter Marcel en Chantal Kevin Ron en Virve Senne en Noëlle Karin en Michiel Jesse, Bridget en Lauryn Nancy en Clifford Danilo en Selina Pallas 69 1443 BP Purmerend Will is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Associatie Uitvaartverzorging, Purmerweg 94 in Purmerend waar wij graag als familie onder elkaar willen zijn. I.v.m. de huidige maatregelen rond het coronavirus nemen wij op vrijdag 9 april om 10.45 uur in besloten kring afscheid van Will. We nodigen u wel uit om de afscheidsdienst via een livestream bij te wonen. U kunt zich aanmelden bij Marcel. Email: uitvaart.will@gmail.com COLOFON Familieberichten pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 7 april 2021 ZV Beetje bij beetje moest je ons verlaten. Wij konden niet zo goed meer met je praten. Die blikdie stilte deed vaak zeer. De man van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij 'bedankt' voor alles wat je hebt gedaan. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Yerseke, 13 november 1943 t Breskens, 4 april 2021 Breskens: Nellie Breskens: Johnnij en Usha Rudy Assen: Conrad en Karin Jayden, Gladys, Jesslyn We nemen in besloten kring afscheid van Kees. We zouden het waarderen wanneer u Alzheimer Nederland ondersteunt door middel van een gift op rekeningnummer NL 13 INGB 0000 0025 02 o.v.v. afscheid Kees de Nooijer. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Hooge Platen, afdeling Boulevard en aan alle andere mensen die Kees zo liefdevol verzorgd en begeleid hebben. Correspondentieadres: Violierstraat 37,4511 GE Breskens Iedere dag werd jouw wereld steeds kleiner, de mogelijkheden minder. Je levenswil bleef, het leven niet. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Annelies en Aad Mientje Johnnij Lex t Neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. w 4.-" -i media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 64