12 FAMILIEBERICHTEN JÜlarai/ aast/dcAl/fr J? jftfaria/ iHM/dcAc/t/ J? J^arta/ Sfceret/ - vwi/tScAc/fr Willy Elve J? Janny Elve-Dubbeldam René Petrus Marie Kindt G. Kosten Anita Labrujère Anita Labrujère OVERLEDEN Achter elke traan van verdriet schuilt de glimlach van herinneringen Langzaam ben je van ons weggegleden. Elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen. Dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, een stille pijn. Dat je nooit meer bij ons zult zijn. Ria weduwe van Gerrit Fieret Terneuzen, 26 mei 1946 JÊÊm Terneuzen, 29 maart 2021 Karin en Luc Cynthia en Ilyas Nuran Leyya Melanie f Petra Michael Meivin en Kevin Kenny Speciaal woord van dank aan alle medewerkers van ZorgSaam team De Veste voor alle liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Akkerwindelaan 38 4537 CG Terneuzen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ze heeft haar strijd gestreden, Maar nu is het voorbij. Wij zullen je nooit vergeten. Je blijft altijd bij ons. Frida en Norbert Van Schoorisse David en Marloes Sam en Luuk Wat wasje lief, sterk en dapper Nu heb je eindelijkje rust gekregen We zullen je enorm gaan missen. Diana en Armand Dreamer Je kan de richting van de wind niet veranderen, wel de stand van de zeilen Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaarc is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve (schoon)pa, opa en overgrootopa weduwnaar van Terneuzen, t Terneuzen, 2 juli 1932 1 april 2021 Anja en Jan Steven IUfBJ Jochem en Birgit Jaco en Giedia Arlette en Robbert, Elin Juliette en Besnik Monique Correspondentieadres: Hoogaarswerf 11 4533 JG Terneuzen In verband met de maatregelen rondom het Coronavirus zal de uitvaartdienst in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van De Vurssche, afdeling Margrethe en de verzorging van Bachtendieke team Kerkepad. Maria Joanna van Damme 15-01-1933 16-04-2017 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. Gerard Kosten - Gerrit - ZV woensdag 7 april 2021 Het vereist uiterlijke moed om te sterven, het vereist innerlijke moed om te leven. 22-10-1933 05-04-2021 echtgenoot van Heemstede: Hulst: Graauw: Hulst: Eric en Ina Nicole en Maurice Quinten en Amelie Charlotte Florian Bas Teun en Harmke Gijs en Manouk Hugo en Judith Sanne Emy Gina en Sting it Carolien en Ulrich Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Blaauwe Hoeve voor alle goede zorgen en aandacht. In verband met alle huidige maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van pa te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Enkel schriftelijke condoleance. Familie Kindt, Poorterslaan 5,4561 ZL Hulst Na een afnemende gezondheid is overleden onze lieve man, vader, schoonvader en opa Goes, 25 november 1939 Heinkenszand, 4 april 2021 Officier in de Orde van Oranje Nassau J. Kosten - de Vos Anita en Lucas Samantha en Nick Jan-Paul en Angelique Kamilleplein 9,4451 LA Heinkenszand Wij hadden u graag uitgenodigd voor de afscheidsbijeen komst. Door de regelgeving rondom het coronavirus is dit echter onmogelijk. We vragen dan ook uw begrip dat het afscheid in besloten kring plaatsvindt op zaterdag 10 april om 17.00 uur in crematorium "Het Zeeuwse Land" te Goes. U kunt om 16.15 uur een laatste groet brengen en plaatsnemen in de erehaag, die gevormd wordt aan de Kandtweg 2 te Goes. Onze dank gaat uit naar dr. R. B. T. Wolbers en de medewerksters van ZorgThuis van SVRZ voor de liefdevolle zorg. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter en erevoorzitter, de heer Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Contactgroep Postactieven Zeeland van de Belastingdienst Verdrietig hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker en naaste collega We zullen haar vrolijkheid en enthousiasme missen in het Servicecentrum. Wij wensen haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Namens alle collega's van SVRZ Angela Bras, bestuurder SVRZ Verbijsterd en verslagen hoorden we van het plotselinge overlijden van onze lieve, attente en gezellige collega Er is zoveel wat we voelen en zo weinig wat we kunnen zeggen. We zullen haar missen! We zijn in gedachten bij haar man, kinderen, kleinkinderen en allen die haar lief waren en wensen hen veel sterkte voor nu en voor de toekomst. Collega's afdeling Personeelsservices SVRZ René Nienke Jacqueline Jamie Henk Ingrid Els Dieter Saskia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 63