Ontdek de unieke en elegante hotels van Pillows Hotels Boek voor nu of ga heerlijke hotels: later naar deze andere Bestel nu op pzc.nl/hoteldeals PILLOWS Geniet van een heerlijk en luxueus thuisgevoel bij Pillows Hotels, te vinden in bijzondere steden of een prachtig landgoed. Je hebt de keuze uit verschillende type hotels uit de Pillows hotelcollectie, allemaal met eenzelfde comfort, klasse, huiselijkheid en warmte. Verblijf bijvoorbeeld in een 13e-eeuws kasteelhotel, omringd door bossen, of ga voor pure Luxe bij Grand Boutique Hotel Ter Borch middenin het centrum van Zwolle. Geniet van culinaire hoogstanden, met vermeldingen in Michelin Bib Gourmand en GaultMillau, bij de restaurants met steeds wisselende bites en unieke verrassingen. VOOR Pillows Grand Boutique Hotel Ter Borch Kom tot rust in de luxueuze eenvoud en tijdloze elegantie van deze voormalige stadsvilla uit de 19e-eeuw in Hanzestad Zwolle. Inclusief ontbijt en diner in Coperto Restobar (Bib Gourmand bekroond door Michelin) Toegang tot privésauna Pillows Luxury Boutique Hotel Anna van den Vondel Ontdek al het moois van Amsterdam tijdens jouw verblijf in hotel Anna van den Vondel. Inclusief uitgeserveerd ontbijt Inclusief afternoon tea op dag van aankomst Pillows Charme Hotel Chateau De Raay Verblijf in een 13e eeuws kasteelhotel, gelegen op een weldadig landgoed in Limburg, middenin de natuur. Inclusief uitgeserveerd ontbijt Inclusief 6-gangendiner van wereldse klassiekers bereid met lokale producten Heerlijk overnachten bij Apollo Leonardo Hotels De hotels van Apollo Leonardo vind je op de mooiste locaties, van bruisende steden tot aan de kustlijn en in een groene omgeving. Inclusief ontbijt Keuze uit 15 hotels Verblijf in het centrum van Valkenburg Ga er na een uitgebreid ontbijt op uit om het Limburgse heuvellandschap te voet of met de fiets te verkennen. De omgeving kent vele gezichten: charmant, bourgondisch en vooral veelzijdig. Inclusief ontbijt Inclusief 3-gangen diner Top 4*-hoteL in Den Haag bij Scheveningen Den Haag is een stad met een goede combinatie tussen natuur en stad! Maak een strandwandeling of ga op ontdekking in de binnenstad. Inclusief ontbijt Optioneel 2-gangen diner VOOR VOOR VOOR Dagje uit Weekend weg Avond uit Thuis Cursussen Commerciële bijlage 9 HOTELS Te verzilveren t/m 31 december2021. Te verzilveren t/m 31 december2021. Te verzilveren t/m 31 december 2021. Te verzilveren t/m 31 december2021. Vanwege de geldende coronamaatregelen worden ontbijt, lunch en diner op de kamer geserveerd en zijn niet alle faciliteiten in het hotel geopend. Kijk voor de actuele informatie op de pagina van het desbetreffende hotel. Benieuwd naar nog meer topdeals? Bekijk het complete aanbod in onze webwinkel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55