SPECIAAL VOOR JOU Slapen in de mooiste hotels mi Boek voor nu of ga later! Overnacht samen bij Bastion Hotels DOE MEE WIN een dagje sauna voor 2! pzc.nl/winactie Bestel nu op pzc.nl/hoteldeals WIN ACTIE De Leukste hoteldeals vind je in de webwinkel! Speciaal voor jou hebben we unieke hotelarrangementen samengesteld, mét hoge kortingen. Ga er lekker even tussenuit en maak wandelingen in de natuur, kom tot rust met de fijnste wellnessfaciliteiten of geniet van een culinair arrangement. i Ontdek de stad en geniet van een goede nachtrust Ben je toe aan een weekendje weg met je partner? Geniet nu samen van een overnachting in één van de 34 Bastion Hotels in Nederland. Alle hotels van Bastion Hotels staan in grote steden, waardoor je het stadsleven kunt ontdekken en tegelijkertijd tot rust kunt komen. Kies een stad uit waar jullie beiden nog nooit zijn geweest en struin door de gezelligste straten of ontdek de culturele hoogtepunten en plof na een onvergetelijke dag in de stad heerlijk op bed! Na een goede nachtrust genietje de volgende ochtend van een lekker ontbijt. Bij Bastion Hotels ben je aan het juiste adres voor een goed bed, een vriendelijke ontvangst en een lekker hapje en drankje. Jaarlijks kiezen meer dan 1,2 miljoen gasten voor een verblijf bij Bastion Hotels. Speciaal voor jou, boek je nu jouw overnachting voor 2 personen incl. ontbijt en lokale belastingen, voor maar €79,-! Ontspanning, tijd voor jezelf en even ontsnappen aan de drukte van alledag wordt steeds belangrijker. Ontspanning maakt je gelukkiger én gezonder, dus dit moet vaker als prioriteit worden gezien. Een dagje sauna is een ideale manier om je hierbij te helpen. Daarom geven wij in samenwerking met sauna.nl lOx 2 tickets weg voor een dagje sauna! Deze tickets geven toegang tot de mooiste wellnessresorts van Nederland. Binnenkort is het nieuwe platform sauna.nl online met exclusieve aanbiedingen, veel inspiratie en informatie. Schrijf je in voor de nieuwsbrief van de webwinkel van de PZC *V V C' Dagje uit Weekend weg Avond uit Thuis Cursussen Commerciële bijlage Te verzilveren t/m 31 december2021, Vanwege de geldende coronamaatregelen worden ontbijt, lunch en diner op de kamer geserveerd en zijn niet alle faciliteiten in het hotel geopend. Kijk voor de actuele informatie op de pagina van het desbetreffende hotel. 1*1 1*1 Benieuwd naar nog meer topdeals? Bekijk het complete aanbod in onze webwinkel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 54