Y 12 FAMILIEBERICHTEN Dina Geertruida Tramper-van Koeveringe Wilhelmina Verstraate G. Kosten Jannetje Witte-Jansen Will Annigje de Jong - van der Leden An Diepbedroefd geven wij u kennis dat, na een kortstondige ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 26 april 2019 weduwe van Laurus Jan Tramper 30 november 1937 2 april 2021 in de leeftijd van 83 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Schoolstraat 32,4431 AL 's-Gravenpolder Onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma is thuis opgebaard. De rouwdienst zal in besloten kring gehouden worden op D.V. vrijdag 9 april om 13.30 uur in de Elimkerk te 's-Gravenpolder. Deze dienst is via kerkdienstgemist.nl te volgen. Aansluitend zal, eveneens in besloten kring, de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te 's-Gravenpolder. Wij stellen het op prijs uw medeleven schriftelijk te mogen ontvangen. Gerard Kosten - Gerrit - De zee rustpunt in mijn bestaan daar kan ik dromen en verlangen en mijn ziel op golven laten varen. Biggekerke, f Purmerend, 21 februari 1947 1 april 2021 Peter Marcel en Chantal Kevin Ron en Virve Senne en Noëlle Karin en Michiel Jesse, Bridget en Lauryn Nancy en Clifford Danilo en Selina Pallas 69 1443 BP Purmerend Will is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Associatie Uitvaartverzorging, Purmerweg 94 in Purmerend waar wij graag als familie onder elkaar willen zijn. I.v.m. de huidige maatregelen rond het coronavirus nemen wij op vrijdag 9 april om 10.45 uur in besloten kring afscheid van Will. We nodigen u wel uit om de afscheidsdienst via een livestream bij te wonen. U kunt zich aanmelden bij Marcel. Email: uitvaart.will@gmail.com Wilhelmina Verstraate -Will- woensdag 7 april 2021 Want Hij heeft gezegd: "Ik zal u niet begeven en ik zal u niet verlaten. Verdrietig, maar intens dankbaar voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat op de leeftijd van 94 jaar is overleden onze allerliefste moeder, schoonmoeder, oma Zeeland, oma van de klokken en Uroma sinds 7 augustus 2013 weduwe van Daan de Jong Schoonhoven Middelburg 7 januari 1927 3 april 2021 Nicky en Annerose t Daniel en Thamar Sarina en Simeon Marlies en Benjamin Lisa, Timon, Michel en Anna Thomas en Eva Benjamin, Elea, Nils en Lotta Petra en Ralf Antoinet en Henny Leon en Shuk-Yee Elu en Ise Egbert en Laurien Elin en Mink Erik en Irene Job David en Katarina Bram en Adel Frank en Charlotte Correspondentieadres: Sint Pieterstraat 11 4331 ET Middelburg Gezien de huidige omstandigheden zijn wij genoodzaakt om onze lieve moeder en (over)oma in besloten kring te begeleiden naar haar laatste rustplaats om zo weer herenigd te worden met haar geliefde man. Een livestream van de uitvaartdienst in de Nieuwe Kerk is op maandag 12 april 2021 om 13.30 uur te volgen via www.kerkdienstgemist.nl (Middelburg, Nieuwe Kerkgemeente). Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. Na een afnemende gezondheid is overleden onze lieve man, vader, schoonvader en opa Goes, 25 november 1939 Heinkenszand, 4 april 2021 Officier in de Orde van Oranje Nassau J. Kosten-de Vos Anita en Lucas Samantha en Nick Jan-Paul en Angelique Kamilleplein 9,4451 LA Heinkenszand Wij hadden u graag uitgenodigd voor de afscheidsbijeen komst. Door de regelgeving rondom het coronavirus is dit echter onmogelijk. We vragen dan ook uw begrip dat het afscheid in besloten kring plaatsvindt op zaterdag 10 april om 17.00 uur in crematorium "Het Zeeuwse Land" te Goes. U kunt om 16.15 uur een laatste groet brengen en plaatsnemen in de erehaag, die gevormd wordt aan de Kandtweg 2 te Goes. Onze dank gaat uit naar dr. R. B. T. Wolbers en de medewerksters van ZorgThuis van SVRZ voor de liefdevolle zorg. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter en erevoorzitter, de heer Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Contactgroep Postactieven Zeeland van de Belastingdienst Want zo liefheeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat ieder die in hem gelooft, niet verloren gaat, maar eeuwig leven heeft. Johannes 3 vers 16 Verdrietig omdat wij haar moeten missen geven wij u kennis dat de Here tot Zich heeft genomen Zijn kind, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 25 november 2013 weduwe van Jan Leendert Witte Kattendijke, 7 mei 1930 Goes, 4 april 2021 Goes: Daan Witte Goes: Anneke en Piet van Oosten Goes: Lida en Niek van Mourik Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft ontvangen op afdeling Binnenpoort 2 van zorgcentrum Randhofte Goes. Correspondentieadres: Elvis Presleylaan 15,4462 LB Goes De uitvaart zal vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst van Woord en Gebed volgen op vrijdag 9 april vanaf 13.30 uur via www.cgk-goes.nl, live meekijken. Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante partner van Peter Boos Biggekerke Purmerend 21 februari 1947 1 april 2021 Ede: Piet en Ina Biggekerke: Jaap en Ria Wilko en Ciska Stijn Anita en Jimmy Esmay, Mayson

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44