CL aïl 4eïtssen Chall Leonardus de Nooijer Jacoba Biersteker-Mieras FAMILIEBERICHTEN 11 Leu Hameling-Sturm OVERLEDEN Anita Labrujère Oma Biersteker Anita Labrujère Leu Hameling Als een rots was jij zo sterk in de branding Iedere golf die kwam, nam een beetje van je mee. Jij bleef staan als een rots in de branding. Tot je zei, laat maar komen. En de laatste golf, die nam je mee in de leeftijd van 80 jaar. Janna Aertssen-Sabandar Angelique Ryone en Joell Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van terReede, Vondellaan woning 15voorde liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. Vlissingen, 3 april 2021 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 11 april van 14.00 tot 16.00 uur in de Kapel van uitvaartcentrum de Getijden, Kerklaan 19 te Vlissingen. In verband met de huidige maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Indien u het afscheid op afstand mee wilt maken is er op maandag 12 april vanaf 12.50 uur een livestream beschikbaar op www.uitvaartcentrumdegetijden.nl Correspondentieadres: Kromwegesingel 101,4388 HL Oost-Souburg Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven Alleen had je de wind niet mee Familie Sabandar, Zeeland Leo Arnemuiden, f Middelburg, 10 februari 1945 31 maart 2021 Arnemuiden G. Schroevers- de Nooijer J. Schroevers (in herinnering) Zoutelande J. de Nooijer J.L. de Nooij er-den Hollander Arnemuiden G. Tevel-de Nooijer J.W Tevel Arnemuiden C. de Nooijer J. de Nooijer-Cevaal Neven en nichten On%e speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ locatie Kranesteyn Ter Vestelaan 3 Middelburg. Correspondentieadres: C. de Nooijer Roompot 7 4341 LK Arnemuiden De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum 'Rehoboth' die onze moeder en oma met veel liefde en toewijding hebben verzorgd. Heden heeft het de Heere behaagd van onze zijde weg te nemen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma sinds 6 mei 1964 weduwe van Jacobus Comelis Biersteker Kapelle, 14 juli 1929 Goes, 6 april 2021 Rinus en Joke Biersteker-Harthoorn Ko en Heieen Biersteker-Steketee Paul en Nelleke Biersteker-Heijstek Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Steeweg 14 4401 AP Yerseke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst, die D.V. gehouden wordt vrijdag 9 april om 9.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente Yerseke, meeluisteren via kerktelefoon en www.gergemyerseke.nl. Uw schriftelijke condoleance stellen wij op prijs. Verdrietig zijn we dat door de Heere is weggenomen onze lieve, onvergetelijke Ko en Ella Twennie en Iman Sjaak en Lenny Jackie en Hilde Martin en Lydia Collinda en Jacco Marina en Collin Leaniek en Daniël Conja en Kees Jolanda Carola en Jan Patrick Ronald en Samantha Arjan en Janine Bennie en Carolien Jacco en Marijke Lennart Edwin r Verdrietig om haar heengaan/ maar vervuld met dierbare herinneringen/ dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee ze ons omringde/ geven wij kennis dat na een lang en werkzaam leven uit ons midden is weggenomen onze lieve (schoon(moeder/ oma en over-oma sinds 1969 weduwe van Piet Hameling in de leeftijd van bijna 93 jaar. Haar woorden waren: "Geef rozen in je leven". Arnemuiden: Ina Kusse-Hameling t en Kees Kusse Peter en Anqueline PAitchel en Tessa Sharissa en Kwint Chanella Ruud t Kwadendamme: Jaap Hameling Arnemuiden, 4 april 2021 Correspondentieadres: P. Kusse Klaverakker 6i, 4341 AAA Arnemuiden De crematie zal vrijdag 9 april in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan Zorgstroom Team Arnemuiden voor de liefdevolle zorg en H ui sartsenprakti j k Amemedi voor de fijne begeleiding. woensdag 7 april 2021 PM Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden hem bespaard is gebleven geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Verdrietig hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker en naaste collega We zullen haar vrolijkheid en enthousiasme missen in het Servicecentrum. Wij wensen haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Namens alle collega's van SVRZ Angela Bras, bestuurder SVRZ Stefan, Loïse Loïsah Corlinde, Joëlle, Marit Noëlle, Elyanne, Marlinde Hannah-Lynn, Nynke, Jesse Tessa, Jesse Ryan, Amy Justin, Melanie Verbijsterd en verslagen hoorden we van het plotselinge overlijden van onze lieve, attente en gezellige collega Er is zoveel wat we voelen en zo weinig wat we kunnen zeggen. We zullen haar missen! We zijn in gedachten bij haar man, kinderen, kleinkinderen en allen die haar lief waren en wensen hen veel sterkte voor nu en voor de toekomst. Collega's afdeling Personeelsservices SVRZ René Ingrid Nienke Els Jacqueline Dieter Jamie Saskia Henk Na vele fijne jaren nemen wij afscheid van Voor velen Oma Leu van 't café. Een laatste groet van je vrienden en van de kaartgroep en darters. Leo en Mattie Wim Klaas en Bianca Miko en Sandra Jacco en Liandra Henk en Corina Henk en Monique Rini Ricardo Lina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43