m 8 FAMILIEBERICHTEN Jil Jf Jf Janneke Maria Labrujère Anita c? Lieve Anita Anita Labrujère PieterWillem Ruytenburg Piet Ruytenburg Marian cTHont-Buijze OVERLEDEN Anita - op Anita Labrujere 'Axel, 29-7-1941 Voor altijd in ons hart Anita Labrujere Alida Johanna Pierssens-Sip Alie Pieter Pierssens dinsdag 6 april 2021 ZV Je liefde, kracht, je warmte en je lach... We zullen je missen elke dag. Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet, nu wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve schat, dochter, onze lieve mama en allerliefste oma Vlissingen, 24 februari 1964 Terneuzen, 2 april 2021 Jan de Zwarte Ad t Sari Labrujère Martijn Jessica, Julia Sascha Maik, Justin Niels Tessa Romy Chiel Correspondentieadres: Tapijtschelp 34, 4533 DS Terneuzen Op donderdag 8 april is er van 19.00 uur tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid van Anita te nemen in het Crematorium van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De afscheidsdienst zal, gezien de huidige omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden. Woorden schieten te kort En tranen overheersen Met heel veel verdriet en ongeloof moeten wij plots afscheid nemen van mijn allerliefste zusje en onze lieve tante Marianne Stefan en Lisa, Mia en Noah Robin en Nadine Sebastian Een hartsvriendin in vreugde en verdriet. Die herinneringen verlies je niet. We gaan je heel erg missen Wij wensen Jan, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte. Frank en Diana Liselot en Mare Anouk en Mike, Mex, Julie Achter elke traan van verdriet schuilt een glimlach van herinnering Heel verdrietig zijn we nu onze lieve schoonzus en tante is overleden. Conny en Sjaak Verhelst de Zwarte Wouter en Sandra Willem en Carola Corine en Mario neefjes en nichtjes Geheel onverwachts is onze lieve nicht Anita op 57 jarige leeftijd overleden Woorden schieten te kort Ooms en Tantes Piet t en Liza Jaap en Janneke Jan en Suzan Arjaan t en Ita Jannie en Piet Jan en Marie-José Neven en Nichten Stilletjes ben je heengegaan. Stilletjes zul je altijd bij ons blijven. Weer samen met jouw Corrie, wie had dat gedacht? Maar waarom zo snel, waarom zo onverwacht? echtgenoot van Corrie Ruytenburg-van Hoeve 126-8-2020 t Terneuzen, 1-4-2021 Nathalie en Onno Hannah, Sarah Diepenbrockstraat 165 4536 GM Terneuzen We nemen in besloten kring afscheid.1 Zo onverwachts en zo gemeen ging ook jij van ons heen.... Er is een plekje in de hemel voor je vrij hopelijk zullen oma en jij nu samen zijn Cp Liefs, Hannah en Sarah Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van onze lieve nicht Wij wensen de naaste familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Tante Riet en oom Kees Tante Els Lia en Ron Marijke en Lauran Leny en Hans Sanny en Ad Ronald en Jolande John en Safiroen Miranda en Rino Achterneven en achternichten Met veel verdriet en verslagenheid namen wij kennis dat onze broer onverwacht is overleden... Loura Ruytenburg Uden Thonie en Jeanine Ruytenburg-DHooge Axel Paula Ruytenburg en Ad Kolijn Rhoon Algemene kennisgeving Wie goed doet, die goed ontmoet... Tot het einde toe zelfstandig, het Leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve ma en oma weduwe van Amsterdam, 9 januari 1931 t Hulst, 1 april 2021 Correspondentieadres: Schooldreef 5,4566 AR Heikant Heikant: Ko en Kitty Axel: Moriska Axel Denny We nemen in besloten kring afscheid van haar. Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? je wilde niet weg, wilde bij ons zijn. de strijd was oneerlijk, de strijd niet terecht, je wilde graag leven, maar verloor dit gevecht. In alle rust is overleden mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, trotse oma en schoondochter echtgenote van Eric cTHont Terneuzen, 5 augustus 1966 t Philippine, 2 april 2021 Eric d'Hont Dexter Joyce en Thomas Annabel Familie Buijze Familie d'Hont Correspondentieadres: Koningin Emmastraat 8 4553 AZ Philippine Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Marian te nemen op vrijdag 9 april van 18.00 tot 18.45 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Vanwege de huidige maatregelen zal de crematie plechtigheid op zaterdag 10 april in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51