A 9 Jan Reijngoudt Johan Jacob Slager Nathan Frans Beerens Annie Frans Laurens Vinke Nathanaël Theodoor Matth. 21:16b "Uit de mond der jonge kinderen en der zuigelingen hebt Gij U lof toebereid!" Met groot verdriet geven wij kennis van de levenloze geboorte van ons innig geliefd kleinzoontje en neefje Nathanaël Theodoor Oostdijk (Nathan) Ko en Riet Oostdijk - van der Hart Huib en Helena, Joel, Evelin André en Judith, Olivia Paul en Annemijn Wij wensen Jan en Martine met Jaïr, Loïs en Boaz Gods troost en nabijheid toe in dit verdriet. Kapelle, 3 april 2021 Sifra Dasberg Matteus 11:28-29 We zijn blij dat je een lange lijdensweg bespaard is gebleven en dat je rustig gestorven bent. We hebben bewondering voor je doorzettings vermogen en hoe je met de Parkinson omgegaan bent. Straks lig je weer voor altijd naast Ma, hebben jullie samen de rust gevonden en dan is het goed zo. Heden overleed zacht en kalm onze lieve vader, schoonvader en opa Sinds 1 januari 2013 weduwnaar van Maria Cornelia Reijngoudt - Kempeneers In de leeftijd van 86 jaar. Hilversum Den Bosch Clear Brook (U.S.A.) Johan en Stans Ad en Christine Anja en René En kleinkinderen Goes, 28 maart 2021 - Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres Orionlaan 51 1223 AD Hilversum De rouwdienst en begrafenis hebben naar de wens van de overledene in besloten kring plaatsgevonden. Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader en opa St. Maartensdijk, 2 december 1937 t Goes, 4 april 2021 's-Heer Arendskerke: Nelly Slager - van Damme Rotterdam: Peter en Andrea Wemeldinge: Kees en Lotti Merel Casper Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel en alle vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje, voor hun liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Pollesteyn21,4458 CA 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Jos de Jager Johanna Wilhelmina Spruijt - Pluijmers echtgenote van Ad Spruijt dpijgl dinsdag 6 april 2021 PM Ook kinderen en zuigelingen zullen eeuwig zingen bij God (naar psalm 8 en 89) Vol liefde verwacht, maar na een voldragen zwangerschap zo plotseling los moeten laten, onze lieve We hebben hem in de handen van God teruggegeven. Opent uwen mond, Eist van Mij vrijmoedig Op Mijn trouwverbond; Al wat u ontbreekt. Schenk Ik, zo gij 't smeekt, Mild en overvloedig. 3 april 2021 Jan en Martine Oostdijk - de Braai Jaïr Loïs Boaz Kerkplein 13 4421 AA Kapelle Op donderdag 8 april om 10:30 uur zullen we Nathan in familiekring begraven. De rouwdienst is te volgen via www.petrakerkkapelle.nl. Altijd iemands vader, altijd iemands kind Willem Vermandere onze mentor en vriend Hanna van Boven en Pieter Romijn Voor het geluk geboren en in liefde laten gaan Love you till the moon and back Connie, Geert en kinderen Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; neemt mijn juk op u en leert van Mij, want Ik ben zachtmoedig en nederig van hart, en gij zult rust vinden voor uw zielen Onze welgemeende dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum "Ter Weel" voor de goede en liefdevolle verzorging die jullie aan onze vader hebben gegeven. Wij zijn erg bedroefd dat onverwacht is overleden onze goede vriend na een vriendschap van bijna 50 jaar. Wij wensen de (klein)kinderen en familie heel veel sterkte toe. Leen en Annie Pluijmers Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij op 92-jarige leeftijd afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Vlissingen, 12 juli 1928 t Goes, 3 april 2021 Elly en Leo Reijnhout - Spruijt Kristel en Bas Diese, Mels, Mox, Jix Vivian en Ron Juune, Lou Anja en Eddy Franse - Spruijt Jord en Marleen Marcelen Mariëlla Correspondentieadres: De Stelle 33,4464 BP Goes We nemen in familiekring afscheid, Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ locatie Ter Valcke (woning 409) in Goes voor de liefdevolle verzorging tijdens de afgelopen jaren. En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie; doch de meeste van deze is de liefde. 1 Korinthiërs 13:13 Plotseling uit ons midden gerukt mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, overgrootopa, broer, zwager en oom Koudekerke 11 januari 1947 Breda 3 april 2021 Marijke Cody Pauline en Michel Klein- en achterkleinkinderen F Sjaan en Ko "ïlen nichtah Correspondentieadres: Hoge Geere 5 4331 MH Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29