8 FAMILIEBERICHTEN Marianne Oosse-den Dunnen X Marianne Oosse-den Dunnen X Marianne Oosse-den Dunnen X Ineke Matthijsse OVERLEDEN Mijn glas is altijd halfvol. Tot ooit. Marianne Oosse Marianne Oosse-den Dunnen Helena Isabella van Noort dinsdag 6 april 2021 PM Enjoy the Silence All I ever wanted All I ever needed Is here in my arms Words are very unnecessary They can only do you harm Na een jaar van hoop, veel liefde, teleurstellingen en tegenslagen is in mijn armen overleden de allerliefste, knapste en slimste vrouw van mijn dromen (en baasje van Lexi) Slechts 52 jaar mogen worden Wat hebben we samen veel gezien, beleefd en bereikt- Wat hadden we nog veel plannen- Lieve schat, ik mis je enorm. Liefs Theo Vrouw van Theo Oosse Bonusmoeder en -oma van Denni &Tanja Noah Mendi Erik Jessie, Livie Lexi'ft' Astafft Chuckyfft Correspondentieadres: Nieuwstraat 60,4461 CH Goes Marianne verblijft in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1. Op woensdag 7 april en donderdag 8 april is er daar van 19.00 uur tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Graag een witte of paarse bloem meenemen. De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar de artsen en verpleegkundigen (Afdeling Heelkunde) van het ADRZ Goes voor de goede zorg aan Marianne. Verdrietig ontvingen wij het bericht dat is overleden. We wensen Theo, zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Fam. G. van de Gruiter Arnemuiden. Op 2 april 2021 toch nog plotseling van ons heengegaan: Wij zijn enorm dankbaar voor haar tomeloze inzet jarenlang voor onze Vereniging. We zullen haar enorm gaan missen. VvE 'Nieuwstaete', Goes Onze lieve moeder, oma en omama is overleden Sint Philipsland, 19 maart 1923 t Veere, 31 maart 2021 echtgenote van Gerrit van der Dussen, overleden op 12 februari 2009 Middelburg: Corry en Rob Langweer: Ada en Cor Middelburg: Gerard en Ciska Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fazantenhof 63 4332 XT Middelburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats op 7 april. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van verzorgingshuis Nieuw-Sandenburgh voor de goede verzorging: "Ze voelde zich er veilig en thuis!" Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze dochter en zus Dochter van Ina Spierings en Bert den Dunnen f Bonus dochter van Boudewijn Zus van Peter Schoonzus van Febe Voor altijd in ons hart Verdrietig, maar vol bewondering voor de wijze waarop zij met haar ziekte is omgegaan, geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve schoondochter en schoonzus F.C. Oosse f MJ. Oosse-de Jonge Ceesf Joke en Frans Cisca en Frank Carola en Frans Neven en nichten Goes 02-04-2021 Met stomheid geslagen, verscheurd van verdriet, laten wij u weten, dat wij geheel onverwacht veel te vroeg met liefde hebben losgelaten onze allerliefste mama, gekke oma, zus en tante Brouwershaven Goes 4 april 1952 2 april 2021 Bernadette en Joeri Jeremy, Aidan Monica en Wilco Tsara, Kyran Kokkie en Peter Marico en Eline, Tije Sabine en Stephanie Correspondentieadres: Dorpsstraat 28 4451 BC Heinkenszand We nemen afscheid in besloten kring.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28