De mooiste merktassen in de sale MEDIA CULTUUR 17 Het voordeel Zoals de Suède shopper - geel ,,Je voelt dat de sfeer omdraait op het moment dat mensen in hun hoofd besloten hebben: jij gaat eruit. Je kunt er op een gegeven moment niet veel meer aan doen als die verden king op jou rust. Toen Sinan de aan val inzette - terecht, want hij had na tuurlijk hartstikke gelijk - kon ik het nog één keer redden, maar daarna niet meer." „Absoluut niet. Ik ben juist trots op mijn medeverraders. Ik vind het be langrijker dat één van ons wint dan dat ik zelf win. Als het dan duidelijk wordt dat ik mijn Waterloo tegemoet ga, is het laatste wat je moet doen mij in halve paniek nog willen redden. Ik snap haar heel goed." ,,Velen dachten: 'Het is een spel, ik laat me niet gek maken'. Toch ge beurde dat wel. Als je twaalf tot vijf tien uur per dag op elkaars lip zit, ontstaan er mechanismen, gaan mensen elkaar toch opnaaien. Ik wist heus wel dat ik een afgebakend bull- shit-verhaal kon vertellen. Maar ik ben erachter gekomen dat ik het niet leuk vind om de hele tijd te liegen. Het werk van een spion is voor mij niet weggelegd." ,,Als de theaters eindelijk weer open gaan, hoop ik mijn theatertour weer op te kunnen pakken. Met de NTR ben ik nu bezig met een superspan- nend en gaaf programma over we tenschappelijke experimenten uit het verleden. En de hoop is natuur lijk dat Beat the Champions weer terug komt. En dan een nieuw seizoen van De Verraders, dat ga ik lekker vanaf de bank bekijken." m Zelfs als ik met mijn vriendin belde, deed ik dat op fluistertoon ,,Het was zo zwaar om twee rollen te spelen. En mensen werden emotio neel. De avond dat Sinan eruit ging, konden mensen het al niet meer droog houden. Alle emoties kwamen eruit. Ik vond het niet leuk. Ik ken een aantal anderen vrij goed. Het werd elke dag vervelender om te lie gen. Ik heb het gevoel dat ik het best goed kan, maar ik weet inmiddels dat ik het gewoon echt niet wil. Het was alsof je 14 was en op de middelbare school op het schoolplein stond te roddelen. De sfeer van: 'Wat denk je van die? Zag je hem of haar dat doen? Oh die is naar haar kamer? Waarom dan?' Dat gezeur, maar dan met vol wassen mensen." ,,Zeker, het stopt niet. Je staat con tinu aan en je moet altijd oppassen met wat je zegt. Uiteraard konden we vanwege corona ook daar niet even naar de kroeg of zo. We dronken soms nog koffie of een drankje na het eten, maar gingen vaak naar onze ka mer. Zelfs als ik daar met mijn vrien- din belde, deed ik dat op fluister toon." Jij, Holly en Kees moesten dan toch nog naar het torentje om een executie voor te bereiden.,,Klopt. Dat moest in het grootste geheim. Superspannend, want je wil niet struikelen of per ongeluk gezien worden. We moesten sluipen en hadden kappen over ons hoofd. De crew maakte dan bewust veel herrie, zodat de anderen ons niet konden horen. Maar in dat torentje, dat was het heerlijkste moment van de dag. Eindelijk konden we vrij praten. Dat voelde als een nicotineshot." van Salted We hebben nog meer mooie tassen in de sale. Bekijk het complete aanbod in onze webwinkel! Bestel nu op pzc.nl/sale dinsdag 6 april 2021 A Vertrokken in chronologi sche volgorde: 1 Gaby Blaa- ser, 2 Daan Nieber, 3 Gertjan Verbeek, 4 Edson da Gra$a, 5 Jörgen Raymann, 6 Sinan Can, 7 Kim Lammers (allen zogeheten 'Getrouwen'), 8 Diederik Jekel (een van de drie 'Verraders'). foto rtl Je positie was op een gegeven mo ment onhoudbaar. Ook Holly verbande jou, als team genoot. Voelde je je verraden? Welke lessen kan een weten schapsjournalist trekken uit dit ex periment? Wat zijn je plannen voor komende tijd? deelnemer Li f Diederik Jekel moest zaterdag De Verraders verlaten. Mede-kandidaat Samantha Steenwijk (foto midden) vond het de hoogste tijd. fotos rtl4 Want? Gaat dat gekonkel buiten de came ra's door? Aan de Ronde Tafel wordt ge stemd over 'verbanningen'. Afmeting: 33 x 38 x 15 cm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 17