Zo stelt u een traplift samen die opgaat in uw interieur Otolift, dé meest gekochte traplift van Nederland Stuur mij een gratis brochure Bel gratis 0800 444 770 6 www.otolift.nl voor een gratis thuisadvies of om onze gratis brochure te bestellen. U bent op zoek naar een traplift, maar dan wel een die zo min mogelijk opvalt. Uw huis is de plek waar u zich fijn voelt en waarschijnlijk al vele jaren met plezi er woont. Dan is het goed om te weten dat een traplift tegenwoordig geen sta- in-de-weg meer hoeft te zijn. U kunt uw traplift vrijwel volledig aan laten passen aan uw wensen. Hoe onopvallend een traplift is, hangt grotendeels af van het model. Kies voor een traplift waarvan de zitting, armleu ningen en voetenplank volledig opklap baar zijn. Zo neemt de stoel zo min mo gelijk ruimte in beslag als de traplift niet wordt gebruikt. Een traplift met daar naast een slank en tijdloos design gaat nog meer op in uw interieur. Dunste enkele rail ter wereld Ook de rail is belangrijk. Zo valt een rail die uit één buis bestaat veel minder op dan een tweebuizensysteem. De Otolift Mo- dul-Air van Koninklijke Otolift beschikt over de dunste enkele rail ter wereld; een rail met een doorsnede van slechts 6 centimeter. Deze rail volgt moeiteloos de trapvorm en wordt gedragen door slan ke en onopvallende bevestigingssteunen. En dankzij de bijzonder korte buigradius neemt de traplift onder- en bovenaan de trap minimale ruimte in beslag. Kiest u voor uw trap met bochten voor plaatsing aan de binnenzijde van de trap, dan blijft de brede kant van de treden beloopbaar. De rail wordt op maat gemaakt aan de hand van uw wensen. U kunt er bijvoor beeld voor kiezen om de rail te laten star ten op de eerste trede, waardoor de gang zoveel mogelijk vrij blijft. En met een par- keerpunt in een bocht staat de stoel niet op uw overloop of gang. De rail kan ook starten of eindigen met een parkeerbocht; om de stoel naast de trap te parkeren. Het voordeel hiervan is dat de trap zoveel mo gelijk vrij blijft. Ook in het gebruik is de traplift onopvallend: de geruisloze motor maakt slechts 45 decibel aan geluid. Bij de meeste trapliften heeft u een uit gebreide keuze uit kleuren en materialen voor de zitting en rugleuning. Zo ook bij de Otolift Modul-Air. Stevig, maar com fortabel stof, kunstleder of echt leer; wat past het best bij uw woonstijl? Met tien verschillende kleuren is er vast een die u aanspreekt. Voor de rail kunt u kiezen uit standaardkleuren, zoals crèmewit en kas tanjebruin, of een RAL-kleur naar keuze. Zoals de kleur van uw trap. Het maakt de traplift tot een onopvallende verschijning. Een traplift voor uw situatie Bent u benieuwd of de Otolift Modul-Air ook de ideale traplift is voor u? Maak dan een afspraak voor een vrijblijvend thuisad- vies. Of vraag een gratis brochure aan. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 770 6. Uw trapleuning blijft zitten Brede kant van de trap blijft vrij Niet goed geld terug Huren, nieuw en tweedehands Slechts 48 uur levertijd m ter Mere(4( Advertentie Kleuren en materialen KONINKLIJKE TRAPLIFTEN Naam Adres Postcode/plaats Telefoon Stuur deze bon in een ongef ran keerde envelop naar: Otolift Trapliften, Antwoordnummer 17014,2810 VK Bergambacht p

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 12