french 06 09 03 komedie met OP DE AGENDA ziNin Just Say Yes zou in de bioscoop te zien zijn, maar is nu op Netflix te bewonderen. Voor wie zin heeft in een fijne romantische een huilende Yolanthe Cabau in een bruids jurk en leuke rollen van Juvat Westendorp, Noortje Herlaar en andere Nederlandse acteurs. Van een andere orde is de serie The Serpent, ook op Net flix. Die draait om het waarge beurde verhaal van Charles 03 Sobhraj, de massamoorde- naar die in de jaren 70 toe sloeg in India, Thailand en Nepal. Een Nederlandse diplo maat zit achter hem aan. Het is schrijversechtpaar Nicci French weer gelukt. In hun spannende psychologische thriller Wie niet horen wil gaat zoek uit als dochter Poppy vreemde teke ningen van een misdrijf begint te maken. Helaas gelooft de politie niet dat er echt iets is gebeurd. Ambo Anthos, 22,99 WIE WIET HDREK WIL De Amerkaanse rockband The Black Crowes viert het 30-jarig jubileum van hun debuutplaat Shake Your Money Maker met niet eerder uitgebrachte opnames, live registraties en b-kanten. 22,99 voor de deluxe editie, 64 voor de superdeluxe. VRIJDAG 10 MEZZA Op 7 april is het - jawel - Internationale Beverdag. Wie daar eens uitgebreid bij stil wil staan, of wie dit interessante beest gewoon wat beter wil bestuderen, kan terecht in De Biesbosch, want daar voelt hij zich helemaal thuis. Download even de kaart met beverhotspots en bewonder het dier zelf óf, als hij zich schuilhoudt, zijn magnifieke knaagwerk aan diverse bomen. beleefdebiesbosch.nl ...van de Nederlanders mist samen een kopje koffie drinken en bijpraten met familie of vrienden tijdens de lockdown het meest. Bij voorkeur in een fijne koffie- tent of goed restaurantje. Het is niet hetzelfde, maar met deze melkopschuimer fabriceer je in elk geval thuis de mooiste cappuccino's. Ariete Vintage melkopschuimer, 49,95, theretrofamily.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 98