FAMILIEBERICHTEN 19 Rudolph van Veen Marinus van Westen Kees (Cornelis) Schout Jos de Jager Jos de Jager Jos de Jager José van Veen - Dimmers DANKBETUIGING Carien Antheunisse George Elegeert Johanna Schreijenberg - Maljers Piet Lems Onvoorstelbaar, niet te bevatten, zo oneerlijk, zo veel te vroeg... Intens verdrietig delen wij u mede dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn allesie, mijn rots in de branding, onze geweldige vader en de allerliefste opa Terneuzen, t Terneuzen, 20 maart 1956 31 maart 2021 José Daniël en Annette Nienke, Lotte Carmen en Tim Dewi, Megan Angela t Benjamin Correspondentieadres: Churchilllaan 570 4532 MB Terneuzen In verband met de maatregelen rondom het coronavirus zal de uitvaartdienst in besloten kring plaatsvinden. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 9 april om 14.30 uur. Indien u deze wenst te volgen via de livestream, stuur dan een email naar d.vanveen@nxxs.nl Afscheid nemen van Rudolph kan op afspraak, neem hiervoor contact op met José. Mijn genade is u genoeg Dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben is, na een periode van afnemende krachten, van ons heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Sinds 3 mei 2009 weduwnaar van Maatje Christina van Tatenhove Borssele, 18 april 1924 - Lewedorp, 1 april 2021 Borssele: Toob van Westen Annie van Westen - de Hamer Martin Petra en Harm Jarno Emanuela Quintina Luuk Richard Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum De Kraayert te Lewedorp voor alle goede zorgen die hij vele jaren mocht ontvangen. Correspondentieadres: Plein 16,4454 AS Borssele De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 7 april om 13.30 uur in de Catharinakerk te Borssele en is mee te beluisteren op kerkdienstgemist.nl Geen bloemen. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wjj mochten ontvangen na het overlijden van mijn partner, onze lieve dochter en zus, Voor altijd in ons hart Roderic, Willem en Ada, Els en Richey, Maxim, Terra De vele kaarten, brieven, telefoontjes, mailtjes, appjes, lieve woorden en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en opa De vele lieve en warme reacties na het overlijden van hebben ons geroerd en gesteund. Hartelijk bedankt hiervoor. H.A.M. Schout-Paap Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Vlissingen, april 2021. zaterdag 3 april 2021 PM "Mijn genade is u genoeg" Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze lieve vader, schoonvader en opa, we zullen zijn betrokkenheid missen. Echtgenoot van Ina de Jager-Eversdijk t In de leeftijd van bijna 80 jaar Riel Marco en Christel de Jager-van der Heide Manon Rob en Sammie Kapelle Corrie en Frans Kloosterman-de Jager Carolien en Mark Moniek en Daniël Mirjam en Thomas Kapelle Kees en Rian de Jager-de Winter Mariëlla en Gert Linda en Stijn Jordi Vierwegen 9,4421 RA Kapelle De begrafenis is in besloten kring. U kunt de dienst meebeleven woensdag 7 april om 10.30 uur, Mozeskerkte Biezelinge, kerkdienst gemist. Verdrietig hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom. We zullen hem missen. Jo de Haan-de Jager in herinnering, Tjeerd de Haan Martin en Annoesjka Ina en Bob Wertheim Ineke Rien en Rieke Hans en Andrea Rob en Aljona Willie de Jager Achterneven en achternichten Wij ontvingen het bericht dat plotseling is overleden onze lieve zwager en oom Getrouwd geweest met onze zus Ina. Onze gedachten gaan naar de kinderen en kleinkinderen die hun vader en opa moeten missen. Kapelle: Corrie Kloet-Eversdijk Kapelle: Kees en Els Eversdijk-Gijzel Kapelle: Rinus en Lenij Eversdijk-Luijk Neven en nichten En degenen die ons reeds voorgingen. echtgenoot van hebben ons erg goed gedaan en zijn voor ons een grote steun. Wij danken u hiervoor hartelijk. Veronique, Dominique, Pascal en families Hulst, 3 april 2021 Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder en oma Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, april 2021 Langs deze weg willen wij U bedanken voor de lieve blijken van medeleven na het overlijden van onze broer en zwager Het heeft ons allen goed gedaan. Loes en Henny Janneke en Leo Francien Colijnsplaat, april 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51