Dick Wissekerke Marinus Pieter Goudswaard 18 $oop Woelaaït Ko Sonke $oop Woelaaït Clemens Lambermont Ko (Jacobus) Sonke Frederik Daniel Gijsbert Prins Marinus Pieter Goudswaard Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vader en onze trotse opa sinds 23 april 2013 weduwnaar van Janny Wissekerke-Klaassens 14 maart 1940 26 maart 2021 Sarina Wissekerke Quincy Talitha Correspondentieadres: Irislaan 233,4383 VV Vlissingen Naar zijn wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd en wijze van ons heeft weggenomen, in de Hope des eeuwigen levens, onze innig geliefde vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 95 jaar. Sinds 24 april 2015 weduwnaar van Elisabeth Pieternella Heijstek In liefdevolle herinnering: Janneke Goudswaard, f 14 mei 2011 Goes: Kees Goudswaard Willy Goudswaard - van Gilst Geersdijk: Adrie Goudswaard Goes: Olivier Goudswaard Marleen Goudswaard - Hoekman Lunteren: Thea van Weelden - Goudswaard Carsten van Weelden Klein- en achterkleinkinderen Geersdijk, 31 maart 2021 Provincialeweg 4,4494 NA Geersdijk De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De rouwdienst kunt u D.V. op woensdag 7 april vanaf 13:15 uur meeluisteren via www.kerkomroep.nl, het account van de Gereformeerde Gemeente Kortgene. De begrafenisplechtigheid, die plaatsvindt op de algemene begraafplaats te Wissenkerke, kunt u vanaf ongeveer 14:15 uur online meeluisteren via www.arvideo.nl/goudswaard met wachtwoord mpg. Wij stellen het op prijs uw blijken van medeleven schriftelijk te ontvangen op bovenstaand adres. zaterdag 3 april 2021 Na jarenlange vriendschap is overleden Wat zullen we je lachsalvo's, tuinweetjes, humor en interesses missen! De koffiemomentjes zullen vanaf nu helaas anders zijn. We wensen Gemmy en de kinderen veel sterkte. Diana, Jan en de kinderen We staan niet altijd stil bij het woord 'samen' maar het is een groot gemis ak 'samen' uitje leven is. Wij geven kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze vader en opa 5 februari 1931 127 maart 2021 Gemmy Mariëlle en Arno Luciënne Clemens en Petra Rosalinde Frederique Gilbert Hein en Alexandra Xander Merel Cecile en Martijn Claire Loïc Correspondentieadres: familie Lambermont, p/a Anke Wattel Uitvaartzorg, Breeweg 19,4335 AN Middelburg De afscheidsdienst vindt, in verband met corona, in besloten kring plaats. Onze geliefde broer, zwager en oom is op 1 april 2021 helaas overleden. We zijn erg bedroefd en delen ons verdriet met zijn kinderen en kleinkinderen die hem allen zo dierbaar waren. Terneuzen, Mien Poelman-Sonke 's-Gravenpolder, Coba van der Plasse-Sonke Vlissingen, Paul en Hannie Sonke-Marchand Wemeldinge, Jan en Matty Sonke-Koopman Yerseke, Corry-Kievit-Sonke Amstelveen, Clemens en Els Staphorst-Sonke Neven en nichten Een vechter, zoals we van je gewend waren, tot op het laatste moment Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degene die bij je hoorde. Vandaag hebben we afscheid moeten nemen van onze (schoon)vader, opa en overgrootvader sinds 2004 weduwnaar van Nancy Janssens Winkel, 10 april 1944 Goes, 29 maart 2021 Desiree en Edwin Dylan en Marela, Ivy Rayvano en Danique Stephane en Anne-Marie Correspondentieadres Breeweg 72 4335 AS Middelburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onverwacht, maar rustig in zijn slaap, is overleden weduwnaar van Aleid Aalders 7 oktober 1939 - 31 maart 2021 Hij stond nog midden in het leven met nieuwe plannen en genoot volop van elke dag. We zijn dankbaar voor alle mooie herinneringen en we missen hem. Job Michelle Roos, felle, Cato Jan-Jakob Eva Anaïs, fair Gabe Ellen Fenne, Julie, Evi Correspondentieadres: Koestraat 25 5688 AG Oirschot Maandag 5 april is er van 16.00 tot 18.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in uitvaartcentrum Vredehof, Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. We nemen in familiekring afscheid. Online condoleren en herinneringen delen: www.arensmanuitvaart.nl/condoleance Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Jan t en Tinie Eist Cor en Alie Rob en Anneke t Neven en nichten Wij gedenken met liefde onze oudste broer en zwager, vriendelijk, vol levenslust en kracht Frits Vriendelijk, vol levenslust en kracht, maar zijn wereld werd kleiner, de deur ging langzaam dicht, iedere dag toch verder met zijn reis naar het eeuwige licht. Jaap t en Nel Prins - Serier Siep t en Nel en Theo Rottier - van Wouwe Tjitske en Friedy t Geeve - Prins Thea en Rinus van den Anker - Prins Conny Prins Kinderen en kleinkinderen Op Zijn tijd heeft de Heere tot Zich genomen onze zeer geliefde zwager en oom weduwnaar van Elisabeth Pieternella Heijstek in de leeftijd van 95 jaar. Trooste de Heere de kinderen en klein- en achterkleinkinderen in hun verdriet. Yerseke J. Heijstek T.C. Heijstek - Koole Wissenkerke M. Heijstek (in liefdevolle herinnering) M. Heijstek - Geelhoed Middelburg A.C. Heijstek P.M. Heijstek - Verburg Kamperland P. Leendertse - Heijstek M. Leendertse (in liefdevolle herinnering) Kalamazoo (USA) A.C. de Waal - Heijstek L. de Waal (in liefdevolle herinnering) Waddinxveen C.J. Neele - Heijstek J. Neele Neven en nichten 31 maart 2021 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 50