J? FAMILIEBERICHTEN 17 CffeMeée' Van Janny Geleijnse-Weststrate Janny Geleijnse-Weststrate fis - OVERLEDEN Granny Truus van den Hoek-Swart Frederik Daniël Gijsbert Prins Frits Na een leven vol zorgzaamheid en liefde is zacht en kalm van ons heengegaan onze bijzondere moeder, schoonmoeder en trotse Granny Rotterdam, 8 juli 1936 Goes, 31 maart 2021 Els en Martin Elise en Peter, Fiene, Guusje, Cato Irene en Anton, Yfke, Ferre Janine en Ronald, <7 Caroline en Nico voormalig echtgenote van Frans Jaquet f Correspondentieadres: De Stampertjes 5, 4421 TD Kapelle De afscheidsdienst van Granny zal in familiekring plaatsvinden. Weg van de weg, op weg naar het Licht Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, onze lieve en zorgzame vader en opa Vlissingen, 2 december 1939 Vlissingen, 26 maart 2021 Vlissingen Lenni Prins-Maas Weesp Frederik Prins Victor Oscar Bussum Mare Prins Renie Buist Olaf De Savornin Lohmanlaan 7,4384 KC Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Josephus Alphonsus Petrus de Bakker -Jo- De Heer Is Mijn Herder Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, lieve en dappere moeder, schoonmoeder, trotse oma en oma Janny echtgenote van André Geleijnse Rilland, 6 december 1939 Middelburg, 1 april 2021 André Hanny en Sjaco Danny Rudi en Inge, Milan, Finn, Noud Niki John en Heidi Cristian Pascal en Yoshi Thomas Lavina Devenda en Laurens Linda en Win Benjamin Mathijs Jonathan en Tessa Bijzondere dank aan, team Stromenwijk Zorgstroom, huisartsenpraktijk Getijdenmolen en oncoloog Dr. Janssens-van Vliet. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v. A. Geleijnse Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd zijn wij nu onze lieve, zorgzame en dappere zus, schoonzus en tante is overleden. Wij danken Andre en zijn kinderen voor de goede en lieve zorgen aan haar besteed tijdens haar ziek zijn, en wensen hen veel sterkte in de komende tijd. Yerseke: Jo en Kees Goud-Weststrate Nelly en Geerard (in herinnering) Hollestelle-Weststrate Kapelle: Corry Weststrate Yerseke: Leny en Jan van der Jagt-Weststrate Neven en nichten Middelburg, 1 april 2021. zaterdag 3 april 2021 PM Wij missen het simpel even samen zijn. Wij missen je gewoon en dat doet heel veel pijn. Nog geen acht weken na het overlijden van papa overleed mama. Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren. weduwe van Frans van den Hoek 11 september 1933 - 30 maart 2021 Yolanda en Arie t Frank en Willy Marvin Correspondentieadres: Spuistraat 8a 4381 HRVIissingen De uitvaart heeft in stilte plaatsgevonden. Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht Je ziekte had je volkomen in zijn macht Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Hij zat nog vol plannen voor jaren, maar het heeft niet zo mogen zijn.We moesten je laten gaan. Heden overleed mijn man, onze pa en lieve opa echtgenoot van Annie de Bakker-van Puijvelde in de leeftijd van 82,5 jaar. Annie Petra en Werner Bas en Annelyn Roy en Iris Tim en Maïsha Mario en Linda Mick Loyce Maurion I april 2021 Havenfort 12 4561 GD Hulst Dinsdag 6 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Jo te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. In verband met de maatregelen rondom Covid-19, zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Geliefde van Arta is op zijn laatste reis vertrokken in de leeftijd van 83 jaar. Arta Frank en Marianne Bart (in liefdevolle herinnering) Jan-Willem en Kitty Hans en Ingrid Peter en Juani Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, 31 maart 2021 Correspondentieadres: Gamander 7 4451TB Heinkenszand U kunt Frans een laatste groet brengen op dinsdag 6 april van 19.00 uur tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1.01 in Goes Wij nemen afscheid van Frans in besloten kring. Gelieve geen bloemen. Veel dank aan dr. Tamara Huissoon en de meisjes van SVRZ voor de empathie en het geduldig luisteren naar zijn verhalen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 49