L ZORGELOOS GENIETEN VAN KOZUNEN EN DEUREN. 4 BEWEGEN IN EIGEN HUIS ALTERNATIEF VOOR GESLOTEN FITNESSCENTRA Fitnesscentra zijn al geruime dicht. Onze conditie holt achteruit en de coronakilo's vliegen eraan. Maar er is een alternatief: gebruik je huis en de spullen die er in staan als sportschool! Letterlijk. Verslaggever Luc Oggel (43) deed het. BELISOL Als er ^emand is die wei nig met sport of sporten heeft, ben ik het. Oké, ta feltennis vind ik leuk en ook voor andere activi teiten waarbij je tegen een balletje of een shuttle moet meppen ben ik wel te porren, maar in de praktijk komt het er zelden van. Ook houd ik best van zwemmen. In de zomer. In de zee. Naar het zwembad zegt u? Duur! En wat een gedoe. Eigenlijk staat me dat nog het meeste tegen: de moeite die je moet doen óm te gaan sporten. Vaak betekent dat: jezelf van de bank slepen om ergens naartoe te gaan. Een sportschool, een zwembad, een tennisbaan. Spullen pakken. Omkle den. Het kost allemaal zo veel tijd. Bovendien ben je afhankelijk van openingstijden. En ik hou nu een maal heel erg van efficiency. Maar ja. Die maanden van lock- down, die van de meesten van ons aan huis gekluisterde zombies En dat terwijl veilig sporten bij ons gewoon kan maakte, zittend achter een bureau of al Netflixend liggend op de bank met toch net iets te vaak een zak chips binnen handbereik, be gonnen ook bij mij hun tol te eisen. Eigenlijk zonder het in de gaten te hebben, kwam er steeds wat gewicht bij, totdat ik het wél merkte en de weegschaal me onverbiddelijk vertelde dat er vijf kilo was bijgeschreven. Actie Tijd voor actie dus. Alleen: hoe? Zoals gezegd houd ik van efficiency en dat betekent dat ik, als het even kan, streef naar maximaal resultaat met zo weinig mogelijk (tijds-)investering. Vooral dat laatste, want hou me ten goede, als ik eenmaal een doel voor ogen heb, zal ik er alles aan doen om dat te bereiken. En het doel was dus in dit geval wat overtollige coronaki lo's lozen en weer wat fitter worden. De beste ingevingen krijg je vaak op onverwachte momenten of ze worden getriggerd door iets anders. Bij mij gebeurde dat toen ik voor de ;oW,' zoveelste keer de trap naar mijn werk plek op zolder beklom en me opeens bedacht: 'ik kan die trap natuurlijk ook gewoon tien keer achter elkaar op rennen. Dan doe ik vrij simpel iets aan mijn conditie'. En ziedaar, het idee om te gaan thuistrai- nen was geboren. Vanaf dat moment ging ik mijn huis en de inrichting i n li garantie] Belisol. Meer dan 40 jaar kozijnen en deuren zonder zorgen. Belisol Goes - Nobelweg 2-24,4462 GKGoes - T 0113-211 811, goes@belisol.com zaterdag 3 april 2021 Coronakilo's? Maak van je huis een sportschool! Luc Oggel Kloetinge -Marco Bobeldijk, directeur Fitland Kijk op de site bij /video Je huis als sportschool v Jv I Garantie. Voor iedereen belangrijk. Zeker weten dat u jarenlang plezier heeft van uw aankoop. Ook als er iets misgaat. Belisol denkt hierin met u mee. Wij stellen hoge kwaliteitseisen aan onze producten en bijna nog hogere eisen aan onze vakkundige montage. Wij zijn overtuigd van onze kwaliteit, daarom geven wij maar liefst 20 jaar garantie*. Voor kozijnen en deuren zonder zorgen. Nodig ons uit voor een adviesgesprek bij u thuis. Ga naar belisol.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 36