COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Johan Cornells Johan Cornells ds. Kees den Hertog M.P. Goudswaard Erik Brouwer DANKBETUIGING r Dina van Doorn-van Grol Ina Huub Peersman Op 30 maart 2021 overleden In Erik missen we een goede vriend met een originele geest die veel te vroeg van ons is weggevallen Adrie Franse en Ferdinand Langedijk Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten vrijdag 2 april 2021 Je nam het leven met volle teugen. Gelukkig, je was ruim van hart, iedereen mocht meegenieten. Tot ons grote verdriet is plotseling overleden, twee jaar na zijn Ireentje, onze lieve vader, opa, schoonvader, zwager IJzendijke 8-9-1940 t Oostburg 29-3-2021 Irene van Damme Renée Cornells en Paul Vercoulen Simon en Maud, Emma en Guusje, Johanna Marijn Cornells en Chris Bos Iris en Simon, Jannah en Bob, Martan en Iris Jan van Damme en Nicolette van Neste Jasper en Myriam, Wybren, Elias Matthijs en Jelka Familie Cornells Familie van Damme Het afscheid vindt wegens corona plaats in besloten kring. Wilt u de uitvaart toch meemaken, dan kan dat via de livestream: https://youtu.be/PeOPgGQNsTA Correspondentieadres: 't Schuttebocht 10,4501 AA Oostburg Bij het plotseling overlijden van Johan, je was er altijd voor ons, je zal er altijd zijn! Jacques t Rita van Damme - de Jaeger Michel en Astrid, Thom, Robin Patricia en Gert, Sira Marlies van Kampen - van Damme t Jan van Kampen en Elly Charlotte en Mark, Casper Reinout en Caressa Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Wij ontvingen het droeve bericht dat na een kort ziekbed, op de leeftijd van 62 jaar is overleden. Ds. Kees heeft onze gemeente op zijn inspirerende wijze mogen leiden van november 2007 tot juli 2018. Onze gedachten en gebeden gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Namens de PKN Koudekerke, Voorzitter: Jolanthe Jansen Scriba: Heieen den Haan Met droefheid delen wij u mede dat door de Heere is weggenomen onze oom Familie Goudswaard Familie Wisse Familie Bouterse Kamperland, 1 april 2021 •f9? 5", Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Leen van Doorn Ronald in herinnering Eric Judith de kleinkinderen Axel, april 2021 Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overopa Uw blijk van medeleven heeft ons goed gedaan. Speciaal woord van dank aan Miranda Brasser voor de perfecte begeleiding tijdens de crematie. Miet Peersman-Ferket Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55