FAMILIEBERICHTEN 17 Jozias Bakker Jas T dpg"'1' OVERLEDEN Johan Cornelis ds. Kees den Hertog Jan Bornet Erik Brouwer M.P. Goudswaard DANKBETUIGING Herman Schotman k7jJ Herman Weezepoel Op 30 maart 2021 overleden In Erik missen we een goede vriend met een originele geest die veel te vroeg van ons is weggevallen Adrie Franse en Ferdinand Langedijk FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 2 april 2021 Bedroefd nemen wij afscheid van mijn man, onze vader en opa Colijnsplaat, 21 december 1932 Colijnsplaat, 30 maart 2021 Nelly Bakker-Bouwense Anja Ellen en René Sebastiaan A Maris en Nathalie Pieter Jasmijn en Benny Anne Jeroen Peter en Stefanie Rosa Correspondentieadres: Meidoornstraat 3, 4486 CB Colijnsplaat Het afscheid vindt in besloten familiekring plaats. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle zorg. Je nam het leven met volle teugen. Gelukkig, je was ruim van hart, iedereen mocht meegenieten. Tot ons grote verdriet is plotseling overleden, twee jaar na zijn Ireentje, onze lieve vader, opa, schoonvader, zwager I Jzendijke 8-9-1940 t Oostburg 29-3-2021 Irene van Dammet Renée Cornelis en Paul Vercoulen Simon en Maud, Emma en Guusje, Johanna Marijn Cornelis en Chris Bos Iris en Simon, Jannah en Bob, Marfan en Iris Jan van Damme en Nicolette van Neste Jasper en Myriam, Wybren, Elias Matthijs en Jelka Familie Cornelis Familie van Damme Het afscheid vindt wegens corona plaats in besloten kring. Wilt u de uitvaart toch meemaken, dan kan dat via de livestream: https://youtu.be/PeOPgGQNsTA Correspondentieadres: 't Schuttebocht 10,4501 AA Oostburg Wij ontvingen het droeve bericht dat na een kort ziekbed, op de leeftijd van 62 jaar is overleden. Ds. Kees heeft onze gemeente op zijn inspirerende wijze mogen leiden van november 2007 tot juli 2018. Onze gedachten en gebeden gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Namens de PKN Koudekerke, Voorzitter: Jolanthe Jansen Scriba: Heieen den Haan We zijn erg verdrietig dat we zo onverwacht afscheid moeten nemen van onze vriend 25 jaar herinneringen zullen we koesteren en voor altijd in ons hart bewaren. Marleen Verstraete Daniel en Mirjam van Bloppoel Mick en Vera Met droefheid delen wij u mede dat door de Heere is weggenomen onze oom Familie Goudswaard Familie Wisse Familie Bouterse Kamperland, 1 april 2021 Liefde begint met een glimlach groeit met een kus en eindigt met een traan Voor de warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en ons paatje zeggen wij iedereen heel veel dank. Het team van het verpleeghuis Thibautstraat 31 danken wij ook voor de goede en fijne verzorging van Herman. "Fantastisch". Een lieve groet van Lenny Schotman-Klap Hans en Marja Middelburg, april 2021 We missen hem iedere dag een beetje meer. De leegte blijft moeilijk te aanvaarden maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om zonder Herman verder te gaan. Wij betuigen hiervoor onze oprechte dank. Marian Weezepoel-de Witte Femke, Luna en Angel Karin en Dave

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45