c FAMILIEBERICHTEN 17 Jan Labruijère Mgrig PietemeiI3 Wouterse donderdag 1 april 2021 Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde,willen wij u laten weten dat onze stoere, eigenzinnige, sportieve en creatieve broer, zwager en oom is overleden. André Mondeel in de leeftijd van 64 jaar t 26 maart 2021 Wat hadden we hem graag, na 46 jaren in de scheepsbouw te hebben gewerkt nog een aantal mooie jaren gegund, genietend van zijn geliefde tuin en kippen. Middelburg: Suus de Graag-Mondeel Johan de Graag (in herinnering) Bep en Kees Ton Kapel-Avezaath: Hannie en Ad Lodder Gouda: Ineke Geerse-Mondeel Jos Geerse (in herinnering) Middelburg: Ria en Piet Goedbloed Gorinchem: Gillis en Hermine Mondeel Middelburg: Jenny en Dirk Wielemaker Neven en nichten Wij bedanken alle zorgmedewerkers, in het bijzonder die van de thuiszorg afdeling 't Zand. Correspondentieadres: Trompstraat 20 4335 HV Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Dankbaar voor de mooie tijd die we samen hadden, geven we met verdriet kennis dat thuis vreedzaam is ingeslapen mijn lieve man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Antonia Kreeft Koudekerke, 20-12-1940 f Westdorpe, 29-3-2021 Antonia Labruijère-Kreeft Jaco en Paulina Sophie Nathalie Marc en Hilde Mats Theo Vinca Schuttersweide 5 4554 CX Westdorpe De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Cornelis Woittiez Cor DANKBETUIGING I close my eyes Only for a moment, and the moment's gone Rust zacht oom André Marjolein en Armin Peter en Miranda Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega André Mondeel André is 64 jaar oud geworden. André heeft vanaf 18 november 1974 bij Damen Schelde Naval Shipbuilding gewerkt. Wij verliezen in hem een fijne en sociaal betrokken collega die altijd met veel inzet zijn werkzaamheden binnen ons bedrijf heeft uitgevoerd. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. André zal voor altijd in onze herinnering blijven. Directie en collega's van Damen Schelde Naval Shipbuilding Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega André Mondeel Wij verliezen in André niet alleen een fijne collega maar ook een echte vakman. André werd door iedereen zeer gewaardeerd om zijn kennis, inzet en harde werken, hij stond altijd voor ons klaar. Wij zullen hem dan ook erg missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Namens de afdeling Productie Damen Schelde Naval Shipbuilding Denk aan mij terug magr niet in 4e 4agen van pijn en ver4riet. Denk aan mij terug in 4e stralen4e zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Ver4rietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij gfschei'4 moeten nemen van - Ma rietje - Zij overlee4 in 4e Ieeftij4 van 86 jaar. Geral4 en Marion Dominique en Lin4sey Kjento en Kyan Naomi en Bram Jules Kees en Ly4 ia Mark Charlotte en Ewout Siem en Liz Angelidue en Danny Sharon Levy Te44y en Brent Mattnijs 26 maart 2021 Ri44erhofstraat 9, 4434 AP Kwa4en4amme. Veel 4ankbaarhei4, respect en waar4ering gaan uit naar alle me4ewerkers en vrijwilligers van SVRZ locatie NieuwSan4e De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevon4en. Wij willen u hartelijk bedanken voor de blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en klein omaatje. Maatje Johanna Verboom-de Laat Nw en St.Joosland, april 2021 V COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten PM Gevaren op 'Serooskerk' Mijn lieve Zeeuwse Bressianer is er helaas niet meer. Met veel verdriet nemen wij afscheid van Weduwnaar van Gré Woittiez-Vlaming t 17-3-2006 Breskens, Oosterend-Texel, 18 mei 1933 t 28 maart 2021 Ellen Kamperman Stuifweg 107 1794 HA Oosterend Cor is overgebracht naar de Waddenkerk, Kikkertstraat 85 te De Cocksdorp, alwaar gelegenheid is tot condoleren op vrijdag 2 april van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Oosterend. Voor digitale condoleance: www.uitvaartcentrumtexel.nl/ rouwberichten dhr. C. Woittiez Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45