~~tf a=m 16 FAMILIEBERICHTEN i Liesbeth Binkhorst Maarten Francke Johan Willem IJkel Hans W 1 VAN BDO H/V BRAM Hans IJkel OVERLEDEN Jan Bornet n—LLj 1 J Jan Bornet Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Jan Bornet Dag Jan, we nemen je mee in onze harten. Onze gedachten zijn bij zijn steun en toeverlaat, Yolanda. Micha en Samantha Radojewski Richard Ventevogel Anna Barbara Pieternella Booij - Anneke - 12-09-1946 29-03-2021 Lieve Anneke, Dikke kus, Ik zal je erg missen. Annie de Ridder Miltenburg Ons creatief clublid is op 88-jarige leeftijd overleden. Liesbeth was 53 jaar lid van onze club. Zij heeft zich ingezet voor vrouwen en kinderen wereldwijd en lokaal, bevlogen en actief. Muziek was haar leven. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe. Soroptimist International Club Walcheren Op vrijdag 2 april 2021 om 13:00 uur vindt de Kerkdienst plaats in de Catharinakerk te Zoutelande in verband met het afscheid van welke u kunt volgen op www.kerkdienstgemist.nl - Zoutelande. Claire Mesman Johan Willem IJkel PM donderdag 1 april 2021 PL - Een bijzonder Leven, een bijzonder mens 5 september 1950 - 29 maart 2021 Lieverd, helaas moet ik afscheid van je nemen. We hebben het goed gehad samen, alleen veel te kort. Yolanda Tom Bornet t Patriek Barac t Linda en Martijn, Edo Bram Correspondentieadres: Yolanda Rooth Pablo Picassoplein 19,4382 KB Vlissingen E-mail: yrooth@zeelandnet.nl Jan wordt in besloten kring gecremeerd. "Our love comes shining in red and gold and all the rest is by the way" - Mark Knopfler We zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve vriend. We are very sad about the death of our dear brother, brother-in-law and uncle. We zullen hem heel erg missen. We will miss him dearly. Vlissingen (Nederland): Kaapstad (Zuid-Afrika): Ron Carla Peter t Hannelore Christiane, Jochen, Niels Fish Hoek (Zuid-Afrika): Dineke Glen Wilderness (Zuid-Afrika): Elsie Kevin Kaapstad (Zuid-Afrika): Corrie Hermanus (Zuid-Afrika): Sjaak Bedroefd nemen wij afscheid van onze zus, schoonzus en tante - Middelburg Ad Booij (in herinnering) en Annie Booij-Koole (in herinnering) Claudia en Jacco, Sjoerd, Bas, Julia, Stefan Ankéla en Jan, Stan Gert Booij en Anja Booij-Jongman Jerfy en Regina, Cheryah Sharon Marleen van Banning-Booij en Roland van Banning Dewy en Erik, Philou Iven en Lilian, Yra, Ivo We sluiten haar in ons hart. Correspondentieadres: Bergeendstraat 2, 4332 DC Middelburg Wij danken de artsen, verpleegkundigen en vrijwilligers van het Sint Jans Hospice de Casembroot te Middelburg voor hun liefdevolle verzorging van Anneke in de afgelopen periode. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn heel verdrietig u het overlijden te moeten melden van onze lieve dochter, zus, schoonzus, tante en ons lieve nichtje Middelburg, t Leiden, 12 mei 1980 21 maart 2021 Wij zullen Claire erg missen. Middelburg: W. A. Rouffaer Amsterdam: W. Mesman Curacao: Jessica Mesman en Imrat Narain Lara en Ares Vlissingen: J. P. Kootstra-Rouffaer Middelburg: W. Rouffaer en J. Rouffaer-Ham Breda: Jantien en Gertjan Crielaard-Rouffaer Evelien Apeldoorn: Willemien Rouffaer en Sander Otten Timme De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Buitenruststraat 23,4337 EJ Middelburg Aangeslagen en verdrietig zijn we door het plotselinge en veel te vroege overlijden van mijn enige en unieke broer, onze altijd actieve, geestige en betrokken zwager, bijna vijftig jaar lang trouwe levensgezel van Anneke, vader van Angelique en Roland, lieve opa van Isis. Hans Amsterdam, Goes, 5 augustus 1946 28 maart 2021 Hij was een warm mens; onze wereld is kouder geworden. Apeldoorn: Leo en Margreeth Hoorn: Jannie Bennekom: Lourens en Liesbeth Ter Aar: Corrie en Martin en hun kinderen Tot ons grote verdriet is plotseling overleden onze levenslustige en aimabele buurman Wij gaan hem heel erg missen. Wij wensen Anneke, Angelique, Isis, Roland en Jairzino veel sterkte toe. de buren van de Noordweg In liefde losgelaten mijn grote liefde, maatje, steun en toeverlaat, geweldige vader en opa Amsterdam, 5 augustus 1946 - Goes, 28 maart 2021 De afscheidsbijeenkomst wordt in besloten kring gehouden op zaterdag 3 april. Anneke Lutgendorff Noordweg 383 Angelique, Isis, Roland, Jairzino 4333KC Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44