12 FAMILIEBERICHTEN Maarten Francke ti.Urti Pieter Jan van Weele OVERLEDEN Maarten Francke Maarten Francke Ko den Herder Ko den Herder VfOND5 Liesbeth Binkhorst Piet van Weele Je bent niet langer waar je altijd was maar hebt nu een plek in ons hart gekregen Met veel verdriet maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, hebben we na een jaar waarin je gezondheid steeds verder afnam, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Waarde, 24-03-1933 f Vlissingen, 28-03-2021 Corry Theo en Marjan Pim Jet Wim en Monica Marith Iris en Nick Johan Correspondentieadres Sloestraat 52 4374 BR Zoutelande De uitvaart vindt plaats in besloten kring. U kunt de dienst wel volgen via www.kerkdienstgemist.nl Zoutelande. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van het Hospice Ter Reede in Vlissingen, Zorgstroom en Dr. Schinkelshoek. mÊm Na een lange periode van afnemende gezondheid moeten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Maarten Francke in de leeftijd van 88 jaar. Wij wensen Corry, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Zoutelande: Rina Francke (in herinnering) Piet en Cobie Francke - Groenewegen Tonny Karin Petra Jan Karin Diederik Jo Francke (in herinnering) achterneven en nichten Zoutelande, 28 maart 2021 <r4. Wij zijn aangeslagen door het overlijden van die het initiatief nam voor de oprichting van ons fonds ter ere van haar overleden partner met zijn passie voor muziekonderwijs aan jongeren. Ze was een toegewijd bestuurslid van het fonds. Stichting Leen de Broekert Fonds, Maarten Steenbeek, voorzitter We hebben afscheid genomen van mijn allerliefste maatje, onze betrokken zorgzame papa en trotse opa 'Piet' 7 februari 1940 27 maart 2021 Krabbendijke: Truida van Weele - Staal Heinkenszand: Rien en Birgit Marijn Meike Drunen: André en Jenet Martijn Lisanne en Davy Doelstraat 76,4413 BJ Krabbendijke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte, die zij op een bewonderings- waardige wijze heeft gedragen, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Maria Jacoba Andeweg-Bassant Marjoke sinds 17 oktober 2017 weduwe van Anton Andeweg in de leeftijd van 72 jaar. Alicante Ronald Andeweg Loki, River (in herinnering) Oost-Souburg Bianca en Richard van Leuven-Andeweg Damian, Wesley, Jill, Jaxx Vlissingen, 29 maart 2021 Correspondentieadres: De Deckerestraat 34 4388 HX Oost-Souburg In verband met de huidige maatregelen zal de afscheidsbijeenkomst in besloten kring worden gehouden. Naar de wens van Marjoke zal zij worden bijgezet in hun familiegraf in Elche (Spanje). woensdag 31 maart 2021 PM Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom I.Ovaa (in herinnering) M.Ovaa-Verhage (in herinnering) P.Ovaa (in herinnering) P.Ovaa-Verhulst (in herinnering) J.KIeinepier L.KIeinepier-Ovaa H.Ovaa J.Ovaa-Westerbeke W.Ovaa (in herinnering) M.Ovaa-Reijnders neven en nichten Wij hebben met verdriet kennis genomen van het overlijden van ons erelid Maarten was aanwezig bij de oprichting van onze vereniging in 1948 en heeft sindsdien 73 jaar lang vele vrijwilligerstaken op zich genomen. Ook was hij een betrokken voetbalvader en -opa langs de lijn. In 2018 mochten we tot zijn grote trots Maarten benoemen als erelid van onze vereniging. Wij wensen alle familieleden en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur Voetbalvereniging De Meeuwen Zoutelande Bedroefd en met groot respect voor de mens en ondernemer die hij was, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons voormalig mede-eigenaar en oud-directeur Ko kwam in 1977 in dienst van Herder, waarna hij van 1988 tot 2005 mede-eigenaar werd. Wij wensen zijn vrouw Lineke, (klein-)kinderen, familie en naasten veel sterkte toe. Directie en personeel Herder B.V. Middelburg Verdrietig zijn we om het overlijden van ons erelid Wij wensen Lineke, (klein-)kinderen, familie en naasten alle sterkte toe met het dragen van dit verlies. Bestuur en leden personeelsvereniging Herder BV Middelburg Met veel verdriet in ons hart moesten wij onverwachts afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Truida van Weele-Staal in de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen Truida, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Tan en Piet (in herinnering) Nel en Bert Rita en Leo neven en nichten Krabbendijke, 27 maart 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44