Hemd van het lijf Natacha Harlequin Aandenken HET KLINKT ALS VAKANTIE 'Wat je mist, dat weet je meestal niet.' Ik heb een montere lezeres aan de lijn. Al veertig jaar heeft ze de krant en nu bel ik haar om te vragen wat ze van het magazine vindt. Wat ze het eerst openslaat ('Joost Prinsen! Hij zegt wat-ie wil zeggen en dan niet zo kwijlerig') en waar ze meer over wil lezen. Het is een vrolijk gesprek. Zo hebben we met de magazineredactie tientallen lezers gesproken. Horen wat u denkt en vindt en voelt. En wat u mist. Sommige lezers wisten precies wat ze misten. Tips van andere lezers, bijvoor beeld. Meer over musea. Meer over de mooie dingen van het leven. En vooral: meer over gezondheid. We hebben geluisterd en we hebben met jullie ideeën het magazine verfrist. Bij dat verfriste maga zine hoort een eigen naam. Een krant heet ook niet Krant en mijn auto heet niet Auto, maar Renault. We hebben met jullie ideeën het magazine verfrist Van de naam Mezza werden we blij. En jullie ook, bleek uit een steekproef onder trouwe lezers. Mezza, het magazine voor een goed weekend. Het klinkt als pauze, intermezzo, het klinkt als vakantie. En dat is wat een tijdschrift moet zijn. Voor een frisse blik, een moment van pas op de plaats. Momenten om naar uit te kijken. Zoals de grinnikende lezeres die ik sprak. Zij begint er de zaterdag mee, nog voor achten heeft ze de eerste artikelen gelezen, de eerste puzzels gemaakt. En o wee als-ie een half uur later is, want dan mist ze 'm. 'Alleen voor onze zoon laten Taekema en ik alles vallen' 'Zolang ik er nog ben, bestaat doodgaan voor mij niet' 4 7 8 11 12 19 20 26 42 46 47 48 49 53 Anita Witzierover botox, opvliegers, yoga en Chokoto^ff Sara van Gorp (47) Chef Mezza en moeder van twee zonen van 6 en 11 54 COLOFON Chef Mezza Sara van Gorp Art director Henk Marseille Redactie Charlotte van Genderen, Jolanda van der Ploeg (frl), Ruud Roodhorst, Mark Roos (chef) Vormgeving Coby Joustra (frl), Annemarie Kleywegt (frl), Sasja Kooistra Beeldredacteur Marcel Wagenaar REAGEREN? mezza@dpgmedia.nl Volg ons op Facebook, Instagram en Twitter Mijn weekend Heleen van Royen Zin in Egbert Jan Interview Henny Vrienten Geld Geluk Onderzoek: hoe voelen we ons? Leve de strandtent Mezza's boekenpanel kiest Boek van de Maand NU lezen Mijn boek BV De Liefde Puzzels Joost mag 't weten MEZZA 3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 83