6 CORONA STRAKS IN QUARANTAINE DAG 378 Als eerste evenement mogen alle ze ven kleinkinderen tegelijk komen lo geren. Wat kijken we daarnaar uit! José Bode Engelman Meteen dacht ik aan die heerlijke avonden op het plein in Sint-Ides- bald, West-Vlaanderen, augustus. Achter het podium de zee en dan Vlaanderen Zingt. Een plein vol mensen die samen drie uur lang zingen, ballads of smartlap, tophits of klassieker, spontaan inhaken met je buurman, polonaise of een traantje. Samen met zus en zwager en allemaal gewone genietende mensen. Jong en oud. O, wat verlang ik ernaar. Ada van den Ham Als 't weer mag gaan we samen op de fiets naar een terras. Daar nemen we kof fie met gebak, een lunch en dan een fles witte wijn met bitter garnituur en dan blijven we gewoon zitten, kijken, glimlachen, praten en dan wordt 't later en later en na nog een fles wijn fietsen we rozig en vol daan naar huis. Carla Gerrets-Dek- kers O, ik wil naar FC Twente! Elke thuis wedstrijd zit ik op de mooiste plek in het stadion: tweede ring, vlak achter de perstribune, precies op de middellijn. Wat mis ik die uren in we zo veel mogelijk, en in Nederland zijn we bij alle races in Assen. Dat gaat ook dit jaar waarschijnlijk niet lukken, voor mijn motormuis een hard gelag. Dus als eerste de TT weer a.u.b. We kunnen altijd nog de hel men op houden als extra bescher ming. Conny v.d. Wiel Ik wil naar mijn zoon en kleinkinde ren in Nieuw-Zeeland. Eenvoudig strandhuisje, BBQvan bouwstenen met daarop zelf gevangen vis met de maan en sterren als licht. Mijn tijd is beperkt (81), ddt zou ik nog zo graag doen. Augustina van de Water Ik ben al dolgelukkig als ik weer met 'mijn' hele koor een hele avond mag zingen! Francis Angenent Ik zou mijn mooie yogazaal van 60 m2 weer willen vullen met vrouwen die zwanger zijn. Vrouwen die in een onzekere tijd hun eerste kindje verwach ten en die het nu zo nodig heb ben ervaringen te delen en zich voor te bereiden op een harmo nieuze bevalling. Er staat een hele groep te wachten op 'groen licht'. We zouden samen oefe nen, ademen, affirmeren en medite ren en dat alles in overgave en stilte. En wat zouden we ons na afloop goed voelen. Jolanda Tankink Naar een evenement zou ik niet willen, wél graag met de net geboren kleinkinderen en hun ouders een hele dag samen zijn. Lekker knuf felen. Albertine Wormgoor Wat ik het allerliefste zou willen... Nee, geen festival, geen voetbalwed strijd of concert. Gewoon samen met mijn kinderen op bezoek in het zie kenhuis bij mijn man. Dat ze hun va der weer eens mogen bezoeken; want die ene bezoeker per dag nu al zo lang voelt echt als een straf! Lia Bakx Waar ik erg naar uitkijk is een con cert van Rob de Nijs. Het staat al bijna twee jaar geboekt. Het is af wachten of het hem nog gaat lukken. Het zal zijn laatste optreden worden. Susan Werkman Wat zou ik weer eens graag met mijn dochter naar de Libelle Zomerweek! Heerlijk struinen in de sfeervolle tenten, lekkere hapjes proeven, ruiken, voelen en genieten zonder mondkapje en de 1,5 meter. We blij ven hopen. Cora Versteeg De vrijmarkt met Ko ningsdag. Wat heb ik die gemist. Vooral achter de kraam staan, spullen verko pen. Geweldig gevoel en ook de voorpret is altijd leuk. Spullen verzamelen en met een overvolle auto naar 't park rijden. Je kraam- nummer zoeken en uitstallen maar. Mensen komen al vroeg kijken en 't wordt steeds drukker. Er zijn mu- ziekbandjes, eettentjes. Zelf langs de kraampjes gaan. Mijn man die een pilsje gaat pakken, een zoon verkoopt bij de kraam, de andere heeft zijn zinnen gezet op lekker eten. Kortom echt een feestje. Hopelijk volgend jaar weer, we hebben nu spullen ge noeg verzameld! Emmy van Roes- sel-Lieshout Concert at Sea op de Brouwersdam. Zittend op de dijk met de onder gaande zon. Achter het hoofd podium een concert van onze Zeeuwse artiesten Danny Vera samen met Bl0f. Met een onbe zorgd gevoel genieten met vrienden van de zon, zee en mu ziek. Laten we hopen dat we niet al te lang hoeven blijven dromen! Peter en Maartje Meijers O, wat zullen mijn man en ik blij zijn in dat volle vliegtuig richting Amerika om eindelijk na anderhalf jaar mijn dochter, schoonzoon en kleinkinderen in de armen te mogen sluiten. Anneke Schimmel Ik zou heel graag weer live naar de PKN Kerk de Verbinding in Spijke- nisse gaan. Met een jaar alleen maar onlinediensten mis je toch wel veel. Xandra De TT in Assen. Mijn man is oud coureur en heeft zijn halve leven op de motor doorgebracht. Nu toeren zaterdag 27 maart 2021 GO Frank Poorthuis Er is zo veel verlangen! Ik vroeg waar u naartoe wilde als het eenmaal gedaan is met corona. Nou, naar De Dijk, Bl0f, Rob de Nijs, Di-rect, Racoon, André Rieu, de dorpsfanfare et cetera. Maar vooral willen we ons omringen met onze geliefden. Niet verrassend misschien, maar wel ontroerend om het allemaal langs te zien komen. Daarom laat ik u even lekker meelezen. Reageren: frankpoorthuis@dpgmedia.nl En óf u weet waar u naartoe wilt...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 6