18 FAMILIEBERICHTEN Arie Pieter Tempelman Richard Maria Martina Johanna Verwijs-van Fraassen DANKBETUIGING Adriana Maria Caan-Katsman Koos Hundersmarck - Lukasse Arie Tempelman Arie Tempelman Arie Tempelman Arie Tempelman Arie Tempelman Wij willen u hartelijk danken voor uw meeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Maart 2021 zaterdag 27 maart 2021 PM "Ik heb een goed leven gehad" Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze lieve betrokken moeder en oma en mijn lieve zus echtgenote van Pieter Simon Marius Verwijs 113 januari 1975 Goes, 26 juli 1926 Yerseke, 25 maart 2021 Yerseke: Piet en Matty Verwijs-Koppe Pieter-Sas Robbert Goes: J.M. de Jong-van Fraassen Familie Verwijs-Koppe Hof Zweedijk 1 4401 NA Yerseke Wij zijn de verzorgenden en vrijwilligers van Moerzicht afd. Mytilus dankbaar voor alle goede zorgen, onze moeder voelde zich thuis. Psalm 13 Want hij is als een boom geplant aan waterstromen, die zijn vrucht geeft op zijn tijd, welks loof niet verwelkt; al wat hij onderneemt gelukt. Nu is alles anders Na een moedige, oneerlijke en niette winnen strijd, is overleden mijn man, onze (schoon)vader, opa en mijn zoon Rotterdam 3 april 1951 Goes 24 maart 2021 YolandaTempelman-van den Ouden Angelique en William Sem Daan Cas Michael en Jessica Aylinn Senn Mascha en Adriaan Lu ka Vajen Johanna van den Ouden-Rübe Correspondentieadres: Alleta Jacobslaan 24,4385 JG Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. De wil was er nog, de kracht niet meer. Woorden schieten te kort, nu is overleden lieve, zorgzame man, (schoon)vader en opa van Yolanda Angelique en William, Michael en Jessica, Mascha en Adriaan Wij wensen hen en de kleinkinderen veel sterkte met dit zware verlies. We denken aan jullie. Monique en Koen Wij leven mee met onze lieve vrienden Michael en Jessica, de kinderen en de rest van de familie na het overlijden van Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Maarten en Anne Ronnie en Manouk Tim en Marloes Rogier Ronnie en Christianne Wilbert Maarten en Rian Job en Iris Tobias en Marliek Wesley en Ellis Erwin Niels en Anne Pieter en Gerie Bart Menno en Yolande Jochem en Marije Matthieu en Petra Rinko en Sherida Danny Bas en Femmy Stijn en Moniek Willem Jan en Daniëlle Alfaro en Karlien Stil en verdrietig zijn wij na het overlijden van (schoon)vader van Michael en Jessica, opa van onze collega Cas Wij wensen Michael en zijn gezin, Cas en de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Soms is er zoveel wat we voelen, maarzo weinig wat we kunnen zeggen... Monique en Koen medewerkers van De Babbel Luuk,Johan, Dennie, Dylan, Melanie, Gonda, Esmeralda, Wilma, Desi, Jur, Wessel, Joyce, Mohammed, Dion, Daphne de R., Angela, Romy, Sjoerd, Robin S., Kirsten, Robin vd G., Daphne B., Festo, Finn, Ellis, Koen V., Bastian, Hieke, Lara, Hilde Erg verdrietig zijn wij na het overlijden van Wij wensen onze schoonzoon Michael, Jessica, Aylinn en Senn, Yolanda, (klein)kinderen en familie veel sterkte met dit grote verlies. Hij zal ontzettend gemist worden. Zoutelande: Bram en Margriet Trudy in herinnering Wij hebben met verdriet kennis genomen van het overlijden van de oud-voorzitter van onze vereniging In zijn periode als voorzitter was Arie de drijvende kracht achter de realisatie van ons nieuwe sportcomplex. Vooral door zijn doorzettings- en uithoudingsvermogen zijn wij de trotse bespelers van een van de mooiste sportcomplexen van Zeeland. Mede hierom zal Arie altijd een prominente rol blijven spelen in onze bestaansgeschiedenis. Wij wensen alle familie en vrienden van Arie veel kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur Voetbalvereniging De Meeuwen Zoutelande De vele lieve en warme reacties na het plotselinge overlijden van hebben ons geroerd en gesteund. Hartelijk bedankt hiervoor. Lisette en Peter Luc en Lenny Esther en Kai Middelburg, maart 2021 Hartelijk dank voor alle vormen van meeleven, de betrokken reacties en mooie woorden, die wij mochten ontvangen na het sterven van onze moeder, onze oma en oma-oma Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Familie Caan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46