18 FAMILIEBERICHTEN Peter Boonman Viïniël Joannes d& y\)inde> de yOlnde -t Richard J? OVERLEDEN Jozeph Alois de Smit Jo DANKBETUIGING Gerard Bun Gert van Gemeren Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze lieve zoon, broer en oom Philippine 14 januari 1962 Vlissingen 21 maart 2021 Jozien Boonman-Boonman Ko Boonman f Sjaak en Lucie Bart en Shelley, Tessa, Niek Ann en Stijn, Leon Sjanneke en Ivo Anniek en Bonne Marlien Kees en Petra Jari en Margot Femke Correspondentieadres: JJ. Boeijesweg 5-3, 4328 GX Burgh-Haamstede De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Lia Louisa Philomena de Loos Ichelle van de Velde "DHdtn Dankjewel vooralle lieve woorden. Het was fijn ze te lezen en te horen. Zo kunnen we terugdenken met een glimlach aan onze pa en opa. André van Bunderen Anja en Frank Arno en Hazira Isa Peter en Carla Nele en Niek Jannes Sjoerd Sint Jansteen, maart 2021 ,j We zijn ontroerd en voelen ons gesteund door alle warme blijken van medeleven die we mochten ontvangen nadat we afscheid moesten nemen van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma onze hartelijke dank hiervoor. Johan Esmeralda John Xiangen Cai Wen Harro Marieke Sara Lowie Samuel, Moos Sirma zaterdag 27 maart 2021 ZV Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. In liefde Losgelaten, mijn Lieve man echtgenoot van ik Graauw en Langendam, 20 juli 1934 t Oostburg, 23 maart 2021 Hulst: Lia de Smit-de Loos Familie de Smit Familie de Loos Poorterslaan 68,4561 ZN Hulst In verband met alle maatregelen rondom het coronavirus zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van Jo te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Als u de dienst wilt volgen via Livestream, kunt u vóór dinsdag 30 maart een mail sturen naar: gijsel.a@kpnplanet.nl. U ontvangt dan een link om in te loggen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de seniorenkliniek in Oostburg voor hun liefdevolle verzorging. Als iefs liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde. Vandaag neemt onze collega Miranda definitief afscheid van haar dochter Ichelle. Wij wensen Miranda, Jeffrey en alle overige familie en vrienden van Ichelle bijzonder veel sterkte, vandaag en alle dagen die nog gaan komen. Hopeljjk brengt de tijd straks wat rust in jullie gedachten en kunnen mooie herinneringen de pijn van het verlies verzachten. Directie en medewerkers BMNED en CSNED Liefdevol nemen wij afscheid van mijn man, onze papa, stiefvadertje, schoonvader en opa echtgenoot van Carla Quakkelaar Oostburg, 12 november 1948 t Oostburg, 24 maart 2021 Breskens: Carla IJzendijke: Ellen en Kees Tijn, Olivier en Marion Diemen: Hannie en Tony Anne, Robi, Ruben, Larsse Goes: Jeroen en Jessica Fende, Philou Steenbergen: Evelyne en Peer Rosanne, Mik Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van Daan. Een speciaal woord van dank aan alle mensen die Daan de afgelopen periode zo liefdevol verzorgd en begeleid hebben. Correspondentieadres: Prinses Julianastraat 12,4511 BS Breskens Veel samen beleefd, maar zeker niet genoeg. Veel samen besproken, maar nog lang niet uitgepraat... Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste broer, schoonbroer en oom Theuni en Sjaak Oosterling-de Winde Theuni en Nico Leslie en Rafaella Rik en Margo Dirkje, Neeltje Marleen en Niek Jan Hannie en Frans Meijaard-de Winde Theuni enTjalle Job, Anne Maria en Manon De vele lieve en warme reacties na het plotselinge overlijden van hebben ons geroerd en gesteund. Hartelijk bedankt hiervoor. Lisette en Peter Luc en Lenny Esther en Kai Middelburg, maart 2021 Wat je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt. Voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven, die wij na het overlijden van mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Het is voor ons een fijne troostrijke gedachte dat Gerard in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Marlies Boy en Jan Jessica en Martijn, Lieke, Tim Carolien en Benny, Jesse, Sem Bedankt voor de lieve berichten na het overlijden van Bijzondere dank aan de thuiszorg Breskens en hospice De Anemoon in Oostburg. Robert en Roos, Léon en Rita Breskens, maart 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 143