Rel/Ueft de ttactA, FAMILIEBERICHTEN 13 Pieter Cornelis Dieleman J? Corrie Rentmeester-de Jonge Willem de Moor Kemkens Ton Jeroense OVERLEDEN Willeke van der Linden John Hubert Irma van Waes Hedwigh van den Bulck Eugène du Fossé Jack woensdag 24 maart 2021 "fD& fteer is mijn, herder" Tot onze grote droefheid is ingeslapen mijn lieve schoondochter, onze lieve schoonzus Willeke. Wij wensen Michael en naaste familie gods kracht toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Ina Vincent Silvano Marciano Goes, 21 maart 2021 Hoek, 26 november 1935 Irene Nelly en Peter Quinten Yevkeni en Cilla Irisstraat 42b 4542 EG Hoek Het afscheid zal i.v.m. de coronaregels in besloten kring plaatsvinden. Samen lachen, samen huilen samen ben je sterk Koester de trotse zonnebloem en hij doet zijn werk Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. "Ridder in de Orde van Oranje-Nassau" echtgenoot van Irene Dooms Hoek, 22 maart 2021 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar erg missen. Familie van den Bulck Na een kort ziekbed is tot ons groot verdriet van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Jan Rentmeester Heinkenszand, t Zierikzee, 21 juli 1931 22 maart 2021 Zierikzee, Jan Rentmeester 's Gravenmoer, Jaap en Barbara Carolien in liefdevolle herinnering Lisette Wolphaartsdijk, José en Jan Patrick en Romy Richard Kerkwerve, René en Elma Bas en Rosanna John en Romy Rick en Willemieke Kerkwerve, Johan en Astrid Joost en Delya Ruben Eline Correspondentieadres: Florisweg 3 4321 TP Kerkwerve De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Eilandzorg Schouwen-Duiveland, locaties Mitt Hem en De Wieken, voor de liefdevolle zorg. Lieve vriend Eugène Nooit meer samen naar een concert, nooit meer samen op reis. Maar als ik aan onze gesprekken denk glimlach ik, luister ik naar muziek dan denk ik aan jou Eugène, die wij nu moeten missen. Rudi en Ingrid Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Ton is bijna 6 jaar als servicemonteur woningbouwbij ons bedrijf werkzaam geweest. Wij denken met respect en dankbaarheid terug aan zijn inzet en betrokkenheid. Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens Directie en medewerkers van de Kemkens Groep Wij zijn er geschrokken en verdrietig door het overlijden van zv V Je bent zomaar geen 85. Verdrietig, maar wetend dat hij volop van het leven heeft genoten, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa Westdorpe, 17 maart 1936 t Terneuzen, 20 maart 2021 Voorburg: Nathalie en Rogier Brinkhuijsen-van Waes Lieke Karlijn Den Haag: Carla en René Rieter-van Waes Mathijs David en Ellis Anne Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Quataert Johan van Dalestraat 17,4524 BW Sluis o.v.v dhr. J.H.I. van Waes Ineens staat onze wereld stil. Onze rots in de branding, steun en toeverlaat blijmoedig en altijd recht door zee. Niet te bevatten, dat jij nu van ons heengaat, het leven nam je, als een vogel uit zijn vlucht mee. Plotseling ben je er niet meer. Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor de liefde die hij ons al die jaren heeft gegeven laten wij u weten dat onze lieve vader, opa en mijn partner is overleden weduwnaar van Woutherina Christina Rolloos levenspartner van Riet Bruyndoncx-Claessens 20 augustus 1941 21 maart 2021 Westdorpe Christina de Haas en Robbert Koole Shanalee Talisha Terneuzen Diana en Frank in den Bosch-de Haas Justin en Remco Silvano SluiskilRiet Bruyndoncx-Claessens Correspondentieadres: Graafjansdijk B91 4554 LA Westdorpe De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. In het huls van mijn Vader zijn vele woningen. Johannes 14 vers 2 Willem is verhuisd. Dankbaarheid en verdriet gaan hand in hand. Wat laatje een grote leegte achter. Dag mijn allerliefste, Daddy en Opa Poepie Gorinchem, 11 juni 1941 Goes, 22 maart 2021 Gezina de Moor - Millenaar Marleen Oliver James Pirn en Esther Lara Roos Roel Van Hogendorplaan 58, 4463 VS Goes We nemen afscheid van Wim in besloten kring. De afscheidsdienst is te volgen op vrijdag 26 maart vanaf 14.00 uur via www.kerkdienstgemist.nl, het account van de Protestantse Gemeente Goes. Wim droeg het Liliane Fonds een warm hart toe. In plaats van bloemen graag een gift voor het Lilianefonds op rekeningnummer NL 08 RABO 0303 080 00 t.a.v. donateur nummer 235052 de man van onze collega Henny. Wij wensen Henny en haar naasten heel veel sterkte toe de komende tijd. Team Acaciahof Bestuur Onze Wijs COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56