12 FAMILIEBERICHTEN Willem de Moor Kees Kole Willem van Sluijs OVERLEDEN woensdag 24 maart 2021 De HEERE is mij verschenen van verre tijden! Ja, Ik heb u liefgehad met een eeuwige liefde; daarom heb Ik u getrokken met goedertierenheid. Jeremia 31: 3 De Heere heeft, na een geduldig gedragen lijden, tot Zich genomen mijn dierbare man, onze lieve biddende vader, opa en overopa Cornelis Izak Kole in de leeftijd van 74 jaar. Allen die hem gekend hebben zullen weten wat we in hem verliezen. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Kapelle: Anja Kole - Maas Wemeldinge: Lianne Kole Biezelinge: Johnny en Marlies Kole - de Koster Biezelinge: Evelien en Marten Bij de Vaate - Kole Scherpenisse: Sjakko en Annette Kole - Hage Wolphaartsdijk: Martin en Maria Kole - de Kruijff Kapelle: Rens Kole 's-Gravenpolder: Bram Kole Heeten: Annemieke en Thijs Laurman - Kole Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar huisarts Schrier en het verzorgend personeel van RST voor de liefdevolle zorg tijdens het ziek zijn van mijn man, onze vader en opa. 21 maart 2021 Opalstraat 27,4421 LK Kapelle Er is vanwege de maatregelen omtrent het coronavirus helaas geen gelegenheid om afscheid te nemen en ons persoonlijk te condoleren. Uw medeleven stellen wij zeer op prijs, maar willen deze graag schriftelijk ontvangen. De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden op D.V. vrijdag 26 maart om 10.30 uur in de 'Petrakerk', te Kapelle. Deze dienst is mee te luisteren op kerkdienstgemist.nl De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Psalm 1055 (berijming 1773) Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve opa en overopa Cornelis Izak Kole Simone en Jonathan, Jemima, Adeliah Rosina Vivian en Jaison Izak Rick en Leanne Guus Jeroen Sarah Liza Janne Ezra Julia Veerle Rowan Micha Seth Roel en Inès Fleur Annique Sil Casper Ashley en Anggie Nick Lucas 'Veilig in Jezus armen Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Kees Kole echtgenoot van Anja Kole - Maas Janny en Lijn t de Vos - Kole Rinus f en Matty Kole - Moerdijk Bram en Dinke Kole - Groenewegen Piet en Cobij Kole - de Laat Neven en nichten Tot ons verdriet is overleden onze altijd belangstellende en humoristische 'oude' baas De vader van onze collega's John en Rens. We wensen de familie veel sterkte toe! Collega's Taxi Kole en familie Kees Kole De man van onze zus en schoonzus Anja is overleden. Wij wensen haar, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Adri en Ellie Maas - Beeke Lau Maas (in herinnering) Ria en Ad Braamse - Maas Neven en nichten 21 maart 2021 Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken en al wat ik weet meteen vergeet, Zpdat ik onherkenbaar ben, herinner mij dan, stralend in de zon, vol levenskracht, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader sinds 26 maart 2007 weduwnaar van Francien van Sluijs-Calliber Middelburg, f Veere, 15 september 1932 22 maart 2021 Wouter van Sluijs Ria van Sluijs-de Nooijer Jeffrey en Angelina; Keano Roy en Carole Wim van Sluijs Arianne van Sluijs-Hamelink Joy Demi-Ann Rachel en Buckley Jeroen van Sluijs Lisette van Sluijs-Siereveld Noëlle Romy On^e dank gaat uit naar de medewerkers van Nieuw-Sandenburgh afdeling Rozenhof voorde liefdevolle verzprgjng. Correspondentieadres J.WW van Sluijs Zeeburgstraat 38 4339 BT Nieuw- en Sint Joosland De afscheidsdienst wordt in besloten kring gehouden. U kunt deze dienst wel op vrijdag 26 maart om 13.00 uur volgen via www.kerkdienstgemist.nl, Protestantse Gemeente Nieuw en Sint Joosland/ Ritthem. Ter herinnering aan Wim van Sluijs Onze oud-voorzitter heeft zich jarenlang op diverse terreinen ingezet voor de voetbalvereniging Nieuwland. Onze gedachten gaan uit naar de naaste familie; kinderen en kleinkinderen. Bestuur en leden W Nieuwland. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend is overleden Mevrouw Mai Weststrate weduwe van Jan Kuzee In liefde herdenken wij allen in onze familiekring die ons zijn voorgegaan. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. Fam. Kuzee In het huis van mijn Vader zijn vele woningen. Johannes 14 vers 2 Willem is verhuisd. Dankbaarheid en verdriet gaan hand in hand. Wat laatje een grote leegte achter. Dag mijn allerliefste. Daddy en Opa Poepie Gorinchem, 11 juni 1941 Goes, 22 maart 2021 Gezina de Moor - Millenaar Marleen Oliver James Pirn en Esther Lara Roos Roel Van Hogendorplaan 58,4463 VS Goes We nemen afscheid van Wim in besloten kring. De afscheidsdienst is te volgen op vrijdag 26 maart vanaf 14.00 uur via www.kerkdienstgemist.nl, het account van de Protestantse Gemeente Goes. Wim droeg het Liliane Fonds een warm hart toe. In plaats van bloemen graag een gift voor het Lilianefonds op rekeningnummer NL 08 RABO 0303 080 00 t.a.v. donateur nummer 235052 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44