dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Eugène du Fossé ■li' OVERLEDEN Eugène du Fossé Eugène du Fossé Eugène du Fossé Wij vernamen het droeve bericht van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker Tom Westerhout op de leeftijd van 77 jaar. Als kraanmachinist en later als uitvoerder was Tom van juli 1974 tot zijn pensionering werkzaam op onze projecten. Wij zullen met veel waardering aan hem terug blijven denken. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, klein- en achterkleinkinderen en wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers De Klerk Werkendam Werkendam, maart 2021 COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten dinsdag 23 maart 2021 "Keep me searching For a heart of gold You keep me searching And I'm growing old Keep me searching For a heart of gold I've been a miner For a heart of gold" Neil Young Onverwacht en veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze lieve man, zorgzame vader, schoonvader en liefste opa 26 mei 1955 in Gien, Frankrijk Oostburg: IJzendijke: 20 maart 2021 in Gent (UZ) Oostburg: Marjoke Stokkerman Renee du Fossé Pieter Mullaert Daan Mullaert Emma Mullaert Alexander du Fossé Liv du Fossé Wij nemen vanwege de coronamaatregelen in besloten kring afscheid. Alleen schriftelijke condoleance. Bij de uitvaart wordt er geen prijs gesteld op bloemstukken. Correspondentieadres: fam. Du Fossé-Stokkerman Pollux 12,4501GB Oostburg "...een volleyballer is niet meer..." Op veel te jonge leeftijd moeten we afscheid nemen van onze goede vriend en teamgenoot Piet, Bram, Danny, Ed, Jeroen, Sjaak, Jos, Wim, Willy, Albert. Ons bereikte het droevige nieuws dat is overleden Onze vereniging verliest hiermee een trouw en betrokken verenigingsmens. Hij stond altijd voor ons klaar als speler, trainer, scheidsrechter, supporter, vrijwilliger. Hij was er! Wat zullen we je gaan missen We wensen Marjoke, Renee, Alexander, familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit verlies Volleybalvereniging YVC IJzendijke Met grote verslagenheid hebben wjj hennis genomen van het overlijden van ons teamlid. Eugène du Fossé Wij gaan zijn enthousiasme en uniehe persoonlijkheid missen. Wij wensen Marjohe, Renee Alexander alsmede de rest van de familie heel veel sterhte om dit zware verlies te dragen. Leden van Volleybalvereniging "De Hoge Springer" Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons lid Eugène was lid van het eerste uur van onze club en gewaardeerd penningmeester. Met zijn persoonlijkheid en instelling heeft hij een positieve invloed gehad op het reilen en zeilen van onze club. Wij zullen hem missen. Wij wensen Marjoke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Beleggingsstudieclub Fortuna Hans Mussche voorzitter Oostburg, 23 maart 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 72