Jan Steendijk 11 Anke Asscheman-Maartense Anke Asscheman-Maartense Anke Asscheman-Maartense Jan Leendert Dekker Anke Asscheman Pieternella Maria van Dijke-Joziasse Anthonius van Dijke Anton Aart Martij n We zijn heel verdrietig door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Kruiningen: Atie Quaak-Maartense (in liefdevolle herinnering) Dick Quaak Rotterdam: Marleen Quaak Ouderkerk a/d Amstel: Jochem Quaak en Anke van Erp Tijs, Simon Utrecht: Ad Maartense (in liefdevolle herinnering) Kees, Kimmy, Jaco, Lieke en Mathieu en de klein kinderen Kira en Kai zijn in onze gedachten. Omringd door zijn geliefden is rustig ingeslapen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden C.H. Steendijk-Swenne, Dijkstraat 3,4461 BX Goes Mijn lieve Anke, onze lieve mama en lieve oma is gestorven 1 december 1952 19 maart 2021 Arnemuiden: Kees Asscheman Kimmy en Jaco Moerdijk-Asscheman Kira Kai Lieke Asscheman en Mathieu Koning Correspondentieadres: Kees Asscheman Klaproosstraat 17 4341 JW Arnemuiden De crematie vindt in besloten kring plaats. Uw medeleven wordt op prijs gesteld, bij voorkeur schriftelijk. - Geen bezoek aan huis - Wij zijn getroffen door het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen Kees en (klein)kinderen veel sterkte toe. Hanneke en Jannie Asscheman-Swager Ad en Hillie Asscheman-Maas neven en nichten Stil en verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen Kees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Wies en Willy Kaijser Jacco en Marina Hoogstrate Adriaan en Esther den Hollander Kees en Gerda Dijke Lambert en Ineke Veerman Kees en Jacqueline Hulsbergen Wouter en Esther Lobbezoo Timothy en Kelly Joke Gorisse Leon en Ellis Brouwer Jan en Koosje Quist en kinderen Arnemuiden, 19 maart 2021 - In liefde verbonden - Na een lang, goed en fijn leven samen hebben we afscheid moeten nemen van onze vader, moeder, opa, oma, grootvader en grootmoeder Oost-Souburg, f Middelburg, 24 november 1930 19 maart 2021 en Vlissingen, f Goes, 5 juli 1930 19 maart 2021 Ton en Lia - in liefdevolle herinnering - Leonie, Rafael, Jessie Jolanda en Ronald, Faja Rob en Ank Richard Linda en Martyn, Suus, Eef Correspondentieadres: Fam. T. van Dijke Park de Moucheron 27,4336 AZ Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op donderdag 25 maart van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van het ADRZ, afdeling longgeneeskunde en naar de medewerkers van SVRZ, locatie Kranesteyn, woning 7 voor hun goede zorgen. Tot ons groot verdriet is op 93-jarige leeftijd overleden onze gedreven en markante broer, zwager en oom weduwnaar van Dientje Steketee Yerseke, 13 augustus 1927 Goes, 20 maart 2021 Indiëganger Veteraan Secretaris-generaal van de International Korfball Federation Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Hij droeg de sport en de mensen een heel warm hart toe. We zullen hem missen, maar gunnen hem zijn welverdiende rust. Yerseke: Jaap f en Rie Zeist: Loek f en Henk f Yerseke: Dick en Gillien Goes: Aart Jan en Maddy Neven en nichten Correspondentieadres: Molendijk 6 4401 NL Yerseke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo, van Ter Weel, locatie Gasthuis en van Huisartsenpraktijk Rijken dinsdag 23 maart 2021 PM 's-Gravenhage, 7 december 1957 t Goes, 16 maart 2021 "Uw goedertierenheid, HEERE, zij over ons, gelijk als wij op U hopen." (Hun trouwtekst uit Psalm 33 22) Met diepe droefheid delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootvader sinds 2007 weduwnaar van Maatje Dekker-Peene in de leeftijd van 94 jaar. Middelburg: Ad en Anneleen Dekker-Poppe Emmalie Lea en Martin, Loïsanne, Céline, Charlène Den Haag: Jos en Teun Spaans-Dekker Piet-Jan en Lisa Margreet Klaas Joëlla en Kevin, Jana, Joram Koudekerke: Loekie en David Kesteloo-Dekker Ewout Dominique en Maarten Goudriaan: Marja en Peter Blokland-Dekker Bastian Jantine en Ronald Middelburg, 20 maart 2021 Correspondentieadres: Fam. A. Dekker Seisweg 169 4334 AH Middelburg De rouwdienst wordt gehouden op D.V. donderdag 25 maart om 11.15 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Deze dienst is te beluisteren via www.terhoogekerk.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. In verband met de huidige maatregelen zullen de rouwdienst en de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Condoleances en blijken van medeleven ontvangen we graag schriftelijk via bovenstaand correspondentieadres. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43