30 TELEVISIE
DINSDAG
23 MAART
Ethische kwesties
Kijkcijfers zondag 21 maart
S4
NPO1
NPO2
NPO3
4 RJL4
RTL7
RTL8
SBS9
(D Ziggo Sport
19.30 EUROPA CUP
BASKETBAL: HEROES
DEN BOSCH - ARGED
BM SLAM STAL
Comedy Central
£1 Eurosport
1.
Journaal 20.00 uur
NPO1
2.273.000
2.
NOS Studio Sport Eredivisie
NPO1
1.731.000
3.
Postcode Loterij Miljoenenjacht
SBS6
1.673.000
4.
Zondag met Lubach
NPO3
1.651.000
5.
Wie van de 3
SBS6
1.308.000
6.
Half Acht Nieuws
RTL4
1.067.000
7.
Op zoek naar Maria - De sing off NPO1
1.054.000
8.
Op zoek naar Maria
NPO1
1.038.000
9.
Op1
NPO1
920.000
10.
Hart van Nederland
SBS6
877.000
dinsdag 23 maart 2021
GO
Discussieleider Alexander Pechtold onder
vraagt in de talkshow De achterkant van het
gelijk zijn gasten op indringende wijze over de
grenzen van de ethiek binnen hun vakgebied of
beroepsgroep. Door fictieve situaties voor te
leggen worden zij gedwongen de grenzen van
het toelaatbare aan te geven.
De achterkant van het gelijk, 20.25, NPO2
05.55 Nederland in Beweging 06.10 MAX Ge
heugentrainer 06.30 NOS Journaal - Goede
morgen Nederland (Doorl. herh.) 09.35 Goede
morgen Nederland 10.00 NOS Journaal 10.15
Nederland in Beweging 10.30 NOS Journaal
10.40 MAX Geheugentrainer 11.00 NOS Jour
naal 11.15 Tijd voor MAX 12.00 NOS Journaal
12.35 Kook mee met MAX 13.00 NOS Journaal
14.15 Kook mee met MAX 14.30 NOS Journaal
15.55 Op1 16.56 Socutera 17.00 NOS Journaal
17.05 Tijd voor MAX
18.00 NOS JOURNAAL
18.15 EENVANDAAG
18.45 NOS SPORTJOURNAAL
18.55 NOS JOURNAAL: PERS
CONFERENTIE CORONACRISIS
19.30 DE VOORAVOND
Talkshow.
20.00 NOS JOURNAAL
20.35 IK VERTREK
Reportagereeks over Nederlanders
die hun geluk in het buitenland
beproeven. 'Familie Knops - Spanje,
Malaga.' Mascha (48)
en René (47) vertrekken
met hun dochters
Zoë (17) en Sari (14)
naar Spanje.
21.20 OPSPORING VERZOCHT
Opsporingsmagazine. In samen
werking met de politie en het Open
baar Ministerie vraagt de AvroTros
aandacht voor actuele misdaden.
22.00 DE RIJDENDE RECHTER
Realityreeks waarin rechter John
Reid burenruzies, familievetes en
andere conflicten beslecht.
22.45 OP1
Talkshow.
23.50 NOS JOURNAAL
00.15 OP1
01.20 NACHTPROGRAMMA'S
06.10 Ochtendprogramma's 15.30 Typisch
Emmen 16.00 NOS Journaal 16.05 Zeg 'ns Aaa
16.30 Met het mes op tafel 17.00 NOS Journaal
17.05 Joël Lokaal 17.45 Mensenwerk
18.00 NOS JOURNAAL
18.15 NOS JOURNAAL REGIO
18.20 NOORD-ZUID-OOST-WEST
18.50 BINNENSTEBUITEN
19.20 TYPISCH EMMEN
19.55 MET HET MES OP TAFEL
Quiz.
20.25 DE ACHTERKANT VAN HET GELIJK
Talkshow waarin Alexander Pechtold
op zoek gaat naar de ethische prin
cipes waar bestuurders, beleids
makers en professionals zich door
laten leiden.
21.10 THEATER MAAS
Cultuurmagazine waarin Cornald
Maas de kijker samen met een be
kende podiumkunstenaar door de
agenda's van de theaters en toneel-
en muziekgezelschappen gidst.
'Hadewych Minis.'
21.30 NIEUWSUUR
Actualiteitenmagazine.
22.10 DE HOFBAR
Politieke talkshow.
22.35 VERRAAD VAN CHORA
Documentaire waarin Sinan Can
samen met enkele getuigen aan
Nederlandse zijde terugkeert naar
„«v. de Afghaanse Chora-
vallei, waar in 2007
door Nederlands vuur
tientallen burger
slachtoffers vielen.
23.35 ROND DE NOORDZEE
Reportagereeks over verrassende
verhalen over vroeger en nu rond de
Noordzee. 'Zeilen langs de Wadden.'
00.20 NACHTPROGRAMMA'S
06.30 Kinderprogramma's 15.00 Rudi het race
varken 15.30 Peperbollen 15.55 ZombieLars
16.10 Dodelijk 360 16.40 Op de dierenambu
lance met 16.55 De Proefkeuken 17.20 Check
point 17.45 Steken en Prikken
18.00 BRUGKLAS
18.15 NIEUWE BAASJES
18.30 SPANGAS: DE CAMPUS
18.45 HET KLOKHUIS
19.00 NOS JEUGDJOURNAAL
19.25 FIRST DATES
Datingshow waarin singles een blind
date hebben in het First Dates
restaurant.
20.25 VERBODEN LIEFDE
Realityreeks over bijzondere koppels
die allen één ding gemeen hebben:
iemand uit hun directe omgeving is
het niet eens met de relatie.
21.15
JOJANNEKE UIT DE PROSTITUTIE
Documentairereeks waarin Jojan-
neke van den Berge een aantal vrou
wen volgt tijdens hun strijd om hun
bestaan in de betaalde seks achter
zich te laten. Lola probeert een
streep te trekken onder
haar jarenlange werk
als raamprostituee
door naar Curagao
te vertrekken.
22.10 SPLNTR!
Talkshow. Splinter Chabot ontvangt
in zijn talkshow jonge, spraakma
kende en niet alledaagse gasten uit
de wereld van kunst, cultuur, politiek
en media.
22.50 3 OP REIS
Toeristisch magazine.
'Special: Digital Detox.'
23.30 DE VOORAVOND
Talkshow over de actualiteit.
00.30 NACHTPROGRAMMA'S
tiyl
06.20 Teleshop 4 06.30 RTL Nieuws (Doorl.
herh.) 09.10 RTL Boulevard 10.00 Koffietijd 11.10
Goede Tijden, Slechte Tijden 11.40 The Bold
and the Beautiful 12.05 Eigen Huis Tuin: Lek
ker Leven 13.05 Dr. Phil 14.00 Beau 15.30 Uit
stel van executie 17.00 Eigen Huis Tuin: Lek
ker Leven
18.00
18.15
18.30
18.35
19.00
19.30
19.55
20.00
20.30
RTL NIEUWS
EDITIE NL
RTL WEER
RTL BOULEVARD
RTL NIEUWS - PERSCONFERENTIE
RTL NIEUWS
RTL WEER
GOEDE TIJDEN, SLECHTE TIJDEN
Soap. Julian wil niet dat Demi aan
een vriendin vertelt dat ze zwanger
is. Saskia beseft dat ze Merel te
weinig aandacht heeft gegeven.
VERSLAAFD!
Realityreeks waarin Ewout Gene-
mans samen met interventionist
Maarten Dammers verslaafden en
hun wanhopige familieleden een hel
pende hand biedt. De Rotterdamse
Ray drinkt al ruim tien jaar lang zo'n
30 bier per dag.
BEAU IN FLORADORP
Realityreeks waarin Beau van Erven
Dorens zich een jaar lang verdiept in
Floradorp, een oude volksbuurt in
i| M.ÏPOTT Amsterdam-Noord. De
Floradorpers hebben
op het veld een grote
buitenspeeldag
georganiseerd.
22.00 BEAU
Talkshow.
23.30 RTL NIEUWS
23.45 RTL WEER
23.50 BEAU
01.00 NACHTPROGRAMMA'S
21.25
rtL.7/
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.00 THE A-TEAM
19.00 HARDCORE PAWN
19.30 HARDCORE PAWN
Realityreeks.
20.00 HARDCORE PAWN
Realityreeks.
20.30 QHM KICKBOXER:
RETALIATION
Actiefilm van Dimitri Logo-
thetis (VS 2018) met Alain
Moussi (Kurt Sloane),
Jean-Claude van Damme
(Durand) en Christopher
Lambert (Thomas Moore).
Kickbokser Kurt Sloan
wordt na een wedstrijd in
Las Vegas getaserd en
komt bij bewustzijn in een
gevangenis in Bangkok.
22.45 IFfTTM DEATH WARRANT
Actiefilm van Deran Sara-
fian (VS 1990) met Jean-
Claude Van Damme (Louis
Burke), Robert Guillaume
(Hawkins) en Cynthia Gibb
(Amanda Beckett).
00.40 TELESHOP 7
06.30 Ochtend- en dagprogramma's
18.05 THE BOLD AND
THE BEAUTIFUL
18.30 LITTLE HOUSE
ON THE PRAIRIE
Dramaserie.
19.30 MURDER, SHE WROTE
Misdaadserie.
20.25 HUM WILD OATS
Komedie van Andy Ten-
nant (VS 2015) met Demi
Moore (Crystal), Jessica
Lange (Maddie) en Shirley
MacLaine (Eva).
22.10 THE GOOD DOCTOR
Dramaserie. 'Stories.' Een
patiënt moet een geheim
onthullen aan haar echtge
noot wanneer haar behan
deling een complicatie ver
oorzaakt. Melendez, Mor
gan en Park ondervinden
moeilijkheden bij het be
handelen van een patiënt.
23.10 GREY'S ANATOMY
Ziekenhuisserie.
00.10 MURDER, SHE WROTE
01.10 TELESHOP 8
SBS
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.35 ACHTER GESLOTEN
DEUREN
19.30 ACHTER GESLOTEN
DEUREN
20.30 EHM NOCTURNAL
ANIMALS
Misdaaddrama van Tom
Ford (VS 2016) met Amy
Adams (Susan Morrow),
Jake Gyllenhaal (Tony
Hastings/Edward Shef
field) en Michael Shannon
(Bobby Andes).
22.50 IIUMlTHE DROP
Misdaaddrama van Mi-
chaël R. Roskam (VS 2014)
met Tom Hardy (Bob),
Noomi Rapace (Nadia) en
James Gandolfini (Marv).
Bob Saginowki is een een
zame barman die geld
wegsluist voor de onder
wereld van Brooklyn.
Onder druk van zijn werk
gever raakt Bob betrokken
bij een roofoverval.
00.55 TOMMY TELESHOPPING
14.00 SNOOKER: 2021 TOUR
CHAMPIONSHIP
Liveverslag van de mid
dagsessie van het
snookertoernooi.
Liveverslag van het bas
ketbalduel in de achtste
finale van de FIBA Europa
Cup. De winnaar van de
wedstrijd tussen het Ne
derlandse en Poolse team
neemt het in de kwartfinale
op tegen de winnaar van
Prometey en Belfius Mons-
Hainaut.
19.30 SNOOKER: 2021 TOUR
CHAMPIONSHIP
Liveverslag van de avond
sessie.
19.30 NEW ORLEANS
PELICANS -
LOS ANGELES LAKERS
Liveverslag van het NBA-
duel.
06.00 Ochtendprogramma's 10.25
South Park 11.20 Friends 12.15 Last
Man Standing 13.00 The Graham
Norton Show 13.55 Modern Family
14.55 The Neighborhood 15.20 Young
Sheldon 16.15 South Park 17.05 Fa
mily Guy 18.00 Modern Family 18.55
Young Sheldon 19.50 The Daily Show
20.30 Last Man Standing 22.00
Friends 23.00 The Neighborhood
23.30 Young Sheldon 00.25 How
I Met Your Mother 01.10 Family Guy
06.30 Ochtend- en dagprogramma's
18.05 Biatlon: Östersund|7,5km Sprint
Vrouwen 19.00 Biatlon: Östersund|
10km Achtervolging Vrouwen 19.30
Biatlon: Östersund|Vrouwen Massa
start 20.00 Ronde van Catalonië|
Etappe 2 21.00 Alpineskiën: Lenzer-
heide|1e Run Slalom Mannen 21.45
Alpineskiën: Lenzerheide|2e Run Sla
lom Mannen 22.30 Rally Raid 23.35
Biatlon: World Cup in Östersund
(Zweden) 00.00 Biatlon: Östersund|
Vrouwen Massastart