i i It J? FAMILIEBERICHTEN 9 Lucia Swartelé - Roest Johan van Stel OVERLEDEN Ichelle van de Velde M argriet 11 De bomen uit de grond en uit de stam hun twijgen. En ieder vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen. Je ziet ze vallen naar de grond en dan opnieuw gaan groeien. Zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Theo Swartelé Rotterdam, 25 augustus 1948 Hoek, 18 maart 2021 Theo Carlo en Ingrid Manon Daphne Richard en Barbara Enzo en Anna Mila Luna Michel en Bianca Sanne Mylan Fresiaplein 1,4542 DZ Hoek Het afscheid zal i.v.m. de coronaregels in besloten kring plaatsvinden. !Ak eett pluisje- meegedragen foor de- wind, hum je 9ü ons, Reve- kind. 'Een- ddes verwoestende-storm- Reeft- ons fuemkmd en- nichtje- meegenomen-. Breskens Opa en Oma van de Velde Dronten Martin en Angelique van de Velde Dennis, Youri, Benjamin, Mika Until we meet again Lenie van Stel-Schoonaard Ellie Hart hoorn Marguerite Martina de Vlieger - van Belle Mevr. de Vlieger COLOFON Familieberichten maandag 22 maart 2021 -Toon Hermans- Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een kortstondige ziekte is, tot ons groot verdriet, van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Wemeldinge, 12 maart 1940 f Goes, 20 maart 2021 Goes: Lenie van Stel-Schoonaard Kapelle: Tineke Robin en Alies Angelique en Rik Nieuw Amsterdam: John en Anita Lieke Lotte Correspondentieadres: 's-G raven polderseweg 9, flat 511,4462 CD Goes Johan is overgebracht naar Uitvaartcentrum Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2,4462 HZ Goes. Wanneer u persoonlijk afscheid wilt nemen kunt u dit aangeven bij de familie. Het afscheid vindt plaats in kleine kring. Een speciaal woord van dank voor de goede zorgen gaat uit naar dr. Rijken en zijn team. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze moeder en schoonmoeder, mijn zus en schoonzus Oudelande, Tl december 1945 t Goes, 17 maart 2021 Barbara Marc Janis en Rogier Betsy Rinus Correspondentieadres: Schengestraat 32,4461 EZ Goes Vanwege de huidige omstandigheden zal de uitvaart van Ellie in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan Henk en Maarten Slager, beiden huisarts van Ellie, voor de goede en liefdevolle aandacht en zorg. De Heer is mijn herder Psalm 23 Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma weduwe van Jo de Vlieger Gentbrugge Goes 23 mei 1928 18 maart 2021 Magda en Pieter Rick en Calijn (Jona en Tarik Joke (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Hans Lipperheystraat 43 4336 DB Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Ontroerd namen wij kennis van het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen haar familie veel sterkte Jacob en Netty Koops Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 49