8 FAMILIEBERICHTEN Aldert Faber Sjouke/ Postma/ Sjouke/ Postma/ Sjoukje/ Postma/ OVERLEDEN Rommert van der Meer Rommert van der Meer Sjouke Postma "Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd" Verdrietig berichten wij u dat het leven van mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootvader is overgegaan in dierbare herinneringen Ulrum, 15 mei 1933 t Goes, 18 maart 2021 gehuwd geweest met Frouke Schultinga tot 7-12-1995 partner van Cathrien Verstraate Gerda Ronnie Jako Annette Agathe Nico Monique Rick Marjan inh«in™inz Bert Erwin Rieky Alette Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westerscheldeplein 124 4335 NL Middelburg De dankdienst wordt in besloten kring gehouden. Deze dienst is te volgen op donderdag 25 maart vanaf 14.00 uur via een livestream op www.kerkdienstgemist.nl Middelburg - Nieuwe Kerkgemeente. De teraardebestelling zal op vrijdag 26 maart om 13.00 uur te Leens in besloten kring plaatsvinden. Graag uitsluitend schriftelijke condoleances. 18-03-2021 Aldert Faber De partner van onze zus Cathrien is overleden. Wij wensen haar, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. Janse El lie Hart hoorn '(ja/metCjod/pal/ vwetje/ pijtv maandag 22 maart 2021 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze moeder en schoonmoeder, mijn zus en schoonzus Oudelande, 27 december 1945 t Goes, 17 maart 2021 Barbara Marc Janis en Rogier Betsy Rinus Correspondentieadres: Schengestraat 32,4461 EZ Goes Vanwege de huidige omstandigheden zal de uitvaart van Ellie in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan Henk en Maarten Slager, beiden huisarts van Ellie, voor de goede en liefdevolle aandacht en zorg. Wij zijn verbijsterd en verdrietig dat volkomen onverwacht van ons is weggenomen, mijn lieve Sjouke, onze lieve pap en trotse opa Hoogezand-Sappemeer Goes 11 april 1952 20 maart 2021 Majoor b.d. Koninklijke Luchtmacht Lid in de Orde van Oranje-Nassau Gerda Postma - Huizinga Theo en Linda Nienke, Dex Ravensteinlaan 68 4481 CL Kloetinge Er is gelegenheid om van Sjouke afscheid te nemen op woensdag 24 maart van 19.00 tot 20.00 uur in stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 te Kapelle (gelegen bij de begraafplaats). De dankdienst en de crematie vinden in besloten kring plaats. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze betrokken zwager en oom Echtgenoot van onze (schoon)zus en tante Suus van der Meer-Huijsman Rinus en Judith Huijsman-Hansen Jan en Diny Huijsman-Onnink Ton Huijsman Marijke Huijsman en HenkVerweij Corrie Hubregtse-Huijsman (in herinnering) en Piet Hubregtse Nellie van den Boorn-Huijsman en Raymond van den Boorn (in herinnering) Coos Huijsman (in herinnering) Ab Huijsman (in herinnering) Neven en nichten "It hat moai west Na een mooi leven met een moeizaam laatste jaar, nemen wij afscheid van onze lieve, levenslustige, optimistische man, pa en opa Witmarsum, Goes, 23 februari 1939 16 maart 2021 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Suzanna van der Meer-Huijsman Romke en Miranda Lennart Lars Anja Correspondentieadres: Marea Uitvaart Majoorwerf 5 4374 CA Zoutelande De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. PM Um Ik wait, der is 'n tied van komen en ook 'n tied van goan. En alles wat doar tussen ligt. Ja, dat is mien bestoan Ede Staal Verdrietig zijn wij om het plotselinge overlijden van mijn broer, zwager en oom Thea Jan Willem en Tonnie Danny en Marleen Marcel en Nanda Lidy en Maik en kinderen Volkomen onverwacht is overleden onze geliefde zwager Wij wensen Gerda, Theo, Linda, Nienke en Dex veel kracht toe met het verwerken van dit grote verlies Aly en Reinder Peter en Trijnie Tiny en Louis •O Kloetinge Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze scriba, ouderling en dierbaar gemeentelid Al heel lang was hij een baken in onze kerkelijke gemeente. Een betrokken, nauwgezet kerkenraadslid, die met veel energie, soms zichtbaar en ook vaak op de achtergrond, op vele terreinen in onze kerk actief was. En daarbij was hij een aimabel mens. Voor al deze werkzaamheden ontving Sjouke afgelopen week nog een koninklijke onderscheiding. Wij zullen hem erg missen. We wensen Gerda en Theo en Linda en de klein kinderen alle sterkte toe. Namens de kerkenraad van de Protestantse Gemeente te Kloetinge. Willem Jan Duininck, voorzitter. Janneke Herweijer predikant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28