'Fijn dat ik niet word gestoord 'Dit drink ik altijd op Texel' 'Ik draag graag net even iets anders' 'Met deze fiets trek ik veel bekijks' FUN SPUL 'De zon schijnt hier bijna altijd' De favoriete hebbedingen van Dorian van Rijsselberghe (32), tweevoudig olympisch kampioen windsurfen. Hij is ambassadeur van Plastic Soup Foundation, die vandaag met Stichting Schoon Nederland de Landelijke Opschoondag houdt. Horloge Polar Vantage V Titan ,,Een waanzinnig fijn horloge. Het Watersportverbond wilde dat ik het altijd droeg tijdens het sporten omdat het mijn hartslag bijhoudt. Het is een supergoed middel om je sportprestaties bij te houden. Ik vind het prettig dat je niet kan worden gestoord door andere opties als gebeld worden, sms'jes of updates. Het allerprettigst is de batterij: die gaat vijf dagen mee.'' Bier Goudwit van brouwerij TX ,,Dit bier wordt gebrouwen door de Texelse brouwerij TX, ik drink 'm daar altijd bij strandpaviljoen Paal 17. Ik vind dit bier lekker omdat het blond is, licht en verfrissend. Normaal ben ik drie, vier keer per jaar op Texel. Ik ben er geboren en getogen en mijn ouders wonen er nog steeds. Hen heb ik door corona nu al een jaar niet gezien. Ik hoop er deze zomer de tweede editie van Waves te houden, dat watersport- en muziekfestival ging vorig jaar niet door.'' Wetsuit Brunotti Gravity 3/2 „Brunotti is mijn sponsor sinds de voorbereiding op de Spelen van Rio. Het bedrijf stuurt elke jaar een nieuw wetsuit. Nu heb ik een Gravity Fullsuit 3/2, dat getal staat voor de dikte van het neopreen. Ik hou ervan om net iets anders dan anderen te zijn en met dit Nederlandse merk ben ik hier een vreemde eend in de bijt. De mees ten dragen O'Neill of Quiksilver.'' Bakfiets bakfiets.nl „Toevallig wonen er nog twee Nederlanders in onze straat in Laguna Beach, aan de Amerikaan se westkust. Een daarvan had een bakfiets meegenomen uit Boston - waar het vlak is - en gaf hem aan mij. Ik kon 'm wel gebruiken om mijn twee dochtertjes naar school te brengen. Naar beneden ging ik als een malle, maar terug de helling op kreeg ik bijna een hartaanval. Nu heb ik er een motortje op gezet. Ik ben hier een bezienswaardigheid met deze fiets.'' JOLANDA VAN DER PLOEG FOTO JUSTIN NAN Zonnebril Revo x Sally Hershberger/X1 Aviator ,,Hier in Californië ga ik de deur niet uit zonder zonnebril. Het is een product voor dagelijks gebruik, want meestal schijnt de zon. De glazen zijn gemaakt van gepolari seerd glas, dat de schittering van zonlicht wegneemt. Ik draag hem op het water, als ik aan de kant sta en tijdens het fietsen. Ik ben niet voor het windsurfen naar Californië gekomen, maar voor mijn vrouw. Die kreeg een baan in LA.'' ZATERDAG 20 MAART 2021 15

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 95