X Betty -t Mina Dingemanse - Janse van Fraassen-Bruijnzeel Anke Mattel 18 Willem Kruit Anna Francisca Johanna van Doesum-Janssen -Anna - DANKBETUIGING Rina Louwerse-Arnoudse Kornelia Dekker - Louws Corrie Herman Kesteloo Bram Leenhouts ■X Jan Adriaan Pekaar ^OVERIGE BERICHTEN Hartelijk dank voor het meeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Catharina Leuntje Bijl - in 't Anker Het heeft ons goed gedaan. Familie Lindenbergh - Bijl Kapelle, maart 2021 Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame (schoon-) moeder en oma heeft ons bijzonder goed gedaan. Graag zouden wij u persoonlijk bedanken, maar dat is niet mogelijk. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank. L. Dekker kinderen en kleinkinderen Meliskerke, maart 2021 y U it va a rtver zorging Voor een mooi en waardig afscheid met waardevolle herinneringen. Uitvaartzorg zaterdag 20 maart 2021 PM Lieve Willem, pa, opa. Helaas moesten we afscheid van je nemen. We hielden van je echtheid. Je was recht door zee. Bedankt voor alles. Een behouden vaart... 18 januari 1952 t 12 maart 2021 Middelburg: Annie Kruit - de Jonge Arnemuiden: Mariska en Marinus Manouk Miron Max Koudekerke: Dennis en Marjan Julian Deon Het afscheid van Willem heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Pinakel 13, 4336 JG Middelburg De finishlijn gepasseerd Nog geen vier maanden na het overlijden van haar geliefde man Henk, moeten wij nu ook afscheid nemen van onze lieve moeder, oma en omi. Haar optimisme, haar doorzettingsvermogen en haar zorgzaamheid en Liefde voor ons zullen wij nooit vergeten. Vlissingen, 25 juni 1928 t Middelburg, 13 maart 2021 Anke Angélique en Niels, Chardae Carlo en Yoko, Louis Henken Astrid Nicole Franken Emilie Saverio en Rosanna Eisen Ad rie Adriaan en Craig Maarten en Daniëlle Van Hogendorpweg 14 4384 GX Vlissingen Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, maart 2021 Lieve mensen, Zoveel warm medeleven na het overlijden van onze lieve, stoere, krachtige moeder, oma en over-oma Wij willen jullie allen hartelijk danken voor de lieve kaarten, telefoontjes, appjes en bloemen die we hebben ontvangen. Het was overweldigend en heeft ons goed gedaan. Het was fijn te ondervinden dat moeder betekenis had voor anderen. Maar velen hadden ook betekenis voor haar. Dank voor alle aandacht, gesprekjes en bezoekjes tijdens haar leven. Hartelijke groet van de kinderen, klein- en achterkleinkinderen van Mina Zoutelande, maart 2021 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze Lieve, dierbare moeder en oma Het is een troost te weten hoezeer zij gewaardeerd werd en dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dat zij zo geliefd was, is een grote steun voor ons in de komende tijd. Kinderen en kleinkinderen Goes, maart 2021 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u bedanken voor het medeleven en alle reacties, bezoekjes tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man C. Kesteloo - Brasser en familie Vlissingen, maart 2021 Wij willen langs deze weg iedereen bedanken die ons d.m.v. een kaartje of telefoontje heeft laten voelen wat een geliefd en gewaardeerd persoon Tamme is geweest tijdens zijn leven. Wij hebben dit enorm gewaardeerd. Janny Elzinga Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor de wijze waarop u hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man zeg ik u hartelijk dank. Ria Leenhouts-Vermeulen. Voor de wijze waarop u met ons heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en grootvader betuigen wij u onze oprechte dank. Goes Mien Pekaar - Castel kinderen en kleinkinderen Blom de Ridder 0118-415183 06-15528040 www.blomenderidder.nl Al vele jaren een vertrouwd gezicht op Walcheren Een schouder om even op te leunen... it Tel. 06- 155 568 17 Dag en nacht bereikbaar it info@ankewattel-uitvaartzorg.nl it www.ankewattel-uitvaartzorg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46