YER<> Focus on s zlm. Wij zoeken een I I jurist arbeids- en J sociaal zekerheidsrecht I ak Stichting Zorg jij ervoor dat onze penitentiaire inrichting tiptop op orde is? Projectleider Financiën Financieel beleidsmedewerker nationale vacaturebank Facilitair medewerker services Procesmanager Gevaarlijke Stoffen 1 Kijk voor meer informatie op www.zlm.nl/vacature f van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken. Rechtsbijstand ZLM Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. De Dienst Justitiële Inrichtingen is verantwoordelijk voor het uitvoeren van vrijheidsstraffen en vrijheidsbenemende maatregelen, en voor de dagelijkse zorg van mensen die dit ondergaan. www.werkenvoornederland.nl Nederland Prijzen vanaf 325.000 v.o.n. Verkoop en informatie: T 0113 -251000 www.villazorgvliet.nl noord-beveland Gemeente Noord-Beveland zoekt een VERKOOPDAG ZATERDAG 3 APRIL www.villazorgvliet.nl 36 uur Wissenkerke Meer informatie over deze vacatures vind je op www.werkenbijdebevelanden.nl Solliciteren kan tot en met 26 maart 2021. VERKOOP GESTART Aan de rand van het dorp Wolphaartsdijk, net onder het Veerse Meer, verrijst op een unieke locatie een prachtig appartementencomplex. De 13 appartementen die'Villa Zorgvliet' vormen, zijn een buitenkans om in alle rust van het Zeeuwse landschap te kunnen genieten. Woonoppervlakte van 75 tot 127m2 Aantal kamers: 2 tot 4 Alle appartementen beschikken over balkon of terras Wijds uitzicht over de landerijen Eigen parkeerplaats en buitenruimte Gemeenschappelijke natuurlijk begrensde groene tuin Gelegen aan de rand van het Veerse Meer Gebouwd in de oude oorspronkelijke stijlelementen 11 luxe appartementen en 2 penthouses Salarisindicatie 45.000 - 75.000 bruto per jaar - Zeeland Bedrijf Onze cliënt COVRA (Centrale Organisatie Voor Radioactief Afval) is een 100% staatsbedrijf dat al het Nederlandse radioactief afval op een zorgvuldige en robuuste wijze verwerkt en voor minimaal 100 jaar opslaat. Kwaliteit, samenwerking, onderzoek en ontwikkeling vormen sleutel begrippen bij deze stabiele organisatie nabij Middelburg, die geen winstoogmerk kent. De hechte organisatie met een aangename werksfeer kent korte lijnen en verwacht flexibele inzet van haar medewerkers. Op de afdeling Onderzoek, Ontwikkeling Communicatie is momenteel ruimte voor een betrouwbare, deskundige procesmanager gevaarlijke stoffen. Functie Je richt je op nieuwe technologieprojecten inzake afvalverwerking en de ontwikkeling van bestaande processen en verwerkingslijnen. Zo onderzoek, ontwikkel en coördineer je innovatieve methodes, opslag mogelijkheden in nauwe samenwerking met kerncentrales, universiteiten, ziekenhuizen en indus triëlen. Kandidaat Een academische achtergrond bijv. scheikundige technologie, WTB of milieu kunde. Affiniteit met (nucleair) afvalmanagement, milieuzorg, recycling is gewenst. Natuurlijk ben je communicatief sterk, een echte teamplayer en heb je ervaring met projectmatig werken. Een pragmatische houding, resultaatgerichtheid en (organisatie)sensitiviteit vervolmaken het geheel. Consultant: Guido Klaassen, mobiel 06 55 38 40 241 www.yer.nl/job/VAC-10008594 vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl verzekeringen Rijksoverheid Ministerie van Justitie en Veiligheid, Dienst Justitiële Inrichtingen, Shared Service Center Facilitair Bedrijf, Middelburg Opleiding en salarisindicatie Je hebt een vmbo-diploma en wilt graag in de praktijk je kennis op het gebied van facilitaire dienstverlening uitbreiden. Je maximale salaris is 2.757,- bij 36 uur per week. Van het regelen van bedrijfskleding voor de medewerkers van de penitentiaire inrichting tot het bestellen van brood en toiletpapier voor de ingeslotenen. En van het uitvoeren van schoonmaakcontroles tot het verwijderen van een defecte wasmachine. Hoe afwisselend wil je het hebben? Bij het Facilitair Bedrijf Dienst Justitiële Inrichtingen in Middelburg ben jij de spil in de facilitaire dienstverlening. Je onderhoudt geen direct contact met de ingeslotenen, maar krijgt op de werkvloer natuurlijk wel met ze te maken. Je gaat hier goed en ontspannen mee om en bent je ervan bewust dat veiligheid boven alles gaat. lnfowww.werkenvoornederland.nl/DJI210n3 Werken voor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 16