O 18 FAMILIEBERICHTEN Johanna Magdalena Steijaert Jo van den Broecke-Steijaert Maria Adriana Dieleman -van Fraai jenhove -Riet- Ria Bogaert - van de Walle Rina Faas-Herman Ben Kuijpers Lieve Willem, pa, opa. Helaas moesten we afscheid van je nemen. We hielden van je echtheid. Je was recht door zee. Bedankt voor alles. Een behouden vaart... Willem Kruit 18 januari 1952 t 12 maart 2021 Middelburg: Annie Kruit - de Jonge Arnemuiden: Mariska en Marinus Manouk Miron Max Koudekerke: Dennis en Marjan Julian Deon Het afscheid van Willem heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Pinakel 13, 4336 JG Middelburg Na een kort ziekbed is één van onze schippers Tom Westerhout Met droefheid hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwacht overlijden van ons oud bestuurs- en clublid Tom Westerhout Met groot enthousiasme en met een groot gevoel voor rechtvaardigheid heeft Tom meer dan 25 jaar onze vereniging gesteund in tal van functies. Eerst als bestuurslid en laatst als actief lid van de onderhoudsploeg. Wij zullen hem missen, en zijn overlijden zal een grote leegte achter laten bij de vereniging. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw Nicole, zijn kinderen en kleinkinderen en verdere familieleden. Wij wensen ze veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Bestuur, leden en vrijwilligers Voetbalvereniging Sluiskil Enige en algemene kennisgeving Vogel uript, tak kraakt, lucht betrekt. Bijna niets om naar te kijken en juist dat, bekijk ik. Dag lieve ma, oma, grootmoe. Spreid je vleugels en wees vrij. Na een periode van afnemende vitaliteit is toch nog onverwacht overleden onze zorgzame ma, oma en overgrootoma sinds 15-12-2016 weduwe van Maarten Dieleman 131-8-1934 t18-3-2021 IJzendijkeCarla en Ronald Claeijs-Dieleman Angelique en Rogier Madeion ZaamslagMaarten Dieleman en Diana de Cock Kathleen Ryckaert - in herinnering - Marie en Michel - Jinte, Jana Emelien en Dennis Celien en Justin Johanna en Frans Bart en Puck Lisanne en Michel Correspondentieadres: Watervlietseweg 20 4515 SB IJzendijke De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. DANKBETUIGING Mare de Clerck Er is niets dat voorgoed verdwijnt, Als men de herinnering bewaart. Wij danken iedereen voor de belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Uw blijk van medeleven heeft ons goed gedaan. Evert Anton en Joan Kloosterzande, 20 maart 2021 zaterdag 20 maart 2021 ZV Enige en algemene kennisgeving Een moeder is een kostbaar iemand Ze zorgt en verzorgt je Ze tmost je Het enige verdriet die ze je aandoet is te sterven en je achter te laten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, onze lieve oma en overgrootoma sinds 20 maart 2006 weduwe van Jan van den Broecke G roede, 11 augustus 1928 Breskens, 16 maart 2021 Putte: Jaap en Diny Breskens: Leo en Anny haar kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Eerste Zandstraat 20-3.02 4511 AK Breskens Wegens de maatregelen betreffende het virus Covid-19 vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in beperkte kring in aula De Nachtzon. Johanna wordt in beslotenheid gecremeerd. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus, tante en oud-tante Marie en Nelis T Maas - Steijaert Leonard T en Tannie Steijaert - Michielsen Ko en Lieneke Steijaert - Brakman Johannes en Matty, Mariël en Erik, Jeanin, Liam Jacky en Karin, Laura Adrie en Miranda, Gianni Breskens 16 maart 2021 toch nog plotseling overleden. Tom was vanaf het begin (januari 2012) vrijwilliger op de dorpspont van Sluiskil. Hij was niet alleen inzetbaar als schipper, maar was ook onmisbaar voor het onderhoud van de pont. Zijn kordate optreden, zijn vastberadenheid en zijn tomeloze inzet zullen we geweldig missen. We wensen Nicole, Corné, Jos, Arjan en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers van Dorpspont Sluiskil Een woord, een gebaar of een kaart, het doet goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma, klein omaatje. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Zij heeft nu de rust gevonden waar ze zo naar verlangde en we hopen dat ze weer samen mag zijn met haar grote liefde, Willy Bogaert Speciaal woord van dank aan Miranda Brasser voor de perfecte begeleiding tijdens de crematie. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Groede, maart 2021 Het is ongelooflijk stil en leeg, maar mooi zijn de herinneringen aan mijn lieve ma, moeke en oma Wij willen u dan ook graag bedanken voor alle belangstelling en blijken van medeleven. Janien en Henk, Imre Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Peter van der Zanden Frederik Mirjam, Lodewijk &Tooske Hugo, Fenne, Pepijn Terneuzen, maart 2021 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn zwager en onze oom Denny en Eline Anne en Bart Nikki en Jeroen Bram en Kristianne

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136