COLOFON Familieberichten dpg FAMILIEBERICHTEN 17 Thomas Westerhout Cees Wiskerke DANKBETUIGING Debora Catharina Neels-de Rijke -li' familieberichten Tom Nicole Vanhijfte Cees Wiskerke Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma - Bora - Het is een troost om te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun en troost zijn in de komende tijd. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, maart 2021 Ga maar rust maar zacht Je hebt gevochten maar de ziekte had je in z'n macht In liefde verbonden en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, is na een kort ziekbed, toch nog onverwacht onze lieve en zorgzame pa, opa en opi aan zijn laatste reis begonnen Jacob Pieter Overdulve - Jaap - weduwnaar van Martha Strijdonck Zaamslag, 8 mei 1942 Correspondentieadres: Rozenstraat 87 4537 SC Terneuzen t Terneuzen, 15 maart 2021 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Maandag 22 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Jaap in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend team van thuiszorg en zorgcentrum 'de Blide' Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. vrijdag 19 maart 2021 PM Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste weken afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem een verdere strijd bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man, onze pa, opa en over-opa echtgenoot van Werkendam, 4 november 1943 t Sluiskil, 17 maart 2021 Sluiskil: Nicole Werkendam: Metta en Ad Werkendam: Ineke en Leen Sluiskil: Corné Sluiskil: JosenThirza Sluiskil: Arjan klein- en achterkleinkinderen Drostlaan 26,4541 ES Sluiskil In verband met alle huidige maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van hem te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Na een strijd die niet te winnen was is op 16 maart 2021 overleden mijn broer en oom Wij wensen Thea, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in de komende tijd. Huissen: Huib Wiskerke Kinderen en kleinkinderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze scretaris en gewaardeerd lid Cees was sinds 2008 lid van onze vereniging en is een groot deel van die periode actief geweest in ons clubbestuur. We gaan Cees zijn enthousiasme en betrokkenheid enorm missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Bestuur en leden, Tafeltennisvereniging Effect'71 Terneuzen, 16 maart 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media p,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 53