!L Adriana Geertruida van Liere - Clement Jozina Verbeemen-Westveer Jozien 16 FAMILIEBERICHTEN Elizabeth de Witte - Janse Bets de Witte - Janse F.J. van der Kaa F.J. van der Kaa Gerardus Gustaaf Leonardus Langedijk Laat mij als een kleine vogel schuilen mogen waar Gij uw vleugéls om mij slaat. Tot ons verdriet is na een kort ziekbed overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Elizabeth de Witte - Janse in de leeftijd van bijna 86 jaar. sinds 21-11-1987 weduwe van Daan de Witte Onze gedachten zijn bij haar kinderen en kleinkinderen. Dien Janse - Louwerse Nel Janse - Vogel Ans Janse - Slob Frans en Bets Janse - Geldof Jo en Riet Janse - Suiveer Neven en nichten In liefde gedenken wij de familieleden die ons zijn voorgegaan. - - -Bets 2 april 1935 t 16 maart 2021 Weduwe van Daniël de Witte t 21 november 1987 -Jan - -Jan - Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden, zacht en kalm, van ons is heengegaan onze lieve moeder, trotse oma en overgrootmoeder Adrie sinds 7 oktober 2001 weduwe van Leunis van Liere in de leeftijd van 94 jaar. Colijnsplaat: Hans en Beatriz Roos en Robin, Meis Nienke Biggekerke: Netty en Peter Rens en Sabina. Isabelle, Elliot Judith en Joop, Pieter, Lucas Goes: Ella (in herinnering) Goes: Joke en Ton Amy en Jonne, Sue Boy 17 maart 2021 Correspondentieadres: Rozenstraat 16,4486 CH Colijnsplaat De uitvaart zal op maandag 22 maart in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. =S We zijn verdrietig dat, na een lang en mooi leven, is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 2011 weduwe van Henk Verbeemen Goes, 21 oktober 1932 Goes, 15 maart 2021 We zijn dankbaar dat ze zo lang bij ons was. Monique Verbeemen René Giese Salomé Cyriel Reinier Verbeemen Since Verbeemen-Song Owen Vinz De crematieplechtigheid zal in kleine kring plaatsvinden. Correspondentieadres Floris de Voogdstraat 2 4472 BS 's-Heer Hendrikskinderen -Gerard Middelburg t Middelburg, 8 november 1937 16 maart 2021 vrijdag 19 maart 2021 PM Heer, die mij ziet zoals ik ben Psalm 139: 1 berijmd Wij geven u verdrietig, maar dankbaar voor haar leven, kennis van het overlijden van onze zorgzame en lieve mama en oma Bezige handen, gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest in liefdevolle herinnering aan wat is geweest. An ja en Robbert Jan Swiers - de Witte Joost en Kati Wouter Jan de Witte en Karin Davidse Noah Eva Ina de Witte en Klaas van de Gruiter Mees en Ralph Sil Mama is thuis. Het afscheid van onze mama en oma zal door onze eigen coronabesmetting in zeer besloten kring moeten plaatsvinden. We nemen als kinderen en kleinkinderen afscheid van haar op vrijdag 19 maart en begeleiden haar naar haar laatste rustplaats. Correspondentieadres: Kerkstraat 5, 4371 AL Koudekerke Na jarenlange vriendschap ging van ons heen Wij herdenken haar met liefde Betsie t Nico en Nel Rinus en Marie Loodswezen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 18 maart 2021 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van oud-rivierloods en lid van onze vereniging Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Vlissingen, 18 maart 2021 'Na een heftige storm ben ik aan mijn laatste reis begonnen. Gerard Na een lange periode van afnemende vitaliteit is tot ons grote verdriet overleden mijn lieve man en maatje, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Jenny Langedijk-Geensen Guus en Johanna Samantha, Lynn Alexander Eddie en Jolanda Naomi en Yoeri llian Ferdinand en Margo Thijs en Tessa Joost Roos en Bas Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Thibautstraat voor de warme en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Langedijk Wittezeestraat 8,4388 GG Oost-Souburg Gerard is thuis, liever geen bezoek. Gezien de huidige omstandigheden vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Wij willen u in de gelegenheid stellen om de plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis online met ons mee te beleven op maandag 22 maart vanaf 15.20 uur via https://start.memoriam.tv/ZNWS-VlTl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52