Jacob Meertens Jf FAMILIEBERICHTEN 17 Maria Jacoba de Jonge Cornelis Wiskerke Cees Financiële berichten OVERLEDEN Pieter Meeuwse -Jaap- Piet Meeuwse - Mary - donderdag 18 maart 2021 Mijn God, U zal ik eeuwig loven, omdat Gij het hebt gedaan. Psalm 52 vers 7 In het verlangen om bij zijn Hemelse Vader te zijn, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 85 jaar. Arnemuiden T. Meeuwse - Dingemanse Papendrecht Jan en Irene Linda en Patrick; Brent, Lize Marjolein en Martijn; Guusje, Bauke, Bahet Esther en Dirk-Jan; Jay John en Lisa Arnemuiden Jos en Jeanette Nathalie en Juriun; Sherona, Givan Gahriëlle en Bart; Joey, Jason Kimberly en Anouk Arnemuiden Ronny (in dierbare herinnering) Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom team Thuiszorg Arnemuiden" en van zorgcentrum "Ten Anker" te Tholen voor de goede zorgen. Tholen, 16 maart 2021 Correspondentieadres: Deurloo 18,4341 LR Arnemuiden Piet is opgebaard op bovenstaand adres. De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring worden gehouden. U kunt de rouwdienst die wordt gehouden op D.V. zaterdag 20 maart om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente aan de Markt te Arnemuiden volgen via www.kerkDmroep.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Geen bloemen. We staan niet altijd stil bij het woord samen maar het is een groot gemis als samen uit het leven is. Bedroefd delen wij u mee dat, omringd door liefde en warme gedachten van allen die hem dierbaar waren, rustig is ingeslapen mijn lieve man, vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Maria Susanna Meertens-van Biezen Hoek, 26 augustus 1935 Terneuzen, 10 maart 2021 Riet Meertens-van Biezen Ilona Stanny de la Ruelle-Meertens Christian, Cyrano, Melissa Martijn, Jayda, Nikita Nico Yanky Meertens-Lam Melissa, Anne-Fleur Correspondentieadres: Pattistpark 158,4532 HZ Terneuzen De afscheidsdienst van Jaap heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZZorgThuis Zeeuws-Vlaanderen en het verzorgend en verplegend personeel van SVRZ Maxima voor de liefdevolle zorg aan Jaap. Wij zijn verdrietig vanwege het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg Tanniejanse - Meeuwse (in liefdevolle herinnering) Ko Janse (in liefdevolle herinnering) Cor Meeuwse Jo Meeuwse - Zwigtman Loet Meeuwse Els Meeuwse - Zwemer Neven en Nichten Middelburg, 16 maart 2021 Met verdriet in ons hart geven wij u kennis dat, na een mooi en werkzaam leven, voor ons onverwacht is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante 's-Heerenhoek, 30 juni 1931 - Goes, 15 maart 2021 Mary was betrokken bij de jeugd als leidster Akela bij de welpengroep van 's-Heerenhoek en vele jaren werkzaam als assistente bij de huisartsen te Driewegen. 's-Heerenhoek: Klazina f Goes: Emiel f en Riet Goes: Jan en Sjaan f Heinkenszand: RinusenAdf Rockanje: Corrie en Gerard f 's-Heerenhoek: Adrie en Riet Ovezande: Clazien f en Jan f Goes: Ko t en Ria Wijchen: Wim en Inge Wijchen: Kees en Han 's-Heerenhoek: Bas Lewedorp: Dies en Trudy Neven en nichten Achterneven en achternichten Burg. Timansweg 2 4453 CM 's-Heerenhoek Mary is opgebaard op haar huisadres te 's-Heerenhoek. Daar is gelegenheid tot condoleren en om persoonlijk afscheid van haar te nemen op zaterdag 20 maart van 15.30 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Op 16 maart 2021 is mijn lieve man, onze zorgzame papa en goede opa rustig in zijn vertrouwde omgeving ingeslapen echtgenoot van Thea Wiskerke - Hut 's Heer-Arendskerke, 28 juli 1948 t Terneuzen, 16 maart 2021 Terneuzen: Thea Cuijk: Marc en Elvira Joep Terneuzen: Janske en Dominique Elodie, Thibault, Juliette Drebbelstraat 30,4532 JN Terneuzen In verband met alle geldende maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van hem te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten ZV Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. De kantonrechter verleent aan Christopher-Philippe de Zwaan, wonende te 4675 CL Sint Philipsland, Prins Hendrik straat 16, handlichting om een bedrijf, de webshop "Comfywise", te beginnen en daarbij rechtshandelingen te verrichten die nodig zijn om het bedrijf uit te oefenen, te weten overeenkomsten aangaan, het openen en beheren van een zakelijke rekening, alsmede het deelnemen in een comman ditaire vennootschap.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 49